Skočiť na obsah

Terorizmus, teroristické organizácie


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

post-3-0-69059100-1570806108.jpg

úplne nová správa - ľudia sa chystajú na víkend pobodaní nožmi... už zasa niekomu preplo...
 

Päť ľudí utrpelo bodné zranenia pri dnešnom incidente v nákupnom centre Arndale v severoanglickom Manchestri. Všetkých zranených záchranári previezli do nemocnice, uviedla miestna polícia na twitteri.

Miestna polícia oznámila, že kvôli "vážnemu útoku" v nákupnom stredisku zadržala jedného muža vo veku okolo 40 rokov. Policajti ho teraz vypočúvajú.

Na sociálnych sieťach sa objavili zábery muža ležiaceho na zemi, ktorého polícia zrejme zneškodnila paralyzérom. Podrobnosti zatiaľ nie sú známe.
https://www.topky.sk/cl/11/1830487/PRAVE-TERAZ-Hroza-v-nakupnom-centre--Utocnik-pobodal-niekolko-ludi

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

netuším... hľadala som o tom nejaké správy, pravda, nie zúrivo, ale zato trochu hľadala... nič som nenašla.
popichaní posekaní ľudia v nemocniciach - mŕtvi našťastie  neboli - si nezaslúžia, aby sme vedeli, kto sa tak hneval na svet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

6 kilo zábavnej pyrotechniky..

https://m.topky.sk/cl/100370/1838719/PRAVE-TERAZ-Prveho-zradikalizovaneho-Slovaka-odsudili-za-terorizmus

Prvého zradikalizovaného Slováka odsúdili za terorizmus

PRAHA - Pražský mestský súd vymeral v piatok Slovákovi Dominikovi Kobulnickému šesť a pol roka väzenia za všeobecné ohrozenie. Informoval o tom spravodajský server iDNES.cz, ktorý pripomína, že obžaloba ho vinila z prípravy teroristického útoku a propagácie Islamského štátu a Kaukazského emirátu. Policajti u neho v byte našli chemikálie na výrobu výbušniny a na Facebooku zdieľal fotografie a príspevky, ktoré podľa žalobcu propagovali terorizmus.

 

Človeče.. Ty buď rád, že ťa čapli, ešte pred tým ako si tú "zábavu" vymyslel..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prokurátor žiadal tuším 9 rokov, pre prekvalifikovanie nakoniec dostal 6 a pol?
čo nie je až taký veľký rozdiel, a teroristický čin nespáchal... v tomto prípade niečo dobre zafungovalo.
možno mu pri hačača niekto ostrihá aj bradu a vymení zmätky v hlave.  alebo bude horšie :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no neviem, ale ak Turci poslu do statov EU vaznenych dziahadistov, pretoze su nasi obcania, tak az potom sa tu mozno ukaze, aky je liberalny "demokraticky" debilizmus zivota schopny....som zvedavy na akom zaklade ich tu budu sudit a zaco..myslim teraz svedkov a podobne....u nas je to jednoduchsie, pretoze vojenska sluzba v inej krajine ako v SR, je trestna...hm...akurat ta slutba cvcudzineckej legii v Macronovom francuzku je nejako cudne tisko tolerovanym cinom.....tiez take liberalno "demokraticke" a aj precedens, ktory sa nam moze vratit, ako bajny bumerang.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 mesiacom...

už dávno sa nezabíjalo, vynahradil to jeden vyšinutý postpubertálny idiot v Kazani:

Citát

"Dnes zabijem obrovské množstvo bioodpadu a zastrelím sa," napísal v utorok ráno na sociálnej sieti a priložil selfie, kde má na sebe čiernu vestu a tvár mu zahaľuje rúško s nápisom BOH. Krátko nato ho bezpečnostné kamery nasnímali, ako s opakovacou malokalibrovkou v ruke kráča smerom ku gymnáziu, ktoré pred štyrmi rokmi absolvoval. Vstúpil do dvojposchodovej budovy a na hornom podlaží spustil paľbu. Kazaňou, metropolou ruského Tatárska, v utorok otriasla masakra, ktorá si vyžiadala prinajmenšom deväť životov.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/587433-na-skole-v-ruskej-kazani-sa-strielalo-hlasia-zranenych/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

tak tomu nejako nerozumiem.....

Citát

Městský soud v Praze dnes odsoudil za účast na teroristické skupině a teroristický útok k 20 letům vězení Jiřího Urbánka, který bojoval na Ukrajině v řadách proruských separatistů.

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Soud-odsoudil-na-20-let-muze-ktery-bojoval-za-proruske-sily-na-Ukrajine-676142?fbclid=IwAR30svPEG0cBytEvw0J7GkP_L9sjUrWN_Mkkqz_FpDQwewFA7Z3mdKw8TVs

 

...keby bojoval na strane Ukrajincov, kde sa nachadza oficialne aj fasisticky batalion, tak by dostal metale za chrabrost?....vot liberalna "demokracia" .... :))))

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je jedno preco vznikli, ale ich ciny a rozne prehlasenia su zlucitelne s fasisitickou retorikou....tu je to medzinarodne akceptovane, ale u niekoho ineho je to trestnym cinom....iba tolko k tomuto sireniu liberalnej "demokracie".....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator má jednu veľkú chybu... keby zostal pri tých polovojenských potomkoch voľakedajších vítačov hitlerových armád, Ukrajina je podelená politicky dodnes na dve časti... teda keby do toho info nezamontoval liberálov, bol by z toho vcelku zaujímavý dodatok k histórii... lebo takáto bola a je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale, ale.....ak ste si to precitali s pozicie ideologickej, tak tie vase odpovede by mali logiku, ale ja som nenapadal siritelov liberalnej "demokracie" v celom svete, ale som sem dal to,ze sa akceptuju na strane Ukrajiny taky Azov a Pravy sektor a som to preto dal do suvisu, ze sa tieto dve nemale zoskupenia asi radia k siritelom liberalnej "demokracie", ktoru reprezentuje Brusel...teda ked ich berie ako seberovnych.....alebo nie?...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve teraz, informator napísal:

ale som sem dal to,ze sa akceptuju na strane Ukrajiny taky Azov a Pravy sektor a som to preto dal do suvisu,

ale ale... tak som to pochopila: že myslíš na tú druhú polovicu Ukrajiny, pretože tam stále rozdiel je, aj dnes.
ok, tak liberálna demokracia šírená z polovice Ukrajiny.
rozumiem, čo chceš povedať, len slovník je furt ten istý :)
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov