Skočiť na obsah

W*W


Mazmar

Odporúčané príspevky

co vy na W*W??? hrali ste? hrate?? aky mate dojem? cakate na Burning crushade???

 

a vseobecne co si myslite na Vyvine spolocnosti Blizzard pretoze ste urcite hrali seria warcraft 1, 2, 3 (nepoznam cloveka ktory by nie (mozno teraz spoznam))

 

aj moja sesterka hrava W3FZ pre zabavu s kamosmi po nete a pri tom o inu hru v zivote nehrala (no iba sims ale to ju prestalo bavit ked jej zostarla postava :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 25
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Darkman

    7

  • Jovzin

    4

  • Polaris

    3

  • Nokia

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Multi Massive Online - masivny multiplayer... normalny MP mas okolo 8hracov... toto mozes mat stovky hracov na servery.

WoW je vlastne virtualny svet... warcraft svet - Ludia, Orkovia, Nemrtvi, Elfovia.

 

Takze je to MMORPG => ty ovladas svoju postavu, ktoru si mozes ozaj vytvorit podla svojej predstavy. Z uloh a bojov ziskavas skusenosti a pomaly sa tvoja postava zlepsuje a zlepsuje. Vyhoda v MMO je ze sa mozes spojit z dalsimi ludmi, vytvorit partiu... jednotlive postavy sa doplnaju. Vyrazat na akcie, rozdelovat si korist.....Je to o ludoch.

 

Je to sranda, pokial ma clovek original (za ktory si plati mesacny pausal), lebo na ofic servery je kopec ludi, je stabilny, a poskytuje najviac moznosti.

Hral som na 3x neofic serveroch.... po tom ako som si mal 4x recreatovat postavu som sa na to vyprdol.

Na neofic serveroch byva pusto a ich stabilita nebyva najlepsia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 9 mesiacmi...

To sa vam fakt oplati za to vyhadzovat prachy? :lol:

A kolko mesacne platite???

A inac otazka.....ma to nejaky dej? Je to nejake pokracovanie Warcrafta?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin

Ja som zas na Steamwheedle Cartel (RP), Dwarf Hunter

 

Polaris

:lol: Neberiem to ako vyhadzovanie penazi, proste si platim za sluzbu. Nieco v takom rozsahu sa neda poskytovat zadarmo. To som si uz vyskusal na neoficialnych servroch, kde to stalo ozaj za prd.

Na offic vsetko funguje ako ma, nelaguje to, nepada, je tam kooopu ludi. A prave ta kooopa ludi je na tom to najlepsie, je to nieco co inde ako v MMO nezazijes.

Plati sa nejakych 13euro mesacne, co vazne nie je ziadna horibilna suma a naozaj mi to za tu zabavu stoji. Po praci si pri tom naozaj oddychnem.

 

Co sa deju tyka, tak neviem. Som na zaciatku a zatial tam boli len naznaky nejakeho deju v podobe questov, ktore so sebou suviseli. Cele sa to odohrava 4roky po W3FT.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman

 

Akoze skoro 5 kil je pre teba slusna suma??? :lol: No pre mna nie. Maximalne tak 2 kila by som bol ochotny do toho mesacne vrazit.....kazdu korunu si vazim a toto by som nespravil! To si radsej pockam na dalsie pokracovanie Warcrafta a cely dej si precitam od niekoho, kto si da tu namahu o tom napisat :)

IBA koli deju by som chcel vediet, ze co sa tam deje, ale ked sa tam nestane nic prevratneho, tak mi je to ukradnute.

 

Som nastvany, pretoze milujem Warcraft......ale nenavidim taketo trepnute kroky....chcem vediet o deji co najviac, ale takto si to vynutit je blbost......radsej si kupim knihu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, 500SK mesacne pre mna vazne nie je horibilna suma (daleko viac miniem tyzdenne na obedoch, olovrantoch...)

Vo WoW si myslim, ze nejde ani tak o dej, ako o to vykreslenie sveta a jeho zivota. Fakt je, ze v tomto Blizzard spravil kus roboty a ten svet je neskutocne rozmanity a dynamicky.

Vlastne ja momentalne vacsinu casu travim behanim z miesta na miesto, pripadne kecanim v krcmach (naozaj je sranda pozorovat ako su niektori ludia schopni zahrat svoje charaktery).

Ten masivny ludsky faktor, pri skupinovych questoch, najazdoch.. alebo len tak sedenim niekde v meste ti nevynahradi ziadna AI :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Hlavne ked budete vediet nieco o prevratnom deji mi dajte vediet :lol:

Inac nezaujem. Ano...nepochopim, kym to nezacnem hrat......ale na moju skodu, ze ma hra bavi tak max mesiac a potom uz siaham po niecom inom. Stale dokola hrat jednu hru a den co den objavovat niektore miesta je sice pekna vec, ale to by musela byt veeeeeeeeeeeeelmi dobra gamesa....niezeby WarCraft nebola.....Ale jednoducho nemam zaujem....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne tak, kym si to nezahras, tak ta to nechyti, u mna to tak bolo. a dej? robis si ho sam, ak ti to nestaci, caka na teba Illidan v Black Temple, kym sa tam dopracujes, mas pekny kusisko cesty pred sebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

Nie, 500SK mesacne pre mna vazne nie je horibilna suma (daleko viac miniem tyzdenne na obedoch, olovrantoch...)

Vo WoW si myslim, ze nejde ani tak o dej, ako o to vykreslenie sveta a jeho zivota. Fakt je, ze v tomto Blizzard spravil kus roboty a ten svet je neskutocne rozmanity a dynamicky.

Vlastne ja momentalne vacsinu casu travim behanim z miesta na miesto, pripadne kecanim v krcmach (naozaj je sranda pozorovat ako su niektori ludia schopni zahrat svoje charaktery).

Ten masivny ludsky faktor, pri skupinovych questoch, najazdoch.. alebo len tak sedenim niekde v meste ti nevynahradi ziadna AI :lol:

toto ma dostalo :)

je mile ze za toto zaplatis menej ako za obedy atd, ale myslim ze z WoW sa nenajes... ak na to mas tak je to v pohode, ale je obrovske mnozstvo ludi, ktori na to nemaju, alebo aspon maju lepsie plany ako vyuzit svoje peniaze. dat 500 Sk mesacne, aby som sa hral, je pre mna fakt vela. jasne ja som este len student a penazi nemam vela, ale toto by som platil iba ak by som mal na vsetko ostatne co chcem. kym si musim na nieco setrit, nemam dostatocny prijem.

a dalsia vec- ako si napisal, vo WoW nejde ani tak o dej. pre mna je dej najdolezitejsia vec v hre, je to o tom, ze dej ta nuti posuvat sa dalej, chces vediet co sa stane. hry bez deja ma absolutne nezaujimaju, ked si uz nejaku zahram, tak je to len preto ze nemam co ine hrat a po prejdeni hry ju hned odinstalujem. ten styl ako sa teraz ty hras, by mi vydrzalo max. jeden mesiac, alebo este menej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sisel tych 500 korun u darka pochopis ked si zacnes zarabat sam na seba a sam sa zivit...

potom zistis ze zarobis na svoje potreby a zvysok penazi mozes skudlit doma do vankusa ci v banke, alebo cast z toho minut na svoje hobby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako nokia povedal...to pochopis az ked zacnes pravidelne zarabat.... pravidelny prijem zmeni radikalne tvoj postoj k peniazom.

Iny vyznam ma 500korun pre niekoho, pre koho to predstavuje znacnu cast nepravidelneho prijmu. A iny pristup ma k 500korunam clovek, co ich zarobi za doobedie ;)

 

, alebo aspon maju lepsie plany ako vyuzit svoje peniaze.

Lepsie plany je strasne subjektivny pojem.

 

. dat 500 Sk mesacne, aby som sa hral, je pre mna fakt vela.

Ja to neberiem ako 'aby som sa hral'. Aby som mal nieco pri com sa odreagujem a zabavim. Ziadna hra mi este neponukla to co WoW. Pravda je taka ze ono sa to neda ponuknut zadarmo.

 

Ked si uvedomime ze WoWko ma standardny traffic 1.5KB down / 0.1KB Up, a ze na servery moze byt kludne pritomnych aj 10 000 ludi. Tak dostaneme ze zo servera tecie +-15MB up a 1.5MB down.

tu si mozes pozriet kolko tych serverov Blizzard spravuje v europe + kolko je tam aktivnych charakterov http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php

Nokia by ti asi vedel najlepsie povedat kolko asi stoji Blizzard linka co to utiahne :lol:

 

+aj take srandy ako 24hodinova podpora. Kludne mozes aj o tretej v noci napisat ze mas s niecim problem, a do pol hodiny sa ti ozve gamemaster a pokusi sa ti pomoct. Tych ludi tiez treba zaplatit.

Noze skus o tretej v noci zavolat napr. do UPC ze mas s niecim problem. :)

 

Za 500 korun toho clovek pri WoWku dostane hodne.

 

ten styl ako sa teraz ty hras, by mi vydrzalo max. jeden mesiac, alebo este menej

Nehovor, dokial neskusis. MMORPG niesu povazovane za najvacsi zabijac casu len tak prenic-zanic :)

WoW ma strasne bohate pozadie. http://www.wowwiki.com/Warcraft_Universe

Treba si uvedomit ze WoW je Online hra...a teda sa v nej neda rozpravat pribeh takym sposobom ako v beznej SP hre, kedze clovek co zacne hrat o pol roka musi najst svet v takom istom stave v akom je teraz..a teda tvoje pociny nemozu trvalo zmenit svet.

Uz len taka poznamka ze WoWko sa neda dohrat...nema koniec ;) Jednak to vychadza z podstaty vacsiny MMORPG a jednak su donho neustale pridavane nove veci ktore clovek moze prejst.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dark o tych cenach uz nemam velky prehlad, ale tak predpokladam ze kazdy server maju na nejakom gigabitovom hostingu a urcite maju dohodnute specialne ceny...ale tak dokopy to budu ceny v stovkach tisicov ak nie viac...kedze urcite maju garantovane linky a nonstop support

 

a k tym MMORPG, sisel skus si nastudovat nieco o Ultime online...toto je onlinovka, ktora zije uz 11 rokov sa mi zda, niesom si teraz isty presnym rokom uvedenia a stale ma statisice fanusikov po celom svete...MMORPG nehras, tou zijes

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NO jo Ultima ach jo klasika s nou asi zacinali vsetci. To je brana do MMORPG hier. Ako ja plannujem s wowkom po 2 rokoch skoncit. Zistil som alebo este zistujem, ze prasule sa daju aj inak pouzit a mam uz 23 rokov treba sa zaoberat uz aj buducnostou a ne sediet za kompom a drvit wow...

Ako stravil som s wowkom pekne 2 roky ale ako fakt trebalo by sa mi uz obracat v inych veciach. Nehovorim ,ze si obcas nezaplatim ten mesiac, ja berem wowko ako relax ne ako pozierac casu... Viem pri tejto hre fakt dost dobre zrelaxovat.

No uvidime ako to dopadne neskor ale urcite planujem si dat pauzu aspon do konca tohto roka alebo az do letnych prazdnin dalsieho roka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov