Skočiť na obsah

Tretí operátor


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 59
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    18

  • Nokia

    13

  • weirdo

    5

  • RoSo

    4

Top prispievatelia v tejto téme

podla mna sa prihlasi par providerov, nejaka firmicka za ktorou bude stat penta alebo J&T a potom mozno nejaky zahranicny velky operator...

 

treba len dufat ze to dopadne tak, ze sa vybere firma, ktora tu licenciu potom aj vyuzije

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak na to som zvedavý. Dúfam, že sa strhne poriadny konkurenčný boj, ceny pôjdu dole, prídu nejaké nové akcie, telefóny ... Ale zatiaľ nemienim meniť operátora.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ako už iste viete Telefónica O2 bude tretí mobilný operátor.

 

Príchod tretieho mobilného operátora Telefónica O2 na trh významne zmení jesennú aj vianočnú akciu Orangeu i T-Mobilu. Telefónica O2 sa bude snažiť získať zákazníkov, ktorí už zväčša mobilný telefón majú a Orange i T-Mobile urobia všetko pre to, aby si ich udržali.

 

Som zvedavý na tie akcie, ale mňa ako veľmi pasívneho zákazníka príliš neovplyvnia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no O2 uz vo viacerych krajinach prevratilo trh naruby. len aby to nedopadlo tak, ze namiesto dohody dvoch operatorov tu pride dohoda troch operatorov a bude vsetko po starom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche čo je zo západného Albánska?

Spanielsko, Axel.

Toto by si mohol trochu objasniť, chorche. Možno mám dlhé vedenie, možno len nechápem tvoje myšlienkové pochody.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Telefónica O2 Vianoce nestihne.

 

Bratislava 5. októbra (ČTK) - Tretí mobilný operátor na Slovensku, Telefónica 02, začne poskytovať komerčné služby v prvom štvrťroku budúceho roka. V prvom roku bude jej prioritou výstavba vlastnej siete a poskytovanie mobilných služieb. Novinárom to dnes povedal generálny riaditeľ spoločnosti Telefónica 02 Slovakia Juraj Šedivý.

 

Vlastnú sieť GSM musí sprevádzkovať do šiestich mesiacov a mobilnú sieť UMTS do jedného roka. Jeho zákazníci budú mať telefónne čísla, ktoré sa začínajú predvoľbou 0949.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm.... v podstate to znamená, že Vianoce a Nový rok budú ešte drahé ... dvaja bačujúci operátori sa nabalia ako môžu ... otázkou zostáva, čo spraví ten tretí ... pridá sa, lebo na Slovákoch sa fajn bohatne, alebo stiahne ceny ... už takto sú služby nehorázne drahé... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

ja som sa registrovala ku koncu decembra a karta mi dosla az zaciatkom februara a poznam dost ludi ktorym este karta neprisla :lol: tak neboj, ona dorazi :)

 

akurat si planujem dobit kredit, maju taku akciu ze za prve dobitie dostanes dvojnasobny kredit, tak rozmyslam ze si kupim ten 950 korunovy a budem 2000 SK :) to by mi malo vydrzat nejaky dlhsi cas ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov