Skočiť na obsah

Čo, kde a kedy sa stalo


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 11 mesiacmi...

 

Citát

 

Zomrel zakladateľ rockovej skupiny Omega László Benkő

Po dlhej a ťažkej chorobe zomrel vo veku 77 rokov zakladateľ jednej z najúspešnejších maďarských rockových skupín Omega - László Benkő. (...) 

Najznámejším hitom Omegy je skladba Gyöngyhajú lány (Perlovlasé dievča), ktorú naspievala v roku 1995 aj skupina Scorpions s názvom White Dove.

 

 

 

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To mi je luto... prave pred par dnami som ich vsetkych pozerala ... niekto spomenul... oni vsetci uz okolo 80...

A tento rok oslavili 60 rokov na scene, zacali ako spoluziaci... a vsetci boli vystudovani inzinieri, ktori nikdy vo svojom fachu nepracovali, a tak to bolo dobre. Tak to malo byt.

nech mu je zem lahka.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

 odišiel mladý človek, plný života, čestný, dobrosrdečný, veselý, so zmyslom pre humor...jeho život vyhasol,  smútime, a s láskou spomíname.. Odpočívaj v pokoji Matúš...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

MNÍCHOV. Bývalý nemecký futbalový reprezentant Gerd Müller zomrel v nedeľu vo veku 75 rokov. Počas kariéry sa stal majstrom sveta i Európy a s 365 gólmi vytvoril strelecký rekord najvyššej nemeckej súťaže.

V posledných rokoch života trpel Alzheimerovou chorobou. "Vždy bol bojovník, celý život bol statočný a je taký aj teraz. Gerd sa v spánku blíži k svojmu koncu," vravela jeho manželka Uschi Müllerová v novembri minulého roka.

Sportnet, TASR

R.I.P.

Bol to môj najobľúbenejší európsky futbalista, už od detstva. Nech odpočíva v pokoji...

  • Sorry! 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno... fandili sme mu ešte ako deti, čítala som, len som to zabudla sem dať.
práve som na to pozrela: narodil sa r. 1945, oženil sa r. 1967 a so svojou manželkou prežili v manželstve 54 rokov.

odpočívaj v pokoji.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

@game  bol to skvelý hráč, ale aj sympaťák. Fandila som mu hneď po našich,  odkedy som ako decko čítala o ňom nejakú reportáž v tuším Kamarátovi. Tiež ich vtedajšieho kapitána F. Beckenbauera som uznávala.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Domorodec z hôr na Novej Guinei je šokovaný, keď vidí bieleho človeka prvý krát v živote. Pred rokom 1930 si horali žijúci na Novej Guinei mysleli, že sú jediní žijúci ľudia na svete.
IMG_20211120_134526.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

vo štvrtok 10. februára zomrel pán Diplomat Eduard Kukan.

 

Citát

 

Keď sa na Slovensku povie diplomat, mnohí si predstavia niekoho, ako bol Eduard Kukan. Prispel k vstupu krajiny do NATO aj Európskej únie.

Článok pokračuje pod video reklamou

K úspechu priviedol viacerých ďalších slovenských diplomatov – Ivana Korčoka, Maroša Šefčoviča či Miroslava Lajčáka. Viacerí, podobne ako on, študovali v Moskve.

Trojnásobný minister zahraničných vecí, dvojnásobný europoslanec, vo štvrtok vo veku 82 rokov zomrel.

Napriek vysokému veku stále pracoval. Našli ho vo štvrtok na Univerzite Komenského v Bratislave, kde bol odborným asistentom na katedre medzinárodného práva a vzťahov.


Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22838392/kto-bol-eduard-kukan.html

 

 

kukan.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľudia, ktorí sú aktívni a pracujú do tak vysokého veku nemajú kedy pochopiť, že zmyslom ich života bola ilúzia.

Nakoniec každý bude konfrontovaný s realitou smrti, keď už v podstate o nič nejde. Šťastie majú tí,  ktorých smrť je tak rýchla, že nemajú čas to poznať. Kukan to šťastie mal...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poznám ľudí, čo Kukana nemuseli, ale ja som ho vždy vnímal ako vysoko kultivovaného profesionála. Nie ako dnes, čo na uliciach vybľakuje z pozície "lídra opozície" idiot, čo už od roku 2014 nie je v politike.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Manželka sa teraz vrátila z prechádzky a tvrdí, že videla v lese medveďa, ktorého sfotografovala. Vraj sa aj pohol.

Medved2.jpg.4e89b8374a33e158e123ff08ea676217.jpg

No neviem, snímku som zväčšil, je rozmazaná a ja tam maca nevidím... Ak by mala pravdu, potom je to prvý raz, keď sa tu, v Tribečskom pohorí, medveď objavil. Ale na tom mieste ma pes doviedol k strhnutému srncovi. Bol čerstvo zabitý, oči mal ešte lesklé. Jediné, čo mu chýbalo boli vnútornosti. Dúfam, že toho macka zajtra na prechádzke nestretnem.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov