Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Všimol som si. Mal som dvojitú vrstvu nohavíc a tie minulé dni čo boli tam to bolo akurát a dnes mi po hodine začalo byť teplo. Budem musieť sledovať počasie a ráno vonkajší teplomer aj ja. Len doteraz som to nepotreboval. Určite boli plusy lebo neskôr mi už úplne bolo teplo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes pohrabal naposledy posledne listie - bolo ich tri furiky. Isli do kompostu. Trosku som to zahadzal. Malo poobede snezit, ono je uz nato aj cas. Este minulu sobotu bolo 14-16 stupnov a to normalne nieje.

Dnes som som nadabil na nejaku prednasku SHMU, zrazky a teploty povrchove a podzemne vody. Prestalo zapadne prudenie. Od oceana prichadzat vlaha. Preto karpatsky obluk, cele karpaty po hraniciach od noveho mesta nad vahom, cez kysuce,dalej na vychod az Michalovce maju menej zrazok a sucho. Najvacsi deficit je na vychode 20% na kysuciach asi 10%.

Je juzne prudenie, zo stredomoria odtial prichadza vlaha a ta ostava ,tam kde byvam ja. Strednom Slovensku. My mame viac zrazok ako bolo normalne pred 1961-2010. Ako dlhodobe meranie voci posledny 10 rokom. Vraj sa teplo ta niekde zvysila o 0,5, niekde 1,5 stupna. Ja si asi od roku 2000 pamatam dve zimy kde bolo aspon mesiac minus 15 -20.  Priklad este teraz mam letne pneumatiky,ale v pondelok ich pojdem vymenit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
pred 1 hodinou, Tomáš napísal:

Presne kvôli tomu čo je na obrázku musím ešte skôr vstávať a rozmrazovať auto.

Vsak si vodic skoro s povolania, tak to patri k tvojej naplni prace. Pripravit auto na sposobilu jazdu. Takze je to ok. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dneska sa Prahou prehnala zvlastna burka: podla pudkosti nastupu vetra a mnozstva zrazok to vyzerala ako kratka letna burka, akurat ze miesto dazda snezilo. Este v zivote som nevidel tak vela snezit, vyzeralo to, ako keby niekto vysypaval vrece zo snehom. Za dve minuty napadol centimeter snehu.

Bohuzial do malo dopad aj na premavku dialnice, kde sa cez burku stala hromadna havaria:  https://svet.sme.sk/c/22824501/zrazili-sa-desiatky-aut-dialnica-na-prahu-je-neprejezadna.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov