Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

Hellfire to som hral pekne dávno. To bol hit všetci hneď hrali za Monka.

 

A moja čarodejka je dead. Vymyslal som hovadiny chcel som hrat po nete, a daval som patche a blbiny a teraz ju nemozem nahrat krista, uz bola skoro dokonala. Teraz musim zacat od znova.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na dakom serveri hravam najnovsie counter strike a na hrach na markize slovny futbal :) Ine zial nemozem lebo bratov ( veru uz len bratov :lol: ) World of warcraft nam zabera tolko miesta ze sa sem nic slusne nezmesti... ale chcem najnovsie GTA co najskor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vratil som sa k Red Alert, WAR, WAR, WAR! Bavi ma likvidovat nepriatelskke tanky a podobne, nejak mi preplo v hlave, od nicenia individualit k celym armadam, nastastie su to vacsinou len stroje....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

No už keď tu bol spomenutý Red Alert, tak ja som si v poslednej dobe obľúbil multiplayerovú akciu RA: A Path Beyond. Ide o mod z hry Renegade pre svet Red Alert.

 

Obrázok

 

Cieľom je teda brániť vlastnú základňu s cieľom zničiť tú súperovu. Skoro všetky jednotky - podzemné, námorné či letecké sú voľné k dispozícií, ako za spojencov tak i za sovietsku stranu. Nechýbajú povestné sovietske mamuty, V2ky, útočné ponorky či tesla tanky, ale aj spojenecké delostrelectvo, rangery, lode typu destroyer, vrtulníky long bow či agentka Tanya. Dôležitá je tímová spolupráca, ktorá podporuje veľa druhov komunikácie, hlavne potešia rádio message skratky pre rôzne rýchle správy. Odpaľovanie atomoviek je na dennom poriadku. Kombinácia týchto prvkov robí túto multiplayerovú hru vynikajúcim zážitkom pre všetkých fanúšikov hier C&C a hráčov hier typu Battlefield.

 

Dve ukážky z hry a pripravovanej budúcej verzie:

Trailer:

Nová beta: http://www.youtube.com/watch?v=3dO7u2NwH-M...%2Fvideos%2Ephp

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, ved to je v podstate v kazdej misii, pokial nejde o nejake specialne. Aspon s multiplayerom mam taku skusenost, zetreba znicit vsetko do tla. Dost dobry masaker roby Destroyer, je to asi moja najoblubenejsia utocna zbran, rad utocim z vody....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

VERTi60

to znie zaujimavo :lol: Tusim vyskusam. Je problem zohnat dalsich hracov? resp. kde na nich mozem natrafit?

 

a chorche zas pise o niecom o com nema ani paru... vies ty vobec co je renegade?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dohral som C&C Tiberian Dawn + Covert Operations + dokonca aj easter egg Funpark :lol:. Po nom som akurat dohral NiBiRu a teraz idem mastit F.E.A.R. (plne detaily okrem tienov, tie jedine su off) Vsetko ide krasne plynulo :) A po tom ide datadisk k tejto danej hre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No už keď tu bol spomenutý Red Alert, tak ja som si v poslednej dobe obľúbil multiplayerovú akciu RA: A Path Beyond. Ide o mod z hry Renegade pre svet Red Alert.

Mne to silne pripomína hru Incoming.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman: *******, hral som RA skor, ako si ty vobec vedel, co je pocitac! Jasne, ze viem, o com pisem! Kua, na RA som vyrastal!

Originalku RA som mal tyzden potom co vysla na SK, tak skludni hormon.

Tu ale nebola rec o RA ale o C&C Renegade, co je 3D strielacka z pohladu prvej osoby povodne zasadena do C&C 1 sveta. S velmi zaujimavym MP, ktory vlastne simuluje dianie v RTS (harvester tazi tiberium a za kredity si mozes kupovat zbrane, ale vsetko v prvej osobe).

To o com pisal Verti60 je mod pre Renegade s RA jednotkami. Nema to nic spolocne s RTS C&C RA, o ktorej si zacal ty pisat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však pozrite si video linky čo som prilepil v predchadzajúcom príspevku, ukazuje to práve ukážky z hry. Darkman sa vyzná :)

 

RA: A path Beyond (tiež známy aj ako Renegade Alert alebo Renalert) je mod z hry Renegade simulujúci RTS Red Alert a jej datadisky. Čiže systém hry je trochu iný ako v Renegade, ktorá pochádzala práve zo sveta C&C a C&C: Covert Operations. Na miesto harvesteru je tam ore truck, namiesto tiberia ore, namiesto Nodov a GDI sú tam Sovieti a Spojenci, no proste je to celé iné zasadené do sveta Red Alertu, v podstate len engine je rovnaký a zmysel hry :)

 

Mne to silne pripomína hru Incoming.

Incoming som hrával. Ale toto je úplne iná vec. Skôr by som to prirovnal k Battlefieldu. Totiž Incoming bola len arkáda v 3d kabáte. RA: A Path Beyond je čisto multiplayerová hra, kde sa hráči musia starať aj o viac vecí ako len strielanie nepriateľov. Niekto musí ťažiť ore, niekto musí podmínovať základňu, niekto musí opravovať, prípadne liečiť, niekto používa delostrelectvo, niekto námorné jednotky, niekto pošle signál pre atomovku... Proste je to oveľa komplexnejšia vec ako obyčajná arkáda, i keď prvky arkády to niekedy má (predsa len predstava vžiť sa do tých malých jednotiek z pohľadu generála k tomu smerujú a mapy ktoré sú k dispozícii nie sú postavené na reálnú pozičnú vojnu ale sú robené aby sa dali dohrať v priebehu necelej polhodinky).

 

Je problem zohnat dalsich hracov? resp. kde na nich mozem natrafit?

Nie je. Tu je link kde vidíš hráčov ktorý hrajú práve online: http://mp-gaming.com/ingame.php

A tu je rebríček 500 najlepších hráčov: http://ranks.mp-gaming.com/

Tu je moje hodnotenie: http://ranks.mp-gaming.com/player.php?name=VERTi60 (nemám zlé hodnotenie, však? :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ha, jasne, ze bola rec o RA, bud si to najprv nastuduj a zahraj, alebo aspon nevyryvaj.

 

No áno, ale Red Alert je stará real time stratégia a RA:A path beyond je neoficiálny mod z hry Renegade, teda je to 3d strielačka. :lol:

 

Strategických prvkov tam je menej, nikto nestavia základne, len môžeš hrať za jednotky ktoré si môžeš za kredity kúpiť.

To sa ti snažil Darkman vysvetliť. :)

 

Uvidíme aký bude pripravovaný Red Alert 3. Možno už bude spájať prvky oboch. Alebo pôjde o klon C&C3...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov