Jump to content

Čo práve hráte?

RoSo
 Share

Recommended Posts

Na DS 2 si rezervuj dosť času ak sa rozhodneš k tomu vrátiť, s bratom to máme rozohraté po sieti, veľa hodín sme pri tom zabili a stále sme to ešte nedohrali... Ale je to super kúsok :)

No popri Dungeon Siegi 2 momentálne frčím na FreeSpaci 2 :) (oživovanie spomienok ;) :lol: )

uz si letel v helikoptere? nasadni do helikoptery na streche nemocnice a rob tam bordel, kym ta nezacnu nahanat vsetci ACAB-ovia z mesta :lol: :)

som pred par dnami dohrala Broken Sword 3 (BS1 bola mojou prvou adventurou :lol: :)) a teraz som nainstalovala Indigo Prophecy (alebo Fahrenheit v niektorych krajinach), je to super akcnejsia adventurka :) velmi dobre spracovana, aj ked som zatial len na zaciatku, ale stale sa o niecom treba rozhodnut, nie je to totiz linearne (teda, ako v com:)) a dokonca na to rozhodovanie mate len urcity pocet sekund, takze fakt super ;)

a na priatelovom notebooku (na mojom staruckom kompe to nejde spustit) mam rozohraty Dreamfall (Longest Journey 2) na ktory som cakala 5 rokov, kedze prvy diel radim k najlepsim adventuram ake som kedy hrala, ten pribeh ma chytil za srdce, mohli by to vydat aj knizne, nevahala by som s kupou ;)

• 2 weeks later...

Momentálne Axelovu kampaň Aftermath pre CFS a popri tom mám rozohraté Princ of Persia Warrior Within (u oboch platí, že oproti originálom resp. starším verziám je to oveľa väčšia "ekšn" :lol: )

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

joj, viper racing, niekedy som to drtil(dokonca aj moj otec :lol: a vzdy ked som mal lepsie casy tak bol taky nervozny ze ani zaspate nemohol :) )

no ja som vcera zase stiahol Football Manager 2006 a ta svina zase nejde :)

• 4 weeks later...

takú malú časovo omedzenú blbosť - volá sa to Talismania DeLuxe a nainštalovala to manželka. Ale je to celkom milé, len si neviem predstaviť, že by som pred tým mal stráviť pár hodín.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• Sniper
      By Sniper
      Uvažujem, že si kúpim nový počítač, lebo starý už melie z posledného. Aby to bolo objektívne, nechám si poradiť.

Rozpočet, teoreticky neobmedzený, ale keďže neplánujem simulovať pohyb litosferických dosiek s predikciou 250 miliónov rokov, tak ho stanovujem do cca 800€. Bez monitora. OS zrejme bohužiaľ Win10.

CPU, uvažujem nad AMD Ryzen, prípadne Ryzen 2, ale nie som si istý s dostupnosťou. Ak Intel, tak asi 4-jadrový, i7? Či sú aj i5 4-jadrové?

RAM 8 GB minimum, uvažujem nad DDR4, prípadne 16 GB DDR3.

Grafická karta, uvažujem 2 GB alebo skôr asi 4 GB, výrobcu nemám ešte ujasneného, ale čipset skôr nVidia.

HDD jedine Western Digital, najskôr 1 TB, nad SSD neuvažujem.

K tomu nejaká vhodná doska, prehľad nemám nejaký extra, len základný, ale tam je to viac menej jedno, ak to nebude zrovna šuvix..

Ostatné kusy HW nie sú nejaké významné položky, tak ich rozoberať nebudem,

Názory? Rady?
    • game
      By game
      Hry XXIII. olympiády (zimnej) sa budú konať vo februári 2018 v  Pchjongčchangu v Južnej Kórei (Kórejská republika)(Hosťujúce mesto bolo vybraté 6. júla 2011 v juhoafrickom Durbane.)                                                                                                                                                        trvanie: 9. 2. 2018 – 25. 2. 2018ovšem tradične oficiálne sa začínajú v piatok 9. februára 2018, kedy je na programe otvárací ceremoniál. Prví športovci sa však zapoja do súťažného diania už o deň skôr.Aj preto oficiálny program ZOH 2018 uvádza 8. február 2018 ako súťažný deň číslo -1. A 9. február, kedy sa olympiáda 2018 oficiálne otvára, je dňom 0.
       ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                            
      ešte v novembri sa predstavili na módnej prehliadke športovci a modelky a modelovia v oblečení pre ZOH 2018.

zasa to bude čičmanský vzor, už tradične, a kdekade sa písalo, že netradičné farby... neviem celkom presne, kde, pretože priveľa netradičných farieb oproti minulému roku tam nevidím. namiesto modrej je tam šedá a čierna, ale to je tak asi všetko.

slovenské oblečenie pre ZOH 2018 vyzerá  takto - ako sa vám páči? :)

zdroj: google

českému oblečeniu by mali dominovať zlaté bundy, na druhom obrázku je kompletná výstroj:

https://www.irozhlas.cz/fotogalerie/6369447?fid=6725945
    • Sniper
      By Sniper
      Aké máte skúsenosti so 64 bitovým systémom, softvérom, hardvérom? Stále počúvam dookola ako 64 bitové sú rýchlejšie a výkonnejšie, ale konkrétne ja mám presne opačnú skúsenosť.

Nemám možnosť porovnať dve navlas rovnaké zostavy, kde jedna bude 32 bitová a druhá 64 bitová, ale mám starý 32 bitový počítač s WinXP a o niečo novší notebook so 64 bitovým Win7 a ten notebook čo sa týka výkonu, žiadna sláva.

Predpokladám, že 64 bitový systém je náročnejší čo sa týka výkonu hardvéru. Len nerád by som zažil takú vec, ako na mojom 32 bitovom počítači presuniem zložku za 1-2 sekundy a na 64 bitovom notebooku mu všetko o poznanie dlhšie trvá.
    • Sniper
      By Sniper
      Občas sa mi stáva, že počas surfovania keď sa prekliknem na nejakú stránku, tak Chrome ako keby mal problém stránku načítať, sekne sa a reštartuje sa PC. Po reštarte nabehne počítač bez problémov a pracujem ďalej. Nestáva sa to často, niekedy 3x do mesiaca, inokedy raz za 3 mesiace. Nie, že by som to nejako zvlášť riešil, tento počítač mi poctivo slúži už vyše 9 (slovom deväť) rokov, síce až na procesor takmer všetok HW bol vymenený :D a plánujem si kúpiť nový PC, ale aj tak by ma zaujímalo, v čom by mohol byť problém? Nebude tam nejaké pretečenie pamäte alebo iný problém?
      PC sa neprehrieva, teplota je stabilná, voltáž tiež.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy