Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

a prší a prší a prší.... kedysi dávno, ešte som nebola na svete, existovala takáto pesnička, spievala ju speváčka, ale neviem ju nájsť ani na YT, a priveľmi sa mi ani nechce hľadať... len  mi vždy toto z nej napadne, keď skrátka prší :)

v noci začalo, je v kuse šedivo a zamračené, a s prestávkami prší....
19°C,  vlhko, šedivo a prší... Tomáš, už určite aj u vás...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nas poprcha(niekedy prsi,ale nie lejak) dnes cely den. Serie ma to len kvoli tomu , ze si zajtra nezahram. Ale piatok az nedelu nebude prsat, tak cez vikend dam do poriadku to zabradlie na terase a schodisku(schodisko je na 95% urobene, este to prejdem,poslednych 5% docistim,zajtra a potom to natru) a natru to dievcata a potom ten balkon(ale aj to by som chcel aby do nedeli bolo urobene).  Potom pride sikovny chlapik a mi tam urobi dlazbu. Este ryny musim natriet,lebo zena che nad schodiskom striesku, teda aj to sa musi natriet, aby uz farba nekvapkala na novu dlazbu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera večer o pol jedenástej začalo pršať, pršalo až lialo celú noc, celé ráno, na chvíľu prestalo a potom znovu lialo.... od cca obeda už neprší, je vlhko, ale nebo je jasnejšie.... okolo 16°C
ten dážď je treba, len nie práve k žatve, ale čo už... zem je suchá

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

Predpoveď počasia síce hovorila, že bude polooblačno, a ráno tak aj bolo, ale nejakú hodinku pred obedom sa slniečko rozhodlo predsa len vykuknúť a tak sú všetky farby jesene trošku krajšie ...

- kúpele Sliac -.JPG

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak zrazu sa sfarbuje - aspoň u nás. pred pár dňami sme pozerali a hovorili, že je všetko stále sýto zelené, a veľmi málo stromov sfarbilo či pustilo listy... o tri či štyri dni sa to zrazu zmenilo, listy sa prerieďujú a hnednú... aspoň tie okolo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov