Skočiť na obsah

Bývalé vzťahy


Sniper

Odporúčané príspevky

Ako sa vyrovnávate s bývalými vzťahmi? Napr. keď sa po nejakej dobe stretnete s bývalým frajerom/frajerkou čo to s vami spraví? Spomeniete si na minulosť, alebo ten človek je pre vás vzduch?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako sa vyrovnávate s bývalými vzťahmi? Spomeniete si na minulosť, alebo ten človek je pre vás vzduch?

keď je ten človek vzduch, ten bývalý vzťah nestál za veľa ... bývalý vzťah je ten, ktorý nosíme v sebe a na ktorý budeme spomínať, kým budeme žiť ...

nemusí to nami práve otriasť, ale chladným určite nezostane ani najväčší cynik ...

 

nevyhľadávam také stretnutia, a moje "bývalé vzťahy" sú dostatočne ďaleko, aby snáď nedošlo k náhodnému stretnutiu ... nechcem také stretnutia ...

tie veľké osudové lásky patria do románu... potrápia, zneistia, bolia, ale život ide ďalej, črepiny bývalého vzťahu nie sú k ničomu ... patria medzi krásne či boľavé spomienky

 

zmení také stretnutie niečo ? vidieť, počuť hlas ... vráti bolesť a noci presedené v tme a bezcieľne premýšľanie a tú bezmocnosť ... keď človek zrazu zostal sám lapať po vzduchu ...

 

 

podstatné je to spojenie : bývalý vzťah ...

vzťah, ktorý neviedol k ničomu, ktorý nevyšiel, niekto z toho vzťahu nemal záujem, čas, vzdialenosť bola priveľká, niečo sa stalo ... alebo jednoducho tá domnelá láska nebola z niekoho strany až taká veľká, aby prestála skúšky ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako sa vyrovnávate s bývalými vzťahmi? Napr. keď sa po nejakej dobe stretnete s bývalým frajerom/frajerkou čo to s vami spraví? Spomeniete si na minulosť, alebo ten človek je pre vás vzduch?

rád by som si to vyskúšal.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď je ten človek vzduch, ten bývalý vzťah nestál za veľa ... bývalý vzťah je ten, ktorý nosíme v sebe a na ktorý budeme spomínať, kým budeme žiť ...

nemusí to nami práve otriasť, ale chladným určite nezostane ani najväčší cynik ...

Stalo sa mi to raz a otriaslo to... Napriek tomu som sa navonok tváril, že je pre mňa vzduch... Azda preto, že aj ona... Zaujímalo by ma, či aj z jej strany to bol ten istý pocit... Či aj ona sa tak iba tvárila, alebo to tak cítila... V každom prípade sme prehodili len pár viet o ničom... Dvaja úplne cudzí ľudia, kedysi tak blízky a teraz tak vzdialení a odcudzení...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jakoze jak na ciste f pohode sak sa furt s nima stretavam jedna ma dokonca uz 2 rocne decko no az na jednu ta sa odscehovaua do USA a ja ###### USA ale donde sem tam mrknut za dva tri roky ale v podstate teda v pohode protoze sem s nima skoro kazdy den ked ne tak aspon raz do tydna ale samozrejme musi to nejak prejit nez to opadne ale...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako s ktorou, jednu by som radsej uz ani stretnut nechcel! Ale s prvou je to take zvlastne. My sa dokazeme aj pekne porozpravat, ale ona ma take cudne periody: Nehovori so mnou dlhe mesiace, niekedy aj vyse roka. A ked je s tym svojim, tak sa na mna ani nepozrie, ani pozdravit nedokaze! Ja im nezavidim, nech su spolu, nech su stastni. Ale niekde v komunikacii je problem. A nie je z mojej strany. Inak je to celkom v poriadku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche ale je rozdiel či si bol najprv mulo a ona ti na to zahla, alebo ona najprv zahla a až potom si bol mulo.

V tom prvom prípade je to tvôj problém :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

Mal som tri vzťahy, všetky sú už minulosť, s prvým som vyrovnaný úplne, s druhým môžem povedať že tiež a s tretím v podstate tiež. Na všetky tri mám pekné spomienky.

Teraz začal štvrtý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som jeden, mám naň celkom dobré spomienky, asi aj dotyčný, padla som mu vhod, keď so mnou podvádzal svoju babu... ja som o tom nevedela... ja som to brala ako normálny vzťah a teraz si to tak chcem aj uchovať v hlave... na to ostatné, na jeho babu a jej tehotenstvo a veci podobné nechcem myslieť... chcem si to v hlave nechať ako prvý pekný vážny vzťah... ale už s ním nechcem mať nič spoločné...

teraz začínam s novým vzťahom, dúfam, že sa opäť nepopálim a že nikoho nespálim ani ja... ak to bude založené na VZÁJOMNEJ dôvere, hádam sa to nestane... zatieľ to tak funguje... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mal som vztah, ale koli hluposti zo strany mojej byvalej sa uz nebavime vobec a vyhyba sa mi na ulici, takze uz nehrozi ani komunikacia....mrzi ma to, ze je taka blba, ale aj taky ludia musia existovat.....horsie to bolo ale aj tak pocas vztahu....vedel som, ze na niektore veci ma taky pohlad, ze 4-rocne decko.....rekuze kaslem na to, dajako to vydrzim, mozno si uvedomi par veci a prdlajs.....este blbsia bola.....samozrejme aj okolnosti ju k tomu tak dohnali....tak som sa uz na nu celkovo vykaslal. Komunikovat som chcel aj nadalej, ale koli jej tuposti sa uz nebavime....hold je to smola, pretoze niektore vlastnosti mala aj dobre, ale bolo to fakt len v urcitej casti komunikacie...

Momentalne mam dalsi vztah a je to uz konecne o niecom uplne inom.....na moju priatelku nedam dopustit :) A na minuly vztah absolutne nespominam...dokonca je to az tak vazne, ze akokeby som ten vztah ani nemal.....dost krute, ale je to tak...nemiloval som ju.....ale terajsiu priatelku ano....a som prvykrat v zivote zalubeny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mal som vztah, ale koli hluposti zo strany mojej byvalej sa uz nebavime vobec a vyhyba sa mi na ulici, takze uz nehrozi ani komunikacia....mrzi ma to, ze je taka blba, ale aj taky ludia musia existovat.....

Chcel by som si prečítať jej názor. Neviem prečo ale mám pocit že by znel asi takto:

 

Mala som vztah, ale koli hluposti zo strany mojeho byvaleho sa uz nebavime vobec a vyhyba sa mi na ulici, takze uz nehrozi ani komunikacia....mrzi ma to, ze je taky blby, ale aj taky ludia musia existovat.....

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AXEL

 

No baby su uz raz take.....ona by este horsie veci napisala :lol:

Lenze problem je v tom, ze len ja to vravim, ale vsetcia kto ju poznaju, takze si to mozem dovolit povedat.....ver mi...robila take kraviny, ze vsetcia mi davaju hold, ze som to s nou tak dlho vydrzal......Ja som v tom samozrejme videl nieco ine najprv, ale nakoniec mi doslo, ze jej nic nedochadza a takto to dopadlo......

A hlavne ked ti take kraaaasne veci vypisuje, ze jak nasla noveho a ze take daco nikdy nezazila, len aby mi ublizila a aby som ziarlil a podobne..........ono sa to zda, ze je to normalne....to by som bral, lenze vzhladom na VEEEEELMI vela drobnosti okolo toho, by si Axel veru aj ty bol v prdeli z toho, ze co na teba nakyda clovek, ktoremu si dal vsetku doveru a ktoreho si volakedy miloval.......Tento clovek to podal tou horsou formou a dokazala daco, co tu nebudem rozpisovat, lebo to uz je kapitola nie do tejto temy....co je tvoja oblubena fraza, ktoru na mna vytahujes takmer vsade :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ona by este horsie veci napisala :)

no a sme doma :lol:

robila take kraviny

ano, baby to majú občas vo zvyku

by si Axel veru aj ty bol v prdeli z toho, ze co na teba nakyda clovek, ktoremu si dal vsetku doveru a ktoreho si volakedy miloval.......

aj keď nešlo (v mojom prípade) o kydanie, podobných vecí som si aj ja užil viac než dosť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzhladom na VEEEEELMI vela drobnosti okolo toho, by si Axel veru aj ty bol v prdeli z toho, ze co na teba nakyda clovek, ktoremu si dal vsetku doveru a ktoreho si volakedy miloval.......Tento clovek to podal tou horsou formou a dokazala daco, co tu nebudem rozpisovat, lebo to uz je kapitola nie do tejto temy

Polaris stýmto efektom treba jednoducho počítať..... akosi to patrí k folklóru, že napriek kváziharmonickému vzťahu sa človek po rozchode podozvedá množstvo vecí.

Ale.....

Na jeden strane to aj treba chápať ako určitý ventil, potrebu očistiť sa z toho predošlého vzťahu....

 

Na druhej strane, ty robíš (možno v menšej miere) to isté tu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov