Skočiť na obsah

V hlave mi hrá ...


tomassi

Odporúčané príspevky

neviem, čo mi to napadá, ale po 100 rokoch som si spomenula na jednu pesničku, čo som sa naučila ešte dakedy na základnej - srbská pesnička Tamo daleko. Na ZDŠ sme mali na hudobnú učiteľku, ktorá tam mala nejakú blízku rodinu, a tak okrem povinných nás - čo sme mali záujem - naučila aj čo to inšie, a toto vtedy chytilo všetky baby z našej triedy, čo mali aspoň trocha sluch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

už z toho začínam blázniť, ráno som otvorila oči a toto mi hralo v hlave - a hrá furt!

 

 

tú pesničku som počula kedysi v praveku asi dvakrát, a teraz som to hľadala na YouTube, a s hrôzou som zistila, že to spieval Senzus?! nikdy v živote som nebola ani na lyžiarskom školskom zájazde, a nikdy nikdy som nepočúvala Senzus, tak prečo?!  :hedge:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cha, z toho by si sa zblaznila ?

ja som sa skoro zblaznil, ked som sa zobudil uprostred noci, nemohol som zaspat a dokola mi v hlave hrala Tublatanka - Zerave znamenie osudu

a to mam Tublatanku rad...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

túto skvelú inštrumentálku z r. 1960 som už ako decko počúvala, už vtedy mi mráz behal po chrbte pokaždé, keď to hrali v rádii - a teraz neviem, či by som to nemala dať do "čo práve počúvate", lebo mi to aj hrá v hlave, odkedy som to nedávno počula, a aj som si to tu úmyselne našla a vypočula.

 


a ešte toto: možno som to už dakde aj písala, neviem...prvýkrát som to počula hrať a spievať môjho spolužiaka na strednej a v momente som sa do tej pesničky zamilovala.  On to síce hral skôr takým folkovým prevedením, ale mal krásny hlas a pesnička ma oslovila a oslovuje ma stále, kedykoľvek si na ňu spomebniem. kedysi som si myslela, že to sú Shadows...nie sú.

takže Animals: "The House Of the Rising Sun":

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na Shadows som kedysi frčala. dodnes mám síce veľmi zriedkavo, ale sem tam obdobie, že si Shadows musím nejaký vypočuť.
Shadows nikdy nespievali... nechali za seba spievať sladkého Sira Cliffa Richarda : )

 

no a výsledok je, že sa mi teraz bude motať v hlave obé... a toto stopro :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noo, do Cliffa Richarda sme boli zamilovené všetky baby z našej triedy, všetky sme zbierali aj jeho fotky, veľmi sa nám páčil! (opreto aj, lebo sme zbierali hlavne fotky Winnetoua, Old Shatterhanda, Náčelníka Veľkého Hada (G.Mitič), a iných hercov a spevákov, a ja ešte aj hokejistov).

A tú pesničku som samozrejme, tiež poznala a krákorala si popod nos. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

vkuse to hraju v radiu a tak si to tu pospevujem tiez..mohlo byt aj horsie :zubiska:

 

Hej Sokoly :ejha:    /ak si to pustite, tak ten smajlik celkom drzi rytmus/

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

dnes, keď som bola so Šivou u veterinárky, som chvíľu čakala, a celkom tichučko hrali Stay Another Day (East 17). Tú pesničku mám hrozne rada, nepočula som ju už hádam aj 2 roky, a v tej chvíli ma to potešilo - lenže odvtedy ju neviem vypustiť z hlavy. Furt dokolečka ju počujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov