Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

A ja sa už teším že sa oteplilo. Stačilo +2 a aké zázraky to dokáže urobiť. Zrazu sa dajú odomknúť dvere na aute, zrazu sa dajú tie dvere aj otvoriť (myslím to že sa odlepia od toho tesnenia) a zrazu sa dá aj naštartovať. Stačí nad nulou a auto je zrazu použiteľné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 2. 2021 at 21:07, Tomáš napísal:

A ja sa už teším že sa oteplilo. Stačilo +2 a aké zázraky to dokáže urobiť. Zrazu sa dajú odomknúť dvere na aute, zrazu sa dajú tie dvere aj otvoriť (myslím to že sa odlepia od toho tesnenia) a zrazu sa dá aj naštartovať. Stačí nad nulou a auto je zrazu použiteľné.

fíham no ty boháč akýsi zazobaný, ty máš auto? To ani my nemáme! 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeho vlastnenie je skôr téma do témy o autách, darovali mi jednu vtedy ešte pojazdnú haraburdu ktorá je závislá na počasí. Takže funguje podľa počasia. Električky a trolejbusy sú v zime lepšie lebo elektromor napájaný z trakcie znesie väčšie zimy ako spalovacie. Ale hlavnou smrťou oboch je batéria. Takže elektromobil alebo spaľovací čo sa nedá ručne kurblovať (niektoré žiguláky to ešte mali) v zime smola. Záleží z akého uhlu sa na počasie pozeráme lebo pre deti a lyžiarov je zima dobrá, pre alergikov tiež. Pre ľudí čo sa chodia kúpať do jazier a riek alebo sa radi opaľujú sú teplá dobré. Pre pestovateľov a poľnohospodárstvo je dobrý dážď a nie suchá. Ja osobne mám rád také akurát že neni ani horúco, niesu mínusy, a neprší. Lebo väčšina mojich činností súvisí s takýmto počasím. Oteplilo sa začali byť +2 a tak zhruba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno ale v anglicku je zima, kamoš písal že toto je naprd život takto že treba ísť do Costa Rici, Puerto Rica... Má pravdu. Ale ja ani príliš teplo nemám rád. Viete aké počasie by som chcel? Celý rok medzi 20-25 stupňov. Je také miesto na planéte vôbec?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Áno tak neprîjemne studený vietor bol že som odmietol prechádzku s kamoškou a nešli sme so susedom opravovať svetlá. Babrať sa pri aute v takej zime sa nám nechcelo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes v noci u nás -2,5, ráno o siedmej -1...
slnko svieti, ale pofukuje odkiaľsi zo severného pólu, zima je, ľudia vyťahujú zimné bundy.
vraj ešte príde jedna takáto studená vlna, ammen tma ovociu.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak silné vetriská furt fúkajú že už sme ako v Holandsku. Vkuse fúka. Už som rozmýšlal že vynájdem plachetnicový bicykel že by som plachtil na bicykli. Bezvetrie u nás neni skoro nikdy. Podunajskú nížinu by mali zasiať vrtuľami ako v rakúsku, tu by to išlo. Silné vetry sú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov