Skočiť na obsah

Káva alebo čaj?


Andulqa

Odporúčané príspevky

jj chlapec z juhu, ja tie himalájske čaje poznám, sú to riadne dryjáky ale pomôžu :)

mňa "zložila" vilcacora - 20. minútový odvar. po vypití som videla všetky hviezdičky,mesiac i pánbožka :) ale potom som lepšie videla a tuším aj počula :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Detox? To neee, "Telo ma jit do hrobu zhuntovany" vsetky tie roky a mnozstva fajnovych klobas, slanin, zakuskov,nikotinu a inych pozitkov, a teraz detox? To neee.

 

Sent from my Lumia 710 using Board Express

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potom ale daj výsledok :)

 

nečakala som, že po vypití šalky zeleného čaju pred spaním sa zobudím tak strašne hladná :) bola som taká hladná, že som ani nemohla jesť :)

 

mmchd- v Tn máte skvelú čajovňu.chodíte?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trenčania :)

 

naposledy som bola v čajovni na stretku v banskej štiavnici ... svetová kombinácia stredovekej malinkej budovy, hrubých múrov, úzkej uličky do neba, schodov na zabitie, malinkých izieb a striedmeho tibetsky orientálneho interiéru ... a výber čajov do aleluja ... boli sme traja, objednali každý iný čaj, a každý každému ochutnali, biely čaj / už neviem ako sa volal / u mňa vtedy vyhral ... :agree:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

v lete dávam prednosť čistej vode, v zime si robíme zázvorový čaj - postrúhame zázvor a zalejeme vriacou vodou, po chvíli ocedíme. Ak to ochutíme medom a citrónom, mňammky - mňamm, dobrota! Vychutnávam si tú zaujímavú zmes chutí. A ešte je to aj náramne zdravé.

A v robote si varím kafe. Vymiešam nesku s cukrom a s trochou mlieka alebo tej smotánky do kávy na takú riedku hladkú kašu, zalejem to horúcou vodou, krásne je to napenené. A frcnem si tam zmrzlinu a na to šľahačku, alebo ak nemám zmrzlinu, tak tú šľahačku. A hneď sa mi lepšie pracuje, keď si takto spríjemním deň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

tento malý krásavec dnes urobil radosť rodine, keď dorazil dokonca skôr než bolo ohlásené, starý kávovar sa pokazil ... ako naschváľ, a tento roztomilý úslužný minipingvin ho nahradil ...

dokonca aj keď kávu takmer nepijem, urobil mi také štvorfarebné mňam ...

 

ten dizajn priam núti človeka hladkať ho po hlavičke ... a volať ho "on, pingvin" :agree:

 

post-3-0-60417400-1355494419.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

vilma,

 

pingvinko ďakuje za ocenenie :klobuk:

a je malinkatý, krásne sa zmestí, je o dve tretiny menší, než bol starý kávovar, ktorému som vôbec nerozumela a rozsýpal kávu ...

 

a robí skvelú kávu ... kávu som nepila už celé roky, ale teraz si veru dávam latte ... proste musím, a dokonca ho stále hladím po hlavičke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 4 rokmi...

Nám chutí aj káva, aj čaj ... doma si pripravujeme túto kávu Lavazza   https://tvojakava.sk/lavazza/815-lavazza-espresso-italiano-club-doza-mleta-kava-250-g.html?gad= 1&gclid=CjwKCAjws9ipBhB1EiwAccEi1LM2eRhHOt-3TLu2xCOFj1yNoP72v2Xv8Kf-ylKyF0_BBnrxCMidAhoCEPYQAvD_BwE

 Čaj - zelený, ovocný, bylinkový ... máme nazbierané šípky ...

Šípkový čaj je poklad jesene 

Zdroj: https://zdravopedia.sk/ovocie/sipky-10-ucinkov-na-zdravie

 

j.jpg

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov