Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Prituhlo,ale nie velmi(cez noc som mal otvorene okna aby sa vyvetralo v pracovni a rano tu bolo vcelku teplo), cez den je nad nulou,svieti slnko co je super, spadlo vcera asi dva,tri cm,ale sa roztopilo. Deti si predvcerom nasli lad, som im povedal, kde by mohol byt este lepsi a dnes sa boli aspon korculovat, ked klzisko je zavrete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neuveriteľné... trochu sa u nás vybielilo... nie veľmi, ani strechy nie sú ani polia a cesty už vôbec nie úplne pokryté, ale keď človek pozrie z okna, je tam evidentne nejaký sneh... a zima.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@iskra dnes to bolo trocha lepšie, dcéra mi poslala foto báb na boboch, bolo by to super, keby aj tu napadlo snehu, nech sa dievky vyblbnú, nakoniec keď nebudem v práci, mohla by som ísť s nimi aj ja. Mohlo by to byť celkom fajn. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Vilma Flinstonova, áno, to ti verím a prajem ti to, uži si vnučky ako sa len dá ... ja môžem zatiaľ len na diaľku vidieť vnučku.., no teším sa,  ako rastie...,  s akou radosťou vníma všetko.., začína chodiť, rozprávať, smejuľa...  v jeseni obdivovala krásne sfarbené listy, teraz je očarená snehom... deti  nádherne vnímajú..  

šťastie je vidieť deti, vnúčence, veselé, šťastné. :smile:

U nás počasie  -4°C --12°C, málinko aj dnes snežilo. 

 

 

IMG_20210117_155336.jpg

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a sneh skončil. Ešte včera som šla za otcom pekne peši 3/4 hodiny, okolo jazera, ešte po bielom, pekná prechádzka, dnes už je sneh v čudu. Tak snáď zas o rok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera poobede idem dialnicou po siestich dnoch domov z roboty, je celkom teplo, nad Tatrami sa trhaju mraky a ukazuje sa slnko. Myslim na to, ako si konecne oddychnem a poklepkavam si spokojne rukou po volante... Zobudim sa rano o siestej a caka ma toto. Tridsat cisel nasypalo za noc, dve hodiny som pobehoval s lopatou okolo bytovky:

142596422_10221719329025638_5814154263154127489_o.thumb.jpg.98fd7d573e7d1c396c2a8aea9216eb7d.jpg
 

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v noci nasnežilo nejakých 5 centi, krásne prikrytá šeď, ešte ráno to vyzeralo fajn, už nevyzerá. na strechách už vôbec nič, zbytok pomaly čistá voda a blato, cca  3°C, ale na roztopenie stačí. zasa nebude ani na pidisnehuliaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera sa isiel syn aj s hokejkou korculovat, ochvilku sa vratil. Vraj lad za nim pukal,nechcel ho znicit. Dnes sa este nevratil. Vnoci bolo aj -7,predchadzajucu noc len -4. Ale predpoved vizera,ze sa este pokorculuje a bude potrebovat namiesto hokejky lopatu.

Teraz o piatej sa vratil. Lad je dobry,hladky a ovela vacsi. Cez vikend u nas dost prsalo. Do soboty prsalo aj pocas tyzdna, v nedelu bolo krasne a teplo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov