Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

Tak sa mi pozdáva,že ten hnusný vietor už utíchol :lol: .

Čo som to tak usledoval,tak tu vystrájal minimálne od minulej soboty.

Dnes sa tam proste javí pekný deň :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

práve som počula varovanie meteorológov, v noci od dvanástej do ôsmej ráno sa očakávajú silné búrky, na západe, podunajskej nížine, na orave, super vec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: paradajky som nesadil, len krumple, fazuľu, hrach, kukuricu, uhorky, ..... samozrejme že som už ich polieval a strávil som tam hodiny. Ale dáždik len pomôže, teda ak fakt nedojde dajaká fakt silná búrka a nedoláme mi to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dosť už !!!

toto je jak naschvál - sedím doma na zadku a píšem bakalárku - vonku nádhera, odovzdám a týždeň chcem oddychovať - prší.

Vzápätí zase sedím na zadku s úmyslom učiť sa - nebeské počasie. Urobím skúšky - búrka, kosa... veď prečo ne... :lol: to mám asi za tie šťastné prsty :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekde si to šťastie musí vybrať daň :lol:

ale ešte nie je všetkým ( pekným ) dňom koniec :)

aj tak som zvedavá, v poslednom čase tie búrky stoja zato ... naposledy pri takejto silnej búrke sme boli 23 hodín bez elektriky, vonku tridsiatky, balada ... dala by som to vyskúšať všetkým zeleným a odporcom všetkých možných elektrární ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: paradajky som nesadil, len krumple, fazuľu, hrach, kukuricu, uhorky, ..... samozrejme že som už ich polieval a strávil som tam hodiny. Ale dáždik len pomôže, teda ak fakt nedojde dajaká fakt silná búrka a nedoláme mi to.

No, nechcem ti kazit radost, ale to varovanie druheho stupne nebude pre jemnu sprsku. Skor to vyzera na krupobitie s privalovymi dazdami :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nakoniec bol z toho len poriadny lejak, pršalo akoby liali z kýbla, ale to bolo tak všetko ... teraz je vonku vysoká vlhkosť, chladnejšie a zo západu sa valia tmavé mraky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred chvíľou u nás sa tak zablysklo ako keby niekde v diaľke vybuchla atómová bomba.

Za pár sekúnd tak zahrmelo ako keby tá bomba naozaj vybuchla.

Takýto blesk/hrom som za celých mojich 31 rokov nezažil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to vam axel posielame my :) u nas sa to tak decentne odbavuje...a ide dalej, smer TN

 

 

hnusne pocko...cez bolo fajn, slnecno, a navecer toto...

som po dlhej dobe aj zmokla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm ... včera niečím podobným / možno slabším / začala búrka u nás ... ešte aj chlapi čo robili s oknami, podskočili

vzápätí začali padať centimetrové krúpy a napadalo ich hodne, dobrých desať minút a úžasné boli na ihrisku tancujúce krúpy : ) po dopade poskakovali do výšky 20 - 30 centi a vypadalo to fantasticky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov