Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

ešte je len začiatok, ale už toho mám akurát ... zasa horúco a dusno a ešte ma potešil článok kde sa vyslovili meteorológovia :

 

Teplo, miestami tropické, bude pokračovať aj na budúci týždeň ... :) :)

 

 

nie prosím... meteorológov ktorí takéto veci predpovedajú treba defenestrovať ... :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerada beriem ilúzie, ale v noci u nás dvakrát zaburácal hrom...

 

a to bolo všetko ... ani vetrík, ani sa neochladilo, a po nejakom daždi ani chýru ...

 

 

práve v tom článku tam vyššie píšu, že tieto letné búrky môžu byť veľmi lokálne záležitosti ... jednu dedinu vytopí a v susednej ani nevedia, že bola búrka ... a takéto niečo sľubujú na túto sobotu a nedeľu :

" Víkend bude podľa meteorológov teplý, len občas ho prerušia búrky. Budú v sobotu a nedeľu, v blízkosti hôr môžu byť výdatnejšie ... "

 

mno ... :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no toto... práve niekde v diaľke zahrmelo ... a pomenej páli slnko ... to sú veci ... :)

 

 

21:10 práve spadlo asi 5 kvapiek ... to bola celá búrka ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presov detto :) :lol:

btw sa chystam o tyzden do Australie a zatial je tam 14 stupnov ce ze je pre nich kosa na death ale kamos hovoril ze o par tyzdnov to "vypukne" takze si absolutne neviem predstavit 50 a viac stupnove horucavy...

Raz v nemenovanej casti sveta bolo 45 a s vysokou vlhkostou vzduchu a som myslel ze zdochnem. Nevidel som cez okuliare tak mi stekal pot z cela.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve v tom článku tam vyššie píšu, že tieto letné búrky môžu byť veľmi lokálne záležitosti ... jednu dedinu vytopí a v susednej ani nevedia, že bola búrka ...

Presne to bolo u nás v sobotu - susedova marhuľa je na zemi, moje pripojenie na internet v háji, do záhrady sa nedá stúpiť a 30 km vzdialená svokra musí v záhrade polievať (čo značí, že Igny tento týždeň tiež)...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento týždeň / a minulý týždeň a predtým týždeň / sme si užili tepla, prehriatia, podráždenia, vyčerpania, hádok, na cestách nervóznych vodičov, ... :)

 

v niektorých regiónoch aspoň plieskalo a pršalo ... u nás už tri týždne ani kvapka :)

 

 

a pán Iľko nám tuším sľubuje na víkend ochladenie ...

koľko stupňov bude to ochladenie ? tu si ľudia už v zúfalstve robia žartíky, že keď to Iľko sľubuje, tak sa schladí z 34 na 32 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som dostala asi od troch ľudí mail :) :

 

 

Heslo dňa : ... to, čo je vonku, to už nie je počasie, ale demo-verzia Krematória !!!

 

 

 

 

niet čo dodať ... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov