Skočiť na obsah

V hlave mi hrá ...


tomassi

Odporúčané príspevky

celkom náhodne som včera narazila na skladbu Marching song od pre mňa doteraz neznámeho zoskupenia Esben and The Witch, ktoré sa objaví aj na tohtoročnej Pohode... nemôžem sa toho zbaviť, geniálna vec doplnená dokonalým videom

 

http://www.youtube.com/watch?v=VP0Nv_ivTaw&feature=feedf

 

a text a metafora na pozadí vojnového výjavu, ťaživá atmo, som naprosto unesená...

 

Your veins are my trenches

my gun is my own

the whispers fall heavy

with delicate moans

 

Arms and legs

teeth and nail

our fragile companions

are destined to fail

(časť)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

dnes celý deň ...

ale na vine bude spomínanie v téme o výrokoch a s nimi na časy dávno minulé ... keď som to ako vyjukaná prváčka nacpaná na izbu dvaapolkrát štyri spolu s tridsiatmi inými vysokoškolákmi a jednou gitarou a jedným skvelým gitaristom hulákala prýkrát v živote ... úchvatný černošský spirituál a nepustí dnes a nepustí ... :thumbdown: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skoro rano som si precitala slimakov prispevok v superstar a odvtedy mi dokolecka ide "zlodej slnecnic".. pocuvala som v aute radio, spievala som si s radiom inu pjesenku, vypla som to a ... ...zlodej slnecnic... aaaaaa

 

mi napadlo, ze pred rokmi sla moja sestra busom do marseille a pred odchodom som jej do ucha zanotila "severni vitr je kruty" a preklinala ma az na miesto urcenia.. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

dnes som už vstávala s týmto v hlave ... odvtedy mi to hrá, veľkolepo a slávnostne, dokonca si to občas pospevujem

v poslednom čase sa mi nestáva často, aby mi melódia znela v hlave celý deň, toto je asi zvláštny deň ... : )

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem preco, ale mne uz asi vyse mesiaca stale v hlave hra:

.

Ale sranda je, ze ked som toto pisal, tak som si nevedel na tu pesnicku spomenut :zubiska:

Uvidime, ze ked som ju nasiel, ci mi bude hrat v hlave dalej...nemusela by, vsak by bolo dobre aj nejaku zmenu. :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 9 mesiacmi...

táto pesnička mi hrá už asi štyri dni, ráno s ňou vstávam a hocikedy cez deň sa zbadám, že si ju nahlas pospevujem a nie a nie sa jej zbaviť ...

je to pesnička staršia, než hocikto z nás, s vtipným textom a o letných radovánkach z pohľadu malého dievčatka, ale desne chytľavá a populárna aj po desaťročiach ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov