Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

Ja hram momentalne na jednom ceskom serveri World of Warcraft. Som sa na to namotala tak pred stvrt rokom a este stale sa mi paci. Len som este nikdy nemala lvl 60,lebo bol stale wipe ked som mala len 30 :lol:

Inak si este raz za cas rada zahram dotu, ale v poslednom case uz ani nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

NHL 07 uz mam 2 dni doma a este som to ani nenainstaloval a vobec ma to nelaka kedze je to EA

 

a teraz sa hravam:

 

Settlers II.

The Sims 2 (ta svina zabera 8GB)

NFS Most Wanted (ja viem ze je to EA ale je to dobre na odreagovanie)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

FreeSpace -> komplet vsetko od Shivana......Potom Max Payne, dalej GTA3 az po San Andreas, Beyond Good & Evil, Wing Commander.....ak sa mi to dotaha uz konecne.......no a potom neviem :lol: Hlavne na Wing Commandera sa VELMI TESIM.......totiz mam doma aj 3,4,5...ale vsetko Deutsch, takze teraz konecne ENG version taham :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Uz dobre 4 dni mame so spoluziakom zo ZS rozohratu particku v Empire Earth... dali sme si mapu stredomorie, lahku obtiaznost 2 vs 6 lahkych kompov spolu, hrali sme od doby medenej

teraz sme uz v dome modernej (akoze dnesok) a front medzi nami a superom sa posuva minimalne raz tam a raz spat... je to strasne vyrovnane, uplna stujdena vojna :lol:

 

 

kedze ja (cerveny) som od supera oddeleny morom, a vylodenie pri ich sile neprichadza do uvahy, bol som nuteny prejst na spoluziakov front (modry) a tam bojovat... ten svoj som ale musel zabezpecit :)

proti vylodeniu a dobiedzaniu vezami, proti atomkam a inym lietadlam protileteckymi delami... ;)

aby som si bol isty ze sa nemusim bat, tak som nesetril :)

kuk

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov