Skočiť na obsah

Ako často a na čo využívate Internet?


Sniper

Označte v ankete ako často a na aké činnosti využ  

33 členovia hlasovali

  1. 1. Ako často v týždni používate internet?

    • Každý deň
    • Minimálne 5 dní
    • Najmenej 3 ale najviac 5 dní
      0
    • Nie viac ako 3 dni
      0
    • Jeden deň v týždni
      0
  2. 2. Koľko hodín denne priemerne využívate internet?

    • Viac ako 12 hodín
    • 8 - 12 hodín
    • 4 - 8 hodín
    • 1 - 4 hodiny
    • Najviac 1 hodinu
  3. 3. Používate internet pracovne alebo na súkromné účely?

    • Výlučne pracovne, zábavu hľadám inde
      0
    • Často iba pracovne, občas aj súkromne
      0
    • Približne na polovicu
    • Málokedy pracovne, väčšinou len súkromne
    • Iba na súkromné účely a zábavu
  4. 4. Na aké činnosti využívate internet? Označte tú činnosť, ktorú využívate najviac

    • Surfovanie po stránkach, zbieranie a hľadanie informácií
    • Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN
    • Sťahovanie médií, filmy, hudba, hranie online hier a pod.
    • Kontrola e-mailových schránok a čítanie pošty
    • Internet mám iba pasívne, nevyužívam ho (skoro) na žiadnu z vyššie uvedených činností
      0
  5. 5. Ako sa viete orientovať na internete?

    • Na nete som ako doma. Čo potrebujem to si nájdem. Nie je pre mňa problém vedieť používať to čo ponúka
    • Orientácia na nete mi nerobí problém, ale stane sa že si s nejakou službou neviem rady, alebo niečo neviem nájsť
    • Som bežný užívateľ, viem sa orientovať tam kde potrebujem, nepoznám všetky služby
    • Ovládam iba základnú orientáciu na nete, poslať e-mail, nájsť a prečítať si spravodajstvo a pod.
      0
    • Už len keď kliknem na to modré éčko je pre mňa úspech
      0


Odporúčané príspevky

každý deň

8-12 hodín

- posledné tri týždne zapínam počítač takmer okamžite ako vstanem ráno z postele a vypínam až keď niekam odchádzam a predpokladám, že nebudem doma viac ako 6 hodín

málokedy pracovne, väčšinou len súkromne - aj keď toto sa mi ťažko delí, pretože často sa mi stane, že ma nejaká tá úloha do školy tak pohltí, že si dobrovoľne súkromne hľadám ďaľšie a ďaľšie články a informácie. Každopádne mám takmer vždy otvorený mail, profesiu, fórum, správy na sme, nejakú tú flash hru, facebook, csfd, lamera, halbot a keď aj nie som pri compe raz za čas sa stavím zrefreshovať, čo nové pribudlo, zahrať si trošku (hovorím tomu rozvíjanie logických zručností) :lol:

orientujem sa bez problémov, ale stane sa aj, že si neviem rady

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Každý deň

 

2. 1 - 4 hodín

 

3. asi 20 % pracovne, 80 % skúkromne

 

4. Hranie Freelancera /zatiaľ iba 2. server ešte by som chcela vyskúšať ďalšie - Void, Shattered Worlds, ale tento evolutions má pekný mod/, sťahovanie hudby, fóra

 

5. Orientácia na nete mi nerobí problém, ale stane sa že si s nejakou službou neviem rady, alebo niečo neviem nájsť + niekedy mi nájde to čo nechcem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na nete som každý deň, dala som možnosť 8-12 hodín, ale zas niekedy som pár minút, niekedy aj viac ako 12 hodín :lol: , súkromné účely, diskusie na fóre, ICQ,... a som bežný užívateľ, to, čo potrebujem, si viem nájsť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Komp je u nas zapnuty takmer stale,internet pouzivam tiez denne,kedze som modom na inom fore,musim tam obcas mrknut,neda sa povedat na hodiny,kolko tu travim casu,pretoze su dni kedy som tu skoro nonstop,a zase su dni,kedy som tu sporadicky,len na qipe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Musim poopravit svoj post spred pol roka. Uz som na nete minimalne. Posledne tyzdne sa to da ranat na rukach,kolko je to hodin spolu.

Hoci ho denne pustam,som tu vzdy len kratko...a nie je to len pocasim a mojou chorobou. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Každý deň

4 - 8 hodín

Približne na polovicu

Surfovanie po stránkach, zbieranie a hľadanie informácií

Som bežný užívateľ, viem sa orientovať tam kde potrebujem, nepoznám všetky služby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Každý deň

1 - 4 hodiny / trocha som sa polepšil / :lol:

Približne na polovicu

Diskusie s ľuďmi na fórach a chatoch, ICQ, MSN

Orientácia na nete mi nerobí problém, ale stane sa že si s nejakou službou neviem rady, alebo niečo neviem nájsť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na nete som v podstate kazdy den, vcelku aj dost casto za den, ci uz z prace, alebo z domu

net vyuzivam pre sukromne ucely, chatovanie so znamymi, bludenie po fore :lol: , hladanie informacii, stahovanie filmov, hudby..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Každý deň ... neviem si to bez netu ani predstaviť. Pritom nie som žiaden maniak. Ale tá praktičnosť a univerzálnosť celého systému je neuveriteľná.

S pomocou netu som poskladal bicykel, začal znovu fotografovať, naplánujem lepšie dovolenku, kúpim lacnejšie rôzny tovar, pomôže pri rôznych opravách - či doma, alebo na aute.

Medziľudská komunikácia sa u mňa zastavila na leveli: fórum. Už rôzne pokece, skype, fejsbúky ma neoslovili.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Keďže to mám v mobile som pripojený nonstop cez rôzne aplikácie. Používam ho z 95% na kecačky, messenger, tapatalk, azet pokec, fóra atď. Zvyšných asi 5% tvorí hľadanie informácií aj z toho ja väčšina pozeranie cestovných poriadkov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 9 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov