Skočiť na obsah

cizy

Ak si hľadáte prácu  

24 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorý faktor pri hľadaní práce považujete za dôležitý?

    • Plat
    • Pracovné prostredie
    • Pracovný čas, zmennosť
    • Sociálna stránka
    • Kolektív
    • Vzdialenosť od domova
    • Perspektíva


Odporúčané príspevky

co mas proti dokladaniu v supermarkete ?

ked som si uz niekolko mesiacov obhryzal doma nechty, tak som isiel radsej do velkoobchodu do skladu a popritom si hladal dalej miesto. za tri mesiace som ho mal dokonca v odbore a navyse som sa precvicil v jazyku popritom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sak sam pisal ze

A ako pisala Game tak je pravda ze vzdy som snival po praci v kancelarii kde si odrobim 8 hodin a jupi ide sa na pivo.

v supermarkete by mal navyse aj pohyb, v kancli by zlenivel, aj baby su tam, mlady kolektiv, kontakt s ludmi Obrázok
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevidím to dobre pre jovzina, nijako ...

 

včera som mala neprijatý hovor, skrytý volajúci ... nemám také rada, keď niekto niečo chce, zavolá ešte raz

potom úplne neznáme číslo, včera ma tiež nezastihlo, dnes to isté číslo volalo ešte raz ...

mladý muž, veľmi zdvorilý, chcel len chvíľu môjho času, spýtala som sa čo potrebuje, a spustil - vlastne ani neprestal po úvodnej vete - plynule prešiel na ponuku nejakých špeciálnych holiacich prístrojov pre ženy

to bol moment, cca po dvadsiatich sekundách, keď som mu povedala nie, ďakujem.

veľmi zdvorilo poďakoval, ešte konštatoval, že fakt nemám záujmem, to som ešte počula, ale medzitým som zložila.

 

 

nedávno som mala ponuku na rovnakú prácu na dohodu, vlastne aj dve podobné práce, dajú sa robiť na plný úväzok alebo popri zamestnaní ...

dá sa to, človek sa obrní, ako sa obrní v inej práci v priamom kontakte s klientami, ale po x rokoch strávených v priamom kontakte s klientami ... nuž ... zatiaľ ďakujem.

 

telefonický hovor aj keď povinný, plánovaný počet a priamo z banky, zvyčajne svojim klientom, ktorí poznajú pobočku, poznajú, o čo asi ide, poznajú zvyčajne nás, ako zamestnancov, je o trochu iný, ale v konečnom dôsledku je to predaj a otravovanie ... mám vyskúšané zároveň obe veci, priamy kontakt aj telefón, a plány tlačia, z týždňa na týždeň, ohodnotenie len za uskutočnené obchody, aj pre stálych a starých zamestnancov ... a to je banka.

 

 

jovzin, vieš si predstaviť, že toto budeš robiť, minú sa ti mamini známi, a budeš volať cudzím ľuďom, medzi ktorými nebudú len zdvorilí budúci poistníci a budeš sa snažiť vytiahnuť im peniaze z vrecka ?

 

keď si to vieš predstaviť, nasadíš plechový úsmev a ideš.

 

 

a to ešte nie je také zlé ... práca môže vyzerať aj takto zaucho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve volali z trenčínskej ! cestovnej agentúry, že robia prieskum a potrebujú odpoveď na pár otázok, či som bola v za posledných desať rokov na dovolenke v zahraničí ... prepáčte, nemám záujem ... ďakujem, dovidenia.

 

minulý týždeň volali z jednej banky, že môžu ponúknuť skvelých 0,2 % na termínované vklady, a okrem toho z neckermannu, či som spokojná s ich službami, a ženský hlas, ktorý chcel vedieť čosi o tom, aké zubné pasty používame.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nam zvyknu(do firmy) sem tam volat, ale len na pevnu linku. Lezu na nervy, tento tyzden otravovali aj taky co nam istu publikaciu dodavaju a berieme to uz 6 ci viac rokov, chceli rozsirit sortiment. Niekedy sa nedaju odbit, resp. to nedokazem, nestihol som, ako zacali strielat slova, prekriciavat sa mi ich nechce, tak len zlozim na stol sluchadlo.

ALe neckcerman, cestovka ci banka to je zvlastne. Pre mna neobvykla firma bola siet cerpac. stanic kde v okoli 50 km ani niesu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skryte cislo vidno v poslednej dobe na prichadzajucich hovoroch pravidelne..a nielen u mna...akonahle zapocujem ze idu nieco ponukat, poviem "nemam zaujem, dakujem" a zlozim... nemaju hanby ani tito ludia..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to práca, a v poslednom čase je toho stále viac, pomaly každá firma ponúka svoje cez telefón, banky svojim klientom už dávno ... aspoň niektoré

dokonca TB mala pred pár rokmi geniálny nápad, že okrem telefonovania chodili ich poradcovia aj dom od domu ... po sťažnostiach klientov s tým prestali

 

stránky ponúkajúce prácu sú podobných ponúk na telefonistov pre xy firiem plné, len toto robiť celý deň, rozhodne si myslím, že je to práca dosť ubíjajúca dušu, neviem si celkom dobre predstaviť, že po mesiaci a každom dni, keď človeka odmietne minimum dvadsať tridsať päťdesiat ľudí, a sem tam niektorí nie veľmi milo, je ten úsmev za minimálny plat stále taký srdečný ... preto je tam taká fluktuácia

zopár ľudí je na to priam zrodených, to sú tí neodbytní ... ako úspešní poisťováci : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne je ich skor luto a za dobry vykon aspon zadakujem

ale tym velmi drzym skladam tiez

Co je dobry vykon, ja to neviem ohodnotit, nezaujimama to, nechce sa mi stracat cas, za vecami co potrebujem musim surfovat. Keby som bol suknickar a z Bratislavi ci odkial volaju a mal chut aj by som sa porozpraval. A poslala by ma v corty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poslala, lebo má každý deň pred sebou vytlačený zoznam,

ona alebo on, či v poisťovni, či v banke, či ako telefonický predajca pre akúkoľvek firmu,

a musí telefonovať, odškrtnúť, zapísať, a plniť plán.

je to o práci.

nie je to ľahká práca, žiadny priamy či telefonický kontakt s klientom, povinný, naplánovaný dennodený počet, či neúprosné rady v banke pred pokladníkom či pred poradcom, či akékoľvek predávanie či poradenstvo hocičoho nie je jednoduché.

 

snažíme sa poradiť jovzinovi ... možno by mal pochodiť svoju dedinu, dom od domu, a ponúkať poistky ... aj to je jeden spôsob. priamy kontakt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked sa ich ako prve opytam co mi chcu ponuknut, len obkecavaju..napr vcera mi odpovedala zenska ze "ste zena, vam sa to isto bude pacit"..a ja som povedala ze pouzivam isty druh kozmetiky a nemienim menit...a kecala dalej ze sa mi to bude pacit....bolo vidno ze najprv chce obkecat, zaujat a nakoniec ponuknut konkretny produkt...nedala sa odbit, tak som polozila..

 

volaju na mobil, volaju na pevnu linku domov... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musím porozmýšľať ako z Fóra vytĺcť nejaký kapitál, potenciál to má a keby to išlo tak by som možno nejakých zamestnancov nabral. Ale nebola by to práca ako napr. pridávanie smajlíkov (ako si to svojho času HORROR myslel). Okrem toho myslím, že práca cez internet z domu a s pružnou pracovnou dobou je vhodná pre každého.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokial niekto spusti naucenu recitaciu monotonnym hlasom, pricom je jasne ze je tesne pred psychickym zrutenim, tak ho nenechavam trapit sa a utnem ho radsej hned, su vsak ale aj typy, ktore mali bud lepsie skolenie, maju vacsiu odolnost, alebo este len zacinaju a u nich je ta komunikacia o dacom inom, clovek ma pocit ze dokonca aj su ochotni pocuvat co sa im hovori

 

ked mam cas a zaujme ma, tak si ho vypocujem a aj sa s nim porozpravam

 

ad Damor

 

pribuzni a znami mozu byt vhodnymi klientami, clovek musi ale vediet co ponuka a ako sa to bude vyvijat, navyse v zaujme dobrych vztahov je dobre prave takuto skupinu klientov varovat aj pred rizikami a nielen oblbovat na vysoke vynosy a bonusy ... ledaze by clovek planoval sa prestahovat za nejaku dobu na Kajmany

 

ad Axel

 

s internetovym obchodom by si asi dieru do sveta uz nespravil, je ich uz skoro tolko ako vselijakych diskusnych for a jeden lepsi ako druhy Obrázok

potencial to ma, len si musis rozmysliet co ma byt priveskom coho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to ešte nie je také zlé ... práca môže vyzerať aj takto zaucho

 

A preto neznasam tie debilne manufaktury, fabriky, tovarne. Uzil som si s nimi na brigade dost za tie roky a viem o com to je. Ako tam pise autor ludia sa boja ozvat kedze dneska je kazdej rad ze ma pracu. Aj ked je ta praca hrozna ale drzi hubu a krok. Ale fakt tieto sproste tovarne a podobne fakt nemusim.

 

Inak ku mne. Nakoniec som to nezobral po rozhovore s par ludmi aj tu na fore aj co mam ludi co to robia ako kamarat kamarata a tak.

 

PRoste som sa na to necitil a ako viac ludi z vas povedalo na to treba mat vlohy a treba byt bez chrbtovej kosti. A hlavne ako pisala game ak by mi dosli kontakty brata a maminy co potom. ZObrat zlate stranky a jupi. A s mojou velmi kolisavou naladou by som asi fakt velmi nevedel zvladnut 50 neprijemnych hovorov denne. Bud by som si sam nieco spravil alebo by som niekomu nieco spravil. A ja idem za cielom si zarobit a ne prerobit a platit este pokuty tej poistovni kua.

 

Ja potrebujem nieco kludne. Napr velmi by ma bavilo robit sofera alebo rozvazat veci na dobierku. To by ma fakt bavilo prepravovat ludi, baliky, dobierky alebo hocico z miesta A do miesta B a potom z B do miesta C a podobne. KEdze velmi rad cestujem a soferujem a berem to ako relax to soferovanie to by bolo super. A neni to az tak velmi monotonna praca kedze za volantom nevidite stale tu istu krajinu a aj auta nevidite stale tie iste. Mozno si myslite ze mam na viac ze je to podradna praca ale mna by to fakt bavilo. Skoda ze do DPMK ako sofer elektricky treba mat trosku kontakty. SOm to uz skusal este ked som studoval a nejako to nevyslo. No premyslam ci to neskusim este raz... Lebo aj teraz pozeram kopu novych ludi beha na tych elktrickach a kazdy den pozeram stranky DPMK ci nehladaju soferov na elektricku a nikde nic. Tak asi ako sa tam potom dostali ti novi soferi kua???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co takto kurierske firmy ?

Zase, soferovanie je fajn, aj cestovanie, ale videl som uz pripad, ze sofer z DHL mal nehodu a ked tam prisiel jeho manager, tak mu len povedal, ze asi vie co to bude znamenat. Nahrada skody a vyhadzov.

Zodpovednost mas aj tam a praca sofera nie je vzdy med lizat.

 

U sofera elektricky hovorit o nemonotonnosti je trochu pritiahnute za vlasy, nakolko tocis stale tu istu linku od konecnej ku konecnej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamos robi sofera a poviem ti, ze to je vsetko, len nie to, co ty popisujes. Pokial niesi nejaky den v praci, tak si povacsinou pekne v zalohe, co znamena, ze ti moze hocikedy zavolat sef a ides (takze planovanie volneho casu je dost o hubu). Rovnako to nieje relax soferovanie, kedze mas sibenicne terminy, domov sa vracias miestami v noci. Mavas aj nocne jazdy medzi skladmi.

Aj so soferov zmykaju maximum, aby mali co najviac prepraveneho tovaru s cim najmensim poctom vozidiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Ja momentálne riešim akú pracovnú ponuku si vybrať. Všetko je zaujímavé, len tá škola mi tam zavadzia :) Ale dôležité je že každá ponuka sa dá kombinovať s PC a internetom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

skor k teme ako si hladame pracu: urad prace

 

Co sa tyka mojej prace, rada do nej chodim, rano sa zobudim a som v praci.

Mam vybornych sefov s ktorymi sa vidim raz za mesiac. Tak isto kolegovia - sme po celom Slovnesku

Pracovne prostredie: doma v obyvacke, v aute alebo u vo firme u majitela.

Plat: mam a OK

Pracovny cas: to si riadim sama

Perpektiva: otvorena , je to len na mne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov