Skočiť na obsah

Bývalé vzťahy


Sniper

Odporúčané príspevky

stare dobre casy, cize co? sex? lebo tak mi to zatial vychadza, aspon z chovania ex-akov mojich kamaratok.... :lol: akonahle sa tato moznost zamietne, zrazu su k nim arogatni, vulgarni...

 

nemyslim si, ze stare dobre casy sa daju vratit po tyzdni....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

suhlasim s tym ze najlepsie prve tyzdne mesiace si dat pokoj, nekontaktovat sa hned

ale to s tym sexom, neviem, nezazil som ze by to bolo kvoli tomu, ze jeden dufa druhy nedufa

ked sme sa rozisli tak sme sa rozisli, so vsetkym co k tomu patri

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiborco

 

ja neviem, preco vacsinou chlapi su ti, co chcu ostavat kamaratmi, lebo je uplne normalne, ze je velmi tazke hned po rozchode nimi ostat... :lol:

povedala by som, ze je to indi - vindi

napr. v mojom pripade ja by som teraz po case s byvalym nemala problem sem - tam komunikovat, aspon trochu kamaratsky, vediet, co je s nim..

ten, kto ukoncenie vztahu zobral ako vymazanie toho druheho zo zivota , bol on

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved hovorim, ze po case....

 

ani v mojom pripade uz nie je problem komunikovat .... ale po rozchode je, myslim, pre obe strany lepsie, na daky cas komunikaciu prerusit, aby si kazdy mohol upratat vo svojom zivote, atd....

niekedy to "vymazanie" tiez pomoze.... ale pokial sa nestala daka velka krivda, podraz, atd, nemyslim ze je potrebne aby to vymazanie bolo navzdy

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerozumiem tomu, prečo niektorí ľudia ukončia vzťah a súčasne toho druhého vymažú zo života, keď sa pak stretnú robia sa, že sa nepoznajú a tak, nechápem... prečo by som sa mala prestať baviť a vyhýbať sa niekomu len preto, že som s ním niečo mala, pričom mi nič zlé neurobil, len sme sa proste rozišli... divné, nikdy to asi nepochopím...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

včera som sa stretla s bývalým... zlá voľba... :lol:

so mnou to nespravilo nič, len on chudák má popletenú celú hlavu... :) dal mi tri pusy na líčko a tváril sa pri tom ako malý chlapec na Vianoce... chcel mi dať aj pusu na pery, ale to som rázne odmietla... ;)

 

len ma mrzí, že vďaka tomuto nebudeme kamaráti... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som akurat tuto nedelu stretla byvaleho...po roku, prvy krat po rozchode

nahodou sme sa minali na bikoch na hradzi..tvaril sa, ze ma nevidi a bikoval dalej, bez zastavenia a bez obzretia

 

ja by som nemala problem aj pokecat, ze co a ako..ale on ocividne ten zaujem nemal :lol:

nechapem, ako moze byt niekto s tym druhym skoro dva roky a potom mu nestoji ani za pozdrav, ani za obzretie..ale co uz

je to jeho volba a ja ju respektujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa minuly piatok stretla s byvalym...na jednej akcii, maloval graffitti a bolo na mne ci sa za nim zastavim... potuzena sampanom som sla /asi by som nesla nebyt "omamena"/....a urobila som dobre..kecli sme trochu, a bolo to fajn... ja som si len tak pre seba zahundrala "hmm, vsak je stale fesi :lol: " ... ale to bolo vsetko...

 

nic zle, nic extra, proste pohoda, ako stari kamosi...ale nie az tak uvolnene...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

bežal za vlakom a ja som sa skoro prepadla od hanby

tak toto je supa. za tebou niekto bezal, ked si sa viezla vo vlaku? to je nejaka metafora alebo naozaj niekto utekal za vlakom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kruci, leg, nepochybuj o mojich slovách ani sekundu !!! :lol: :)

ja som sa tak strašne hanbila, plný vlak spolužiakov, boli sme na výmene v nemecku, tri týždne pri baltiku, ten chlapec bol nemec, z partnerskej školy vo Wittenbergu ...
mala som necelých sedemnásť, vôbec sa mi nepáčil, nebol môj typ, hoci to bol vlastne príjemný a jemný chlapec .... proste som nikoho nechcela, ale s kamarátkou sme proste mali garde ... nebola som ochotná bez nej ísť s ním sama ani na prechádzku do mesta ... a on išiel s nami všade, keby som chcela modré z neba, dostanem ho ... je to neskutočné ...

 

boli sme strašne mladí a on bol strašne zamilovaný, a ja nie ...

 

dostala som od neho strieborné srdiečko s nápisom nezabudni na mňa, a potom poštou do školy more fotiek ... sama vlastne na nich nie som, takmer vždy visím na spolužiačke ... a prepašoval tam aj svoje fotky ... bolo to dávno
a skutočne bežal za vlakom ...
ako vo filme


všetci spolužiaci v oknách, povzbudzovali ho, a ja sedela a hanbila sa ako pes ... :innocent:
ach jo
nikdy viac som ho nevidela

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to ti mohli zeny dobre zavidiet. vacsina, aj keby si to zelali, nik by za nimi nebezal, ani keby isli na kolobezke, a nie ze vo vlaku. to su veci. no ozaj, uplne ako v nejakom filme. si ma prijemne prekvapila tymto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Leg, tak som úprimne rada, že ťa to príjemne prekvapilo :lol:

ale bežal ....

vlastne to bola takmer zasunutá spomienka, a je celkom dobre, že vyliezla ... bežal za mnou a za vlakom ako vo filme ... ach jaj ...

tak takúto spomienku asi tiež nemá každá : )

 

 

 

 

axel to daj prosím ťa medzi morbídny humor ... to je strašné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Leg, tak som úprimne rada, že ťa to príjemne prekvapilo :lol:

ale bežal ....

vlastne to bola takmer zasunutá spomienka, a je celkom dobre, že vyliezla ... bežal za mnou a za vlakom ako vo filme ... ach jaj ...

tak takúto spomienku asi tiež nemá každá : )

 

 

 

 

axel to daj prosím ťa medzi morbídny humor ... to je strašné :)

ach prečo? Veď to znie tak smutne romanticky.... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 rokmi...

Jeden môj známy naposledy keď takto bežal za ženskou tak mu pri páde odťalo obe nohy.

nebol to ten vodník z doktora Mráčka? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked som sa ja rozchadzala, nemala som problem s pripadnymi nahodnymi stretnutiami a podobne.

Po poslednom rozchode, kedy som dostala kosom ja, je to akosi inak, vsak ako inak ...

 

Po x mesiacoch som sa odhodlala, ze budem pokracovat v spolocnych treningoch volejbalu. Zpociatku to bolo velmi, ale velmi zvlastne, ale teraz je to uz take neutralne. Sem tam ked je vtipny tak si poviem, ze ake to bolo kedysi, ako sme isli po volejbale varit nieco easy na veceru, kecali ...

Do oci nemam chut sa mu vobec pozriet.

Hovorim si, ze na co je to dobre, takto ho vidat kazdy tyzden :neviem:

Potom si ale poviem, ze kvoli nejakemu chmulovi teraz prestanem hravat volejbal?

 

Na nedavnom mini turnaji sme hrali vedla seba a tapali sme si, ehm, tvarit sa ze som ok, ze ma ten chmulo nevymenil za inu, len tak, poza moj chrbat, je dost velka pretvarka. Ale vsak toto sme si uz vydiskutovali pred rokom, medzi 6tima ocima vo Viedni, spontanne s tepami 200 :boxing: takze by uz mohlo byt hadam aj vsetko na poriadku

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyhybal som sa laske z mladosti, mal som strach zo stretnutia, račšej som prešiel na druhu stranu cesty...ale nie vždy sa podarí.

Raz sme sa stretli, ona s kočiarom, ja s manželkou. Pozdravili sme sa, to bolo vsio. 20 rokov som mal obavu, že sa budeme pozerať jeden druhemu do očí. Teraz je to v pohode aj na navštevu občas zajdeme.A z manželkou su kamaratky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preto som rada, že som od všetkých dôležitých tak ďaleko, ako je len možné. stretnúť sa je nanajvýš nepravdepodobné.

 

jedného som pár rokov "po" stretla, už s manželkou, bola to neuveriteľná náhoda ...

cítila som sa pri tom ako idiot, bola som hodne mladá, a mala problémy s komunikovaním, takým nezáväzným ... rozchod pár rokov predtým bol celkom v pohode, bol hrozne dobrý a láskavý a múdry a poctivý chalan, a vedela som, celý čas, že doma nechal niekoho, na koho sa mu ťažko zabúda, bolo to dosť komplikované, a z mojej strany to bola hodne veľká láska. tá stará láska sa potom k nemu vrátila. niečo som si preto odrevala ... on o tom ani netušil, a tak to bolo dobre. strašne som bola zamilovaná.

je tomu spústa rokov, ale zamilovaná som bola vtedy vážne strašne. to bola asi jediná skutočne skutočne vážna láska tých rokov.

 

a ešte boli nejaké lásky, ktoré boli náhradou za túto, dve. tam stretnutie nehrozí. je to tak lepšie.

ale podivuhodnými cestami mi ich našiel pred dvomi rokmi FB, oboch. nemienim sa k nim priznávať, to už patrí do iného vesmíru.

 

ani s takými bežnejšími známosťami, ktoré boli zvyčajne len náznakom, že by možno niečo mohlo byť, či len skoro skončeným začiatkom, si priveľmi nemám čo povedať, s takými sa veľmi veľmi zriedkavo stretávam v rodnom meste, napríklad. nie, nepotrebujem to, je to všetko už strašne dávno.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stretavam pravidelne niektore moje lasky, no kedze to boli take tie mile studentske vztahy, trvajuce tak niekolko mesiacov, tak nam to vobec nepride problematicke

objimeme sa, priatelsky pobozkame, baby mi "polichotia" ako som zasa viac sedivy a pribraty... pokecame o partneroch, o detoch

 

ale dve by som celkom rad videl
a najma by som (rad) skonstatoval, ze ani 30 rokov navyse im neubralo na pritazlivosti

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov