Skočiť na obsah

cizy

Ak si hľadáte prácu  

24 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorý faktor pri hľadaní práce považujete za dôležitý?

    • Plat
    • Pracovné prostredie
    • Pracovný čas, zmennosť
    • Sociálna stránka
    • Kolektív
    • Vzdialenosť od domova
    • Perspektíva


Odporúčané príspevky

Plat - ak neplatia aspoň 15 v čistom tak tam nenastúpite.

Pracovné prostredie - chcete pracovať iba tam kde je vysoká úroveň pracoviska, teda čisto na pracovisku, dobré osvetlenie na pracovisku, vetranie v lete, kúrenie v zime, a pod.

Pracovný čas, zmennosť - ste ochotní pracovať iba na jednu zmenu, najviac 8 hodín denne, v žiadnom prípade nočné a pod.

Sociálna stránka - možnosť sa ísť vysr... teda ísť na WC kedy potrebujete, možnosť obedov a stravovania aj mimo prestávky a všetko čo s týmto súvisí.

Kolektív - nastúpite iba tam kde sa javí byť dobrý a otvorený kolektív. spolupracovníci sú k vám milí, nadriadení sú k vám ústretoví a pod.

Vzdialenosť od domova - ste ochotní cestovať najviac niekoľko km, nie však viac ako 60-70 km denne hore/dole.

áno, to všetko.... a ešte práca samotná, po dlhoročných skúsenostiach viem, čo už - hlavne psychicky neunesiem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zvolil som tieto tri: Plat, Pracovne prostredie, Kolektiv

 

Plat - nooo, neviem povedat ze kolko je vela a kolko je malo... ale proste chcel by som z toho vyzit a co to mat aj bokom do buducnosti a na cestovanie...

 

Pracovné prostredie - chcem pracovat niekde kde ma to bude hlavne bavit... lebo to je najdolezitejsie - robit nieco co ma bavi, a nie nieco co ma nebavi a robim to len z principu

 

Kolektív - to je tiez velmi dolezite, a hlavne to aby sme spolu dobre vychadzali - to je asi hlavne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našiel som jednu pracovnú ponuku kde ma upútala položka že ponúkajú výborné finančné ohodnotenie.

Neskôr som sa dozvedel že ponúkajú okolo 15-16 v čistom. Nechcem byť zlý ale pod pojmom "výborné finačné ohodnotenie" si predstavujem diametrálne odlišnú mzdu. 15-16 je skôr tak lepší priemer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to nie je upratovačka ako upratovačka. Neveril som vlastným očiam keď som v nejakých novinách čítal že upratovačky najlepšie zarábajú v Trnavskom kraji, berú okolo 15 v hrubom. Záleží od firmy, ako platia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to nie je upratovačka ako upratovačka. Neveril som vlastným očiam keď som v nejakých novinách čítal že upratovačky najlepšie zarábajú v Trnavskom kraji, berú okolo 15 v hrubom. Záleží od firmy, ako platia.

toto su bludy, upratovacky dokazu zarabat aj 200korun na hodinu v cistom, len sa s tym nechvalia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Nedávno som zistil, že bratranec pracuje na nejakom dôležitom poste na Ministerstve vnútra, dnes som zistil, že moja sesternica zastáva vysoký post v istej dôležitej štátnej inštitúcii, holt, čo sa človek nedozvie keď sa len ide na úrad niečo opýtať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dnes som si zarobil 500 korún len za to, že som kamarátovi vysvetlil ako si skopíruje obrázky z kamery do PC cez USB kábel a prehrá DVD film v PC + zopár maličkostí som mu ešte ukázal (ako funguje ctrl+a ctrl+c atď). Holt, kto si kúpi notebook a prvý krát používa internet chce hneď všetko vysvetliť a spraví pre to všetko :lol:

 

a príde aj na Fórum, to zas bude vysvetlovania čo ako funguje :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

V pondelok nastupujem do nového lochu, tak tu budem pomenej. Ale budem mať voľno aj cez týždeň ako napr. teraz.

 

Budem pracovať v oblasti spotrebnej elektrotechniky, čo považujem za dobrý odrazový mostík do budúcnosti. Je to aj slušne zaplatené tak dúfam že sa mi tam bude páčiť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V tej ankete chýba jeden veľmi dôležitý faktor - PERSPEKTÍVA rastu. Ak nie je, nemá zmysel uskutočňovať zmenu, pokiaľ nie sme vymobovaní a neutekáme alebo neriešime iný problém, ktorý predstavuje určité obmedzenia v práci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, iba to robím priateľsky a gratis. Vrátia sa mi ako doživotní zákazníci. Vo všetkom, nielen PC. Keď nemám náklady - neúčtujem. Náklady na vzdelanie sa mi už dávno vrátili. Nepotrebujem desattisícky denne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alfi volakedy som to robil gratis a potom za mnou chodili ludia s kazdou hovadinou a ja som mal plnu hlavu ako im pomoct....a svoje veci som nestihal

teraz to robim za peniaze...kazdy ma sumu podla uvazenia tak, ze vzdy sa vrati ked opat nieco potrebuje

samozrejme najblizsim kamaratom pomaham zdarma, tak isto ako oni mne s niecim inym

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov