Jump to content

Čo práve hráte?

RoSo

Recommended Posts

• Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Darkman

83

• tomassi

50

• valcik

30

• Nokia

20

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak ja s vacsimi ci mensimi intervalmi hram Botaniculu. Uzasna hudba, krasna grafik, proste stvorene pre mna O:)

Mali pravdu urcite nema chrbtovu kost :lol:

Nieco na relax :) http://www.youtube.com/watch?v=vxcnsaBq6wQ

Posted Images

Ja hram momentalne na jednom ceskom serveri World of Warcraft. Som sa na to namotala tak pred stvrt rokom a este stale sa mi paci. Len som este nikdy nemala lvl 60,lebo bol stale wipe ked som mala len 30 :lol:

Inak si este raz za cas rada zahram dotu, ale v poslednom case uz ani nie.

No poletujem vo FreeSpaci, okrem toho Metal Gear 2, podľa nálady, ale hlavne čakám na tretiu časť trilógie - Prince of Persia: Two Thrones

• 2 weeks later...

NHL 07 uz mam 2 dni doma a este som to ani nenainstaloval a vobec ma to nelaka kedze je to EA

a teraz sa hravam:

Settlers II.

The Sims 2 (ta svina zabera 8GB)

NFS Most Wanted (ja viem ze je to EA ale je to dobre na odreagovanie)

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

FreeSpace -> komplet vsetko od Shivana......Potom Max Payne, dalej GTA3 az po San Andreas, Beyond Good & Evil, Wing Commander.....ak sa mi to dotaha uz konecne.......no a potom neviem :lol: Hlavne na Wing Commandera sa VELMI TESIM.......totiz mam doma aj 3,4,5...ale vsetko Deutsch, takze teraz konecne ENG version taham :)

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uz dobre 4 dni mame so spoluziakom zo ZS rozohratu particku v Empire Earth... dali sme si mapu stredomorie, lahku obtiaznost 2 vs 6 lahkych kompov spolu, hrali sme od doby medenej

teraz sme uz v dome modernej (akoze dnesok) a front medzi nami a superom sa posuva minimalne raz tam a raz spat... je to strasne vyrovnane, uplna stujdena vojna :lol:

kedze ja (cerveny) som od supera oddeleny morom, a vylodenie pri ich sile neprichadza do uvahy, bol som nuteny prejst na spoluziakov front (modry) a tam bojovat... ten svoj som ale musel zabezpecit :)

proti vylodeniu a dobiedzaniu vezami, proti atomkam a inym lietadlam protileteckymi delami... ;)

aby som si bol isty ze sa nemusim bat, tak som nesetril :)

kuk

Obrázok

• 3 weeks later...
Darkman

hmm.. arcanum jedna z hier, ktoru nie a nie zohnat :lol:

a aby som nebol offtopic, tak momentalne hravam hlavne dotu :)

Dokonca dnes sa mi podarilo aby boli moje herne vykony streamovane live na www.pg24.tv :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• Sniper
      By Sniper
      Uvažujem, že si kúpim nový počítač, lebo starý už melie z posledného. Aby to bolo objektívne, nechám si poradiť.

Rozpočet, teoreticky neobmedzený, ale keďže neplánujem simulovať pohyb litosferických dosiek s predikciou 250 miliónov rokov, tak ho stanovujem do cca 800€. Bez monitora. OS zrejme bohužiaľ Win10.

CPU, uvažujem nad AMD Ryzen, prípadne Ryzen 2, ale nie som si istý s dostupnosťou. Ak Intel, tak asi 4-jadrový, i7? Či sú aj i5 4-jadrové?

RAM 8 GB minimum, uvažujem nad DDR4, prípadne 16 GB DDR3.

Grafická karta, uvažujem 2 GB alebo skôr asi 4 GB, výrobcu nemám ešte ujasneného, ale čipset skôr nVidia.

HDD jedine Western Digital, najskôr 1 TB, nad SSD neuvažujem.

K tomu nejaká vhodná doska, prehľad nemám nejaký extra, len základný, ale tam je to viac menej jedno, ak to nebude zrovna šuvix..

Ostatné kusy HW nie sú nejaké významné položky, tak ich rozoberať nebudem,

Názory? Rady?
    • game
      By game
      Hry XXIII. olympiády (zimnej) sa budú konať vo februári 2018 v  Pchjongčchangu v Južnej Kórei (Kórejská republika)(Hosťujúce mesto bolo vybraté 6. júla 2011 v juhoafrickom Durbane.)                                                                                                                                                        trvanie: 9. 2. 2018 – 25. 2. 2018ovšem tradične oficiálne sa začínajú v piatok 9. februára 2018, kedy je na programe otvárací ceremoniál. Prví športovci sa však zapoja do súťažného diania už o deň skôr.Aj preto oficiálny program ZOH 2018 uvádza 8. február 2018 ako súťažný deň číslo -1. A 9. február, kedy sa olympiáda 2018 oficiálne otvára, je dňom 0.
       ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                            
      ešte v novembri sa predstavili na módnej prehliadke športovci a modelky a modelovia v oblečení pre ZOH 2018.

zasa to bude čičmanský vzor, už tradične, a kdekade sa písalo, že netradičné farby... neviem celkom presne, kde, pretože priveľa netradičných farieb oproti minulému roku tam nevidím. namiesto modrej je tam šedá a čierna, ale to je tak asi všetko.

slovenské oblečenie pre ZOH 2018 vyzerá  takto - ako sa vám páči? :)

zdroj: google

českému oblečeniu by mali dominovať zlaté bundy, na druhom obrázku je kompletná výstroj:

https://www.irozhlas.cz/fotogalerie/6369447?fid=6725945
    • Sniper
      By Sniper
      Aké máte skúsenosti so 64 bitovým systémom, softvérom, hardvérom? Stále počúvam dookola ako 64 bitové sú rýchlejšie a výkonnejšie, ale konkrétne ja mám presne opačnú skúsenosť.

Nemám možnosť porovnať dve navlas rovnaké zostavy, kde jedna bude 32 bitová a druhá 64 bitová, ale mám starý 32 bitový počítač s WinXP a o niečo novší notebook so 64 bitovým Win7 a ten notebook čo sa týka výkonu, žiadna sláva.

Predpokladám, že 64 bitový systém je náročnejší čo sa týka výkonu hardvéru. Len nerád by som zažil takú vec, ako na mojom 32 bitovom počítači presuniem zložku za 1-2 sekundy a na 64 bitovom notebooku mu všetko o poznanie dlhšie trvá.
    • Sniper
      By Sniper
      Občas sa mi stáva, že počas surfovania keď sa prekliknem na nejakú stránku, tak Chrome ako keby mal problém stránku načítať, sekne sa a reštartuje sa PC. Po reštarte nabehne počítač bez problémov a pracujem ďalej. Nestáva sa to často, niekedy 3x do mesiaca, inokedy raz za 3 mesiace. Nie, že by som to nejako zvlášť riešil, tento počítač mi poctivo slúži už vyše 9 (slovom deväť) rokov, síce až na procesor takmer všetok HW bol vymenený :D a plánujem si kúpiť nový PC, ale aj tak by ma zaujímalo, v čom by mohol byť problém? Nebude tam nejaké pretečenie pamäte alebo iný problém?
      PC sa neprehrieva, teplota je stabilná, voltáž tiež.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy