Skočiť na obsah

Česká politická scéna


chorche

Odporúčané príspevky

Nuz takto

Zeman sa pred prvym kolom volieb odmietol zucastnovat diskusii. Ostatni kandidati sa ich zucastnovali. Jedine konanie je iniciovane voci TV Barrandov, paradoxne prave pre zvyhodnenie Zemana. Po takom niecom je velmi zaujimave napisat, ze vies o com hovoris.

 

Verejnopravne nie je statne, nech si o tom myslis ty, alebo Danko cokolvek.

 

Ja viem, preco si tu tie linky dal. Preto som ti posunul text Zemanovej kampane, aby si vedel, ako sa Zeman spraval k oponentovi a tiez k svojim vlastnym volicom. Ak aktivista John Bok tvrdi, ze Zemana voli tupe stado, ma vlastne pravdu, pretoze normalny clovek to po takej kampani hodit Milosovi skratka nemoze.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako vzdy....zasa si si nedocital, co som pisal na adresu nevyvazenosti a jednostranne vedenych diskusii ci hodnotenia od "odbornikov" v mediach hlavne v TV CR.

 

Tak takto.....

 

.....samozrejme ze viem o tom ze Zeman sa odmietol zucastnovat diskusii v TV CR (dovody tu nebudem rozvadzat, pretoze to bolo jeho rozhodnutie), preto som ani nikde nenapisal nic na tuto temu, ale vsade som pisal o tom, ze do diskusii o Zemanovi, ako kandidatovi na prezidenta, bol vzdy pozvany iba "odbornik" z nejakeho media resp. "odbornik politolog, co brojili proti Zemanovi. A v tomto som nadobudol presvedcenie, ze tieto hodnoteinia a rozne diskusie, neboli vyvazene, pretoze som nezachytil nikde nejakeho "odbornika" z medii resp. "odbornika" politologa, ktory by bol nejakym svojim "odbornym" stanoviskom oponoval celej tej protizemanovskej klike. Podla tejto konstelacie asi teda Zeman medzi medialnou "odbornou" verejnostou a "odbornikom" cechu politologov nemal ziadneho "fanusika".....tak neviem ako ty, ale ja mam s tymto velky problem s uveritelnostou takejto "reality" :(

 

A by som bol rad, keby si sem nedaval, ako priklad zle vedenej diskusie na SUKROMNEJ TV Barandov.....potom aj take hovory z Lanov boli trestnou vecou podla zakona o mediach.

 

To co je raz finanncovane z dani obcanov a ich koncesionarskym poplatkom sa moze v zakone pomenovat ako che, ale realita je iba jedna.....je to statna "ustanovizen" a na tom nic nezmenis :)

 

Este raz....urazal Zeman svojich oponentov z radov volicov tymto svojim volebnym "bonmotom"? A ked  vravis ze to, co bolo na plagate je klamstvo, tak (aj ked pre mna to nie temou dna) klamstva su  potom aj tie rozne "odborne" hodnotenia zemanovej casti oponentov smerom k jeho potencionalnej volicskej zakladni, ktora ma IQ pod....to tu radsej ani nenapisem :(   Teraz nedavno som si niekde precital aj "odborne" stanovisko medialnej hviezdy v CR Peheho o tom, ze o par rokov vymrie taka asi pol milionova cast volicov Zemana a potom sa zmenia casy....uchvatna medialna uroven hodnotitela. Nevidim tu rozdiel medzi tvojim ohodnotenim Zemana jeho volicov a medzi tymto hodnotenim "slusneho" komentatora.....ako vravia bratia cesi...prast ako uhod.....tak preco zemanov volic je "vidlak" a tento (a jemu vela podobnych) je ten co s IQ nad 150 je ten nas clovek .....tak ti gratulujem k takymto vzorom slusnosti :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informaror nehnevaj sa, ale citat tvoje prispevky, je ako sledovat vola, ktory opakovane naraza hlavou do muru. Neboli to?

 

Opakovane pises, ze spravodajstvo, publicistika, alebo diskusie boli nevyvazene v neprospech Zemana. Ja som ti tu postol link, podla ktoreho ceska RRTV (co je zo zakona organ, ktory sa takymi podaniami zapodieva) zacala riesit iba TV Barrandov, ziadnu Cesku televiziu. Ja som ti to nedaval ako priklad zle vedenej diskusie, ale doposial ako JEDINY pripad, kde RRTV riesi porusenie zakona.

 

K tomu bilbordu. Ak by som bol ja volicom koholvek a prisiel by na mna s takouto prizemnou kampanou pre dobytok, tak by ma to urazalo. Ak to neuraza teba, asi budes cielova skupina, co uz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam dovod sa hnevat, lebo ked diskutujem, tak musim ratat s tym, ze oponent ma tiez svoj nazor a aj ho sem da....prave naopak, ja si vazim ludi, co svoj nazor povedia aj za cenu nejakej ostrejsej reakcie "protidiskutera", ale samozrejme sa nemozu zas oni urazit, ked ja tiez poviem-napisem svoj nazor na nich.....mas podobny nazor?

 

Ked som popisal svoj dojem-pohlad na kvalitu-vyvazenost diskusnych relacii vo volebnej prezidentskej kampani v CR vedenej TV CR a niektorou castou pisanych medii, tak to neznamena, ze uz porusili zakon v zmysle predpisov ich medialneho poriadku....ja predsa nie som spravny ogan To ze vyslovim svoje nazory na nieco, to predsa neznamena hned nabeh na trestne konanie. Tak preto som z nevolou vzal tu tvoju poznamku o udajnom (zatial, lebo sa este nic nepreukazalo) poruseni medialneho zakona zo strany TV Barandov a ani ma to nezaujma. Ja som vychdazal iba s toho co som sledoval ja a podla toho som si aj spravil usudok. Pretoze ak niekto ma hosta v nejakej relacii na ohodnotenie nejakej situacie-stavu, tak by mal vzdy mat k nemu aj oponenta, ktory danu vec moze vidiet inak. A toto nebolo dodrzane v mnou sledovanych relaciach....samozrejme, ze to hned nemuselo byt nejakym porusenim zakona, lenze s pohladu verejnopravnej TV by sa to nemalo stavat resp. sa  to nesmie stat (hoci to ozaj nie nejake porusenie zakona).

 

Vies keby niekto zo strany podporovatelov Zemana na tom bilborde, alebo do nejakeho media bol verejne napisal ci povedal, ze volici Zemanovho protikandidata su vidlaci, hlupaci a ludia s IQ 90 a nizsie, pretoze su za prijimanie x mnozstva migrantov, tak vtedy by som ti dal za pravdu, ale takto je to s tvojej strany iba take kazanie o nicom...........a bolo na tom plagate aj napisane, ze Zeman to zariadi?....a ako som ti uz pisal...je x sposobov, ako Zeman moze danu vec ovplyvnovat, co ale tiez mna osobne netrapi.

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-na to, ze tvoje nazory nemaju zaklad v realite a iba plavaju na vode som si uz zvykol

 

-teba neuraza, ze ma kandidat na funkciu prezidenta svojich, alebo potencionalnych  volicov za telata, pre ktore staci urobit kampan ako z pomocnej skoly?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje nazory nemaju zaklad v realite?....a to mas tymto co na mysli?....napis aby som neodpovedal zasa nejaky "nazorm" co stoji na vode  vdaka :)

 

nie neuraza ma to (nakolko nie som obcanom CR), pretoze takto nejako sa sprava kazdy politik.....zbiera volicov roznym sposobom....na druhu stranu zasa pochybujem, ze by volic (ovela slusnejsi ako volic Zemanovho protikandidata-sudim podla vzorky co vystupovala v mediach) bral takyto volebny slub tak vazne, ze by toto malo rozhodnut o vyhre Zemana...to si mozno myslis ty a tebe podobna "agresiou" srsiaca vysokohodnotena cast spolcnosti s IQ 200(?), co sa prezentovala svojim vystupovanim v mediach a vyselektovala Zemanovho volica niekde na periferiu spolocnosti...a to sposobom ideologickej kulturnej elity z cias ludovodemokratickeho zriadenie v CSSR....ak mas takuto predstavu o vystupovani ludi, co hlasaju slusnot v politike, ako protihodnuta voci spravaniu Zemana, tak ozaj zijes v dobe politrukov :(

 

Ja zasa opakujem ti, ze mne neslo a nejde o osobu Zemana ,ale o spravanie sa mediii a hlavne verejnopravnej TV CR. Ak by sa media a TV CR spravali podobnym sposobom k Zemanovmnu protikandidatovi, tak by som urcite pisal tieto iste vyhrady.

 

A uz napis teda v com konkretne ten volebyn putac s inkriminovanym napisom klamal a zavadzal verejnost v CR....ved som ti uz pisal, ze prezident nema sice take pravomoci, ale urcite sa najde x sposobov, aby toto dosiahol....myslis, ze volic je taky hlupy, ze nevie kde je sever?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz sa opakujeme

 

tu mas prinstcreen z debaty na oficialnom profile prezidenta Zemana

 

post-42-0-64450100-1518615867.jpg

 

informator, ak sa kandidat prihovara k svojim potencionalnym volicom takym sposobom ako to robi Zeman, znamena to iba jednine, ze ich ma za idiotov. Pravdou tiez je, ze vela ludi prijme tuto rolu dobrovolne. Neviem, ci je spravne pisat o periferii spolocnosti, lebo toto sa dnes nachadza uz v jej strede.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to je vzorka z vystupovania v mediach resp. v TV CR(verejnopravnej) ?...aj ked neviem kde tam vidis dehonestaciu volicov Zemanovho protikandidata :( taktiez je trapne ak sem davas takuto vzorku Zemanovej volicskej zakladne, ktora sa prejavuje na Zemanovom (ci akom to) profile.....mna osbne viac zaujma vystupovanie na verejnosti a nie taketo "inkognito" vzorky

 

a estev raz ty mentor slusneho vystupovanie......mne je zeman ukradnuty, pretoze ja som poukazoval na spravanie medii voci zemanovi...ak by sa takym sposobom spravali k jeho protikandidatovi pisal by som to iste....pochopila to tvoja politrucka exelencia?.....lebo uz ozaj neviem ci sa rozpravam s ideologom nejakej totalitnej spolocnosti, alebo s clovekom, ktory uz konecne zbadal, ze zije v dobe demokratickeho zriadenia bez privlastkov.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme ze proti zemanovi, kedze cela diskusia pred volbou prezidenta sa niesla v "demokratickych" mediach a aj v TV CR jasne protizemanovsky....ako som ti uz pisal, kedze nikoho nejdem zalovat, je to moj pohlad , ktory vychadza zo sledovania diskusii na ceskej strane. Kazdy prizvany komentator, ci politolog, bol jasne protizemanovsky a nemal oproti sebe oponenta.....co viac ti mam dat ako tento fakt.....ja som s toho nadobudol terasie presvedcenie a ty mas ine presvedcenie...hoci mam pochybnost, ci si tak podrobne sledoval celu predvolebnu situaciu v CR.....ty si zasa na druhu stranu sem nedal ziaden dokaz o tom, ze zemanovci ponizovali a urazali verejne v mediach volicov zemanovu protistranu....vlastne ano....poukazal si na volebny plagat a jeho text, ktory, si dovolim z istotou tvrdit, nemal rozhodujuci vplyv na vysledok volieb a op ktorom tvrdis m(asi tiez iba na zaklade svojho pocitu), ze je klamstvom....mozno je a mozno nie je, ale urcite neuraza volicov Drahosa resp. ineho kandidata na prezidenta.

 

No ale co uz s tebou.....ideolog KSS z vychodneho slovenska mal radsej zostat pri svojom remesle a mozno by si si vzal v tomto smere z neho priklad pracovitosti a nie.....stacilo..... koncim tuto temu o mojich pocitoch a tvojej prace politologa a ideologa na  cely uvazok :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten pocit, ked musis niekomu opakovane vysvetlovat zjavnu pointu

-uraza tym vsetkych, lebo podcenuje ich intelekt. Ja neviem, preco sa potom cudujes, ze si o vas myslim, to co si o vas myslim.

 

 

.....stacilo..... koncim tuto temu o mojich pocitoch

 

konecne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,   fakticka poznamka.

Ako obycajne mas filter,  podla monitoringu  bola vacsina medii zemanovi naklonena  Lenze ty si pozitivne spravy povazoval za normalne a  vnimal si len negativne.  To je bezny filter,  je to davno zname.  A ty nie si schopny si uvedomit ze sa to deje.  A nemas zjavne ziadne postupy ako sa branit sebamanipulacii. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,   fakticka poznamka.

Ako obycajne mas filter,  podla monitoringu  bola vacsina medii zemanovi naklonena  Lenze ty si pozitivne spravy povazoval za normalne a  vnimal si len negativne.  To je bezny filter,  je to davno zname.  A ty nie si schopny si uvedomit ze sa to deje.  A nemas zjavne ziadne postupy ako sa branit sebamanipulacii. 

 

ako obycajne......hodnotis na zaklade precitania (ak vobec si ich cital) casti mojich prispevkov, takze tebe zjavne netreba filter, ale staci iba par poslednych viet :)

 

1/ nikde som nepisal o zemanovej potencionalnej vyhre-prehre; (nezaujmalo ma to)

2/ nefavorizoval som ani jedneho z kandidatov; (nemal som dovod)

3/ kritizoval som nevyvazenost v mediach a tiez vo verejnopravnej TV CR v neprospech Zemana; (ak by to bolo v neprospech drahosa, tak by som to kritizoval tiez)

 

takze sumasumarum.........zacinam pochybovat o deadovej negativnej skusenosti (o tvojej pochybujem uz davno) z "ludovodemokratickym" rezimom....ak sa mu to jednanie neprieci (mam na mysli manipulativne vedenie diskusii a urazlive vyjadrovanie-hodnotenie oponentov Zemana smerom k jeho volicom), tak nemoze mat namietky k pomerom co tu zaviedla KSC-KSS. Alebo nema dostatocny vek na to, aby posudil, ake vlastne boli pomery vtedy a teda nemoze ich porovnat s dianim teraz :( v tom pripade sa tu nemoze stavat do pozicie mentora osloboditela....co uz je na tvojej urovni :)   som myslel ze si tu sam diagnostik ideovej prace.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, takze si stale ides svoje, ako pokazena platna :)

 

..iba taky detail, zatial si tu ziadny konkretny priklad manipulacie zo strany CT nedal, dva tyzdne tu mlatis prazdnu slamu s vyrazmi, ktorym najskor ani nerozumies.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano idem si za svojim...nemozem za to .....je to skola zivota, co sa o tebe asi povedat...skoda :(

 

aky ty chces stale dokaz?...a preco chces ten dokaz?....idem niekoho zalovat, alebo co? Ale este takto....cela dikusia v mediach a vo verejnopravnej TV CR mne osobne silno pripomenula ideovo zafarbene vedenie rozhovorov zo "sudruhom Mlynařom", ako agentom Stb, krory robil isty cas "krtka" v radiu Slobodna Europa (alebo Hlasu ameriky?..nepamatam si to presne) niekedy v polovoici  70-tych rokov 20 stor. Preto som aj nadobudol presvedcenie o niecom podobnom v pripade o ktorom tu pisem. Ale na zaklade mojho "pocitu" nebude predsa NIKTO NIKOHO VESAT,,,iba porovnavam a robim si obraz reality. A na rozdiel od teba ja mam s cim porovnavat a nepotrebujem ziadneho ideoveho politruka, aby mi "vysvetlil" dany stav.....nepotreboval som to za komunistov a duplom to nepotrebujem teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

CSSD (Zemanova rodna strana) si dnes zvolila predsedu....bude nim slnieckar Hamacek....Chovancovi sa neusla ani stolicka podpredsedu....som zvedavy, ako to Hamacek ukociruje s Babisom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Majitel, riaditel, moderator a sedlak v jednom Soukup, krmi svoj dobytok a pyta sa hosti svojej relacie, vedla koho by nechceli zit. Hostia radi ukazali. Vystiznejsi printscreen sa ani nemohol podarit.

 

post-42-0-95380900-1522471922_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TV Barandov...

 

takuto televiziu by sme asi potrebovali aj na slovensku....konkurecia v CR je asi na vyssej urovni a  Soukup je nuteny robit to, co robi....sukromna TV nezije s poplatkov, ale zo sledovanosti...takze nic neporusuje iba plava v konkurncnom boji o divaka.....toto okomentovanie dava Soukupovi punc zakonnosti v danej teme a darmo sa niektore media a ich divaci buchaju do prs a zenu ho pred sud a pod.........

 

 

Soukupův pořad pak na svém facebookovém profilu okomentovala i poslankyně ODS Jana Černochová. „V Soukupově TV jsem nikdy nebyla, ani na ni nekoukám a nemám žádný důvod ho hájit. Ale nebudu pokrytec, takže tady něco připomenu. Před zhruba třemi roky jsem veřejně vystupovala proti úplně stejným, debilně návodným otázkám (kromě souseda Kalouska), které parta psychologů AČR dávala našim vojákům v nějakém testu integrity, a nebyla tam ‚politicky dobrá‘ odpověď, resp. nedalo se třeba odpovědět: nevím, ale MUSELO se zaškrtnout buď: muslim, Rom, nebo černoch, takže logicky vyšlo, že jsou rasisti prakticky všichni. Moc novinářů se ke kritikům tohoto testu nepřidalo, ani tomu nechtělo přijít na kloub, naopak, hodně tehdejších článků bohužel dehonestovalo naše vojáky nálepkou RASISTA. Díky naší poslanecké intervenci vůči MO (prakticky celý tehdejší výbor pro obranu) se testy s touto otázkou následně zrušily!“ poznamenala Černochová.

 

zdroj

 

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Desive-Idiote-Drsna-dohra-show-Jaromira-Soukupa-530216

 

 

.....bol to program typu kvizu a tam sa davaju otazky rozne a je to nieco podobne prieskumu verejnej mienky, co potvrdzuje aj toto okomentovanie z ineho media......

 

 

Sám Soukup odmítá, že by šlo o rasistickou debatu, politici podle něj naopak prokázali, že rasismus odmítají. „Všiml jsem si těch reakcí (na sociálních sítích). Hosté reagovali výborně a rasismus odmítli. Osobně, a to jsem vždy opakoval, jakoukoliv formu rasismu odmítám, legální ekonomická migrace byla všemi hosty považována za přijatelnou. Pokud by to tak nebylo, ohradil bych se," řekl moderátor serveru Aktuálně.cz.

Poukázal na to, že otázka o tom, vedle koho lidé chtějí či nechtějí bydlet, není nijak nová. „Tahle otázka (kromě Kalouska) je mimochodem naprosto běžnou součástí většiny výzkumných projektů zkoumajících předsudky a nálady ve společnosti. A to byl také důvod pro zařazení této otázky. Hosté byli skvělí. O problémech se mluvit musí a musí se pojmenovávat. A TV Barrandov je svobodna televize,“ vzkázal kritikům prostřednictvím Facebooku.

 

zdroj

 

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/219524-soukup-se-opet-postaral-o-skandal-to-neni-normalni-zuri-cesi-ma-vymlacenou-hlavu-pridal-se-kalousek/

 

 

.......ak by sa nieco podobneho robilo napr. s otazkou typu.....co za suseda by ste si vybrali, ak by ste mali tieto moznosti?.. opilca? 2. narkomana? 3. socialneho fluktuanta? 4. Matovica? A akterkami by boli zeny...by ma zaujmal vysledok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov