Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Puňto prežil?

 

Búrka bola, ale nad Slovenskom už pomaly končila. Začala nad Nemeckom, zasiahla Česko, nad Rakúskom začala ďalšia a nad Slovenskom sa spojili. Nás zasiahla najmä tá rakúska.

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera celý deň na rádiu Expres (či ako sa to volá) strašili že Slovensko majú v noci zasiahnúť strašné búrky so strašne silným vetrom, odporúčali pozatvárať všetky okná a zdržovať sa doma a hlavne autá preparkovať a nenechávať ich pod stromami. Už som začal nadávať a mať pokazenú náladu, že zrovna keď mám predĺžený víkend sa to počasie musí poondiť, keď som išiel domov s povzdychom som skonštatoval že mám auto zaparkované zrovna pod tým najväčším stromom a v noci sa začalo dosť blýskať a nakoniec bolo čo? Trochu bleskov, trochu popršalo, akurát sa vzduch prečistil a to je všetko. Aj moja mladá nadáva na ten Expres, že tie ich predpovede stoja za hovno, ale treba povedať to, že aj meteorológovia uznali, že tie predpovede o silných búrkach boli trochu prehnané. Aspoňže tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to je, predpovede nie sú 100%, sú len orientačné, čím dlhodobejšia predpoveď, tým nepresnejšia...tak ale myslím si, že sú dôležité, človek je aspoň akotak informovaný...ja zvyčajne si "kuknem" predpoveď na meteo.sk (sú zdrojom aj pre TA3), tam je to azda najpresnejšie...

 

Inak aj tu hrmelo a raz vraj aj dosť silno zahrmelo(ale to som bol už bol v polospánku, sestra povedala, že som vulgárne zamrmlal  :lol: ), taktiež pršalo a ráno aspoň bol dobrý vzduch - okolo deviatej ráno, keď som bol vonku mi bola aj zima, no za hodinu už začalo byť dusno a cez deň sa to ešte zhoršovalo, takže akurát som furt prepotený :)  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tu na juhozápade bolo pred hodinou peklo - silná búrká, prudký vietor, samé krúpy, oblaky doslava liali vodu a teraz je tu všade plno vody - no takéto počasie som už dávno nevidel  :lol: No a žial, polovicu rastlín na balkóne nám búrka zničila  :) ...ešteže väčšie škody nenapáchala...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozerám, že ja teplomil tu už dlho nemám príspevok :lol:

 

akurát sa ale vôbec nemám z čoho tešiť, ešte ani poriadne teplo nebolo a momentálne tu prší, kazí mi to plány :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto som nečakal - dokonca aj na Markíze hovorili o veternej smršti, čo sa prehnala u nás v Dunajskej Strede a celkovo v  Dunajsko Stredskom okrese...fakt som tu také u nás ešte nevidel...no a vyzerá to tak, že zas je "nakročeno" k t ďalšej búrke...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

schladilo sa, je okolo 15 stupňov, celé poobedie vytrvalo tíško pršalo, ale práve sa rozpršalo kvalitne ... a ja sa čudujem, prečo ma dnes bolí hlava : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No u nás včera sa pred 22:00 spustila silná búrka, ešte šťastie, že vietor bol "priemerný", ale pár-krát tak zadunelo, až som sa čudoval, že v byte sa nám neurvali nejaké veci  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je skôr novembrové, alebo neskoro-októbrové počasie. Septembrové počasie je jedno z najkrajších v roku, lebo je prevažne stále pekne, po letných horúčavách primerane teplo a čo je najhlavnejšie dozrieva hrozno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám rád letné horúčavy....ale takéto počasie ma taktiež irituje!  :lol: aby mi koncom júla ráno bola zima, okná musím mať zatvorené v kabáte mi bola vonku zimu...toto čo má byť?! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nás sa dnes kúri ... všetky veci, topánky, kabát premočené, vrátane človeka, niekde to treba usušiť : )

a celkom dobre padne aj to teplo - v robote som si bola pár krát ohrievať ruky pod horúcou vodou ... hoci tam priamo vidím na pouličný digitálny teplomer, ukazoval od 13 - 15 stupňov, ale toho vlhka je trochu moc ... a už sa vylievajú prvé potoky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia - nevytahuj ho vobec... :lol: A nezlomis ho nikdy... :) Len neviem, naco si ho potom kupoval.. :)

 

Budes ho mat ako Miklosko mobil... Mozno ma NOKIU, len zastrcenu v skrinke... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wysky cuduj sa svete, dazdniky mam dva a ano, aj ich pouzivam

akurat ze vzdy pred vytiahnutim dazdnika pouzijem hlavu a pozrem von, ak krasne prsi ale nefuci jak u blbych tak ho vytiahnem a nezmoknem...ak vonku fuci ako dnes, ze sa stromy prehybaju tak aaaaa zapne mi tych par mozgovych zavitov a poradia mi dnes ten dazdnik nevytiahnut lebo hla, vonku fuka, moj dazdnik ktory nieje zrovna z roxoru s betonom ten narazovy vietor asi nerozdycha a zlomi sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm... to mas dobre... Ja to podobne zvladam, ked sa pohybujem v tych istych koncinach ako je vychodzi-startovy bod. Horsie je to ked sa ide na cely den do ineho mesta... To sa tazsie zhanaju informacie... A v konecnom dosledku sa clovek aj tak najradsej spolieha na sebou samym zistene vstupne informacie ako na sprostredkovane...

 

btw. jeden dazdnik uz bol nacaty a druhy som operativne kupoval u cinanov... Podla ceny, kolko som za neho dal sa spraval aj dazdnik...

 

 

Inak, teraz uz niekolko hodin neprsi a je podozrivo teplo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wysky nejde o predpoved pocasia ci o ine blbosti

ide o to pouzivat rozum, napisem to jednoducho

vyjdem von z domu, v ruke mam dazdnik

prsi

ale, ejhla vidim ze aj fuka

co spravim?

za A: roztvorim dazdnik a bum po chvilke mi ho zlomi

za B: poviem si ze sa mi neoplati otvarat dazdnik ked mi ho aj tak zlomi a prebehnem s dazdnikom zavrenym v ruke...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked ho nevytiahnem, aspon si ho nezlomim doofywave.gif

heh, neviem, čo ma to chytá za pubertálne obdobie, ale všade vidím dvojzmysly :lol:

 

 

k téme: neznášam toto počasie, stúpila som do mláky, do boha, a presedela som si pak pár hodín s mokrými nohami :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov