Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

Na DS 2 si rezervuj dosť času ak sa rozhodneš k tomu vrátiť, s bratom to máme rozohraté po sieti, veľa hodín sme pri tom zabili a stále sme to ešte nedohrali... Ale je to super kúsok :)

 

No popri Dungeon Siegi 2 momentálne frčím na FreeSpaci 2 :) (oživovanie spomienok ;) :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz si letel v helikoptere? nasadni do helikoptery na streche nemocnice a rob tam bordel, kym ta nezacnu nahanat vsetci ACAB-ovia z mesta :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som pred par dnami dohrala Broken Sword 3 (BS1 bola mojou prvou adventurou :lol: :)) a teraz som nainstalovala Indigo Prophecy (alebo Fahrenheit v niektorych krajinach), je to super akcnejsia adventurka :) velmi dobre spracovana, aj ked som zatial len na zaciatku, ale stale sa o niecom treba rozhodnut, nie je to totiz linearne (teda, ako v com:)) a dokonca na to rozhodovanie mate len urcity pocet sekund, takze fakt super ;)

 

a na priatelovom notebooku (na mojom staruckom kompe to nejde spustit) mam rozohraty Dreamfall (Longest Journey 2) na ktory som cakala 5 rokov, kedze prvy diel radim k najlepsim adventuram ake som kedy hrala, ten pribeh ma chytil za srdce, mohli by to vydat aj knizne, nevahala by som s kupou ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Momentálne Axelovu kampaň Aftermath pre CFS a popri tom mám rozohraté Princ of Persia Warrior Within (u oboch platí, že oproti originálom resp. starším verziám je to oveľa väčšia "ekšn" :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

joj, viper racing, niekedy som to drtil(dokonca aj moj otec :lol: a vzdy ked som mal lepsie casy tak bol taky nervozny ze ani zaspate nemohol :) )

 

no ja som vcera zase stiahol Football Manager 2006 a ta svina zase nejde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

takú malú časovo omedzenú blbosť - volá sa to Talismania DeLuxe a nainštalovala to manželka. Ale je to celkom milé, len si neviem predstaviť, že by som pred tým mal stráviť pár hodín.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov