Skočiť na obsah

Bývalé vzťahy


Sniper

Odporúčané príspevky

sumeru: Tak toto sa mi stalo prvy raz, vedel som, ze to musi prist, ale necakal som to, ze to bude v style sekerou do vedenia.... To ona. Skratka nam by sa to vytratilo do stratena, uz sme to nejako neriesili. Ale je to individualne. Domnievam sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som momentálne v situácii že som vyrovnaný so všetkým, za všetkým je už hrubá čiara, tak je všetko v pohode.

Bývalé vzťahy ma veľa toho naučili. Do budúcna budem múdrejší.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
u mňa to je dosť individuálne, s niektorými sa vídam pomaly denne, o niektorých som už nepočula, so všetkými máme pekný kamarátsky vzťah ;) ... až na jedného, na tom by som bola ešte aj dnes schopná niečo spáchať :lol: :) :) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa mi dnes v noci snival sen s byvalym....

 

no a na obed som zacala divat film, kde cistou nahodou hral Adam Sandler...nie nie, on nebol moj frajer ;) , ale ten moj ex sa nanho slusne podobal :lol: /...

 

tak ale uz klud, lebo lebo idu na mna nejake chute....nie na byvaleho, ale na Adama :)

 

 

btw, cochvila bude mat dotycny narodeniny...a tak dobra ze mu poslem min sms isto nebudem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je pre mna uz ziaden naj chlap...

popalila som sa...a bojim sa verit inemu...tym padom pre mna chlap v pojme "naj" uplne vypadava

Nikdy nevieš čo príde zajtra. Platí jedna vec: príde to vtedy keď to najmenej čakáš.

Ja som si myslel že je to len nejaká fráza, ale z vlastných skúseností zisťujem že skutočne na tom niečo je :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale odteraz si budem davat velky bacha na to koho najdem...

Toto ja si hovorím dlhé roky a po každom rozchode si to hovorím ešte dôraznejšie :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

v sobotu, ked som vchadzala do jedneho supermarketu...oproti , uz v dialke vidim kamosa z intraku a s nim mojho ex

akoze ja neviem preco, ale v momente som bola ako paradajka :lol: , povedala som iba "caute", a ani som sa neotacala...sa mi zda ze sa aj nieco pytali...ale ja som sa nezmohla na to otocit sa a kecat s nimi ked som mala tepy 200 a v licach cerven, ze hanba :)

 

priatel sa ma pak pytal ze coze som taka cervena....

 

btw...ale pohlad na ex bol teda fajny :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ako sa vyrovnávate s bývalými vzťahmi? Napr. keď sa po nejakej dobe stretnete s bývalým frajerom/frajerkou čo to s vami spraví? Spomeniete si na minulosť, alebo ten človek je pre vás vzduch?

 

Asi pred týždňom som po niekoľkých rokoch stretol moju bývalú s ktorou sme sa nerozišli v zlom. Zašli sme na kávu, pokecali, zaspomínali na staré časy. Či to niečo so mnou spravilo? Stretnutie potešilo, spomienky tiež, ale to je asi všetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa s byvalou normalne bavim, urcite veci ma nezaujimaju ale bavime sa normalne ako vzdy, robim si z nej prdel, ona zo mna...predsa len po tak dlhom case by mi bolo divne utat tu komunikaciu ked sme si vzdy mali co povedat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S prvou už nie som v kontakte...

S druhou si max. napíšeme raz za pol roka, keďže žije v zahraničí...

S treťou si občas píšeme

So štvrtou nekomunikujeme

S piatou... vlastne to ešte stále trvá tak nič :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na vztahy tohto rangu sa neda nikdy zabudnut , vsetky som uprimne miloval, inak to ani neviem, a rozchody boli iba v dobrom, inak to ani neviem , kazda zena si zasluzi lasku a v kazdej je obrovsky potencial lasky, mal som vzdy stastie na milovane a milujuce zeny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedá sa zabudnúť, hlavne nie na rozchody ... tie boli vždy nejaké ... konečné

 

myslím, že všetci sú dosť ďaleko, aby som ich nikdy v živote nestretla, jedného som stretla po pár rokoch aj s manželkou, vždy to s ním zostalo v rovine takmer platonickej lásky, ale veľkej ... niečo som sa preto naplakala ... ale neviem o ňom nič.

 

ďalší ktovie kde vo svete, nevidela som ich nikdy viac.

 

a jedného nechcem vidieť nikdy v živote.

 

po mnohých rokoch po škole, nie tak dávno, som si začala písať tak raz za štvrť roka na icq s jedným spolužiakom, s ktorým sa možno kedysi nejaký vzťah rysoval ... pár týždňov nesmelého oťukávania, zmaturovali sme a viac nevideli ... ale to je jediný kontakt s niekým, kde bol aspoň náznak nejakého vzťahu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tých vzťahov mal viac, ale iba tých päť počítam medzi tie ktoré stáli za pozornosť.

Tie ostatné by sa skôr hodili pre nejaký kabaret :lol: ale nebolo ich veľa možno tri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa tiež doteraz vždy rozišiel v dobrom, pričom moje rozchody neboli vždy konečné. Môj prvý vzťah, ktorý stál za pozornosť a tiež najdlhší trval štyri roky, z toho za posledného pol roka sme sa niekoľko krát rozišli a do týždňa - dvoch sme sa vždy znovu dali dokopy až kým prišiel definitívny rozchod. Niekedy je ten rozchod neľahký... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedá sa, teda nemôžem povedať, že by tie bývalé vzťahy skončili nedobre ... až na jeden ... len boli také ... definitívne, niekto si vybral tú druhú, s niekým sa rozišli cesty, ale úplne, jedeň deň som tam ešte bola, druhý deň už nie ... tento bol aj najdlhší, rok ...

drobných vzťahov, skôr zúfalých pokusov, zopár bolo.

kdesi sme to tu už riešili, čo vlastne je vzťah ...

na tie dve tri veľké lásky nejde zabudnúť, to jednoducho nejde ... ale žiadna telesná túžba ... len spomienky

a bolo to dávno : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som sklony byvalych dost riesit, hlavne dokola analyzovat tie zle veci, preco k nim doslo...uz nemusim

 

Napr. keď sa po nejakej dobe stretnete s bývalým frajerom/frajerkou čo to s vami spraví?

Noo... ked som sa po case stretla s prvou laskou, skoncilo to spolocnou nocou na jeho chate... :lol: :)

pri nikom inom sa to uz ale neopakovalo a skor prevladala rozpacita atmosfera, neschopnost nieco normalne si povedat, a to sme boli aj pred vztahom dobri kamarati... na minulost si urcite spomeniem, ta sa vymazat neda, ale skor v negativnom zmysle...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Neskutočne ma štve moja ex s tými žiarlivými a citovo-vydieračškými mail-mi...dobre vie, aká je moja psychika...ale nie, všetko preto, lebo na jednej stránke, som jednej babe(mojej ex spolužiačka a kamarátka) napísal, že je na fotke sexi...a ešte mi píše, že by bola najradšej, keby zabudla, že existujem...ja som si myslel, že ostaneme kamaráti a prvý týždeň to tak aj bolo...škoda reči...a celý deň sa sotva viem zbaviť tých myšlienok o nej...Do riti! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov