Skočiť na obsah

Bývalé vzťahy


Sniper

Odporúčané príspevky

zato tam mám teba. :)

 

Ale k veci..... Oni tie bývalé vzťahy robia človeku neoceniteľnú službu. Človek je tvor blbý a zásadne sa nemieni učiť na cudzích chybách (hovorím hlavne o sebe :lol:) a takto teda vylučovacou medódou môže skôr či neskôr nájsť toho ozajpartnera.

Len si to zakaždým niekto odserie. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme.....máte možnosť sa poučiť o tom, že ste nemtavý, dementný, hnusný a sprostý, lebo s tým človekom ste.

A keď s ním už nechcete byť, viete ako taký nemtavý, dementný, hnusný a sprostý človek vyzerá, takže sa ho treba vyvarovať. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris stýmto efektom treba jednoducho počítať..... akosi to patrí k folklóru, že napriek kváziharmonickému vzťahu sa človek po rozchode podozvedá množstvo vecí.

Ale.....

Na jeden strane to aj treba chápať ako určitý ventil, potrebu očistiť sa z toho predošlého vzťahu....

 

Na druhej strane, ty robíš (možno v menšej miere) to isté tu. :lol:

A na druhu stranu ju tu celu nerozoberam tak ako ona mna a postvala na mna priatelov az do takej miery, ze ma ani vypocut nechceli, lebo ona co povie je svate..........A tym som aj zistil, ze vlastne ja kamosov ani nemam....kedze su naivni....tak co uz..........

Ked tak nad tym rozmyslam, tak vlastne najviac nastvany by som mal byt na nich........lebo nic nevidia a nechcu vidiet.

Poznali ju skorej.....takze aj tam je u nej vyhoda. Ale to je uz jedno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked tak nad tym rozmyslam, tak vlastne najviac nastvany by som mal byt na nich........lebo nic nevidia a nechcu vidiet.

Poznali ju skorej.....takze aj tam je u nej vyhoda. Ale to je uz jedno.

To mi vysvetli.....naštvaný za čo? Že ti nič nepovedali? Počúval by si ich? :lol:

 

Na margo toho ohovárania len toľko.... To isté sa stalo mne s mojim ex, to isté sa stalo môjmu drahému s jeho ex.....s týmto postupom bývalého partnera proste treba rátať.......

a izé....kto dal komu vlastne kopačky?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To mi vysvetli.....naštvaný za čo? Že ti nič nepovedali? Počúval by si ich? :lol:

 

Na margo toho ohovárania len toľko.... To isté sa stalo mne s mojim ex, to isté sa stalo môjmu drahému s jeho ex.....s týmto postupom bývalého partnera proste treba rátať.......

a izé....kto dal komu vlastne kopačky?

Nastvany za to, ze pocuvaju len ju a nechcu vediet moju verziu. Jednoducho bol spraveny skrt a uz som o nich nepocul cez pol roka. Nieco im nahovorila, ale mna uz nezaujima ze co. Ale mrziet ma to mrzi, no napriek tomu uz s nimi nechcem komunikovat.

 

Vsetko som ratal a ratam stale, tu ide o priatelov.....no uz byvalych......moju byvalku neriesim.....to su veci uz samozrejme......ale aj napriek tomu som jej ponukal priatelstvo a nechcel som, aby to takto skoncilo, no niekto to zariadil takym sposobom, ze je to az nechutne.

 

Ja som dal jej kopacky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dal jej kopacky.

 

Tušila som to. :lol:

Na toto ti poviem len jedno.... krásne ma odrovnal môj drahý, keď som prišla domov vytočená z toho, ako som si prečítala, čo za svinstvá o ňom popísala jeho ex. Pozrel na mňa a povedal: "proste si ma potrebuje znechutiť."

Ja som zostala čumeť jak teľa, všetko zrazu zapadlo a uvedomila som si, že to je vlastne gro celého toho ohováračského problému. Tvoja ex proste považuje za neodpustiteľnú zradu fakt, že si sa na ňu vykašľal, tak to rieši takto. Kým sa s tým sama nevyrovná, bude ťa ohovárať ďalej a ty s tým nedokážeš nič urobiť.

Na druhú stranu, spoloční priatelia a známi sa väčšinou stavajú na stranu toho ublíženého a to je v tomto prípade ona.

Toto sú proste riziká stroskotaných vzťahov. Bohužiaľ.

Tvoji kamoši možno časom zistia ako to bolo, možno nie. Treba ísť ďalej. Tým že nie sú ochotní skúsiť sa pozrieť aj na tvoju verziu toho celého, myslím nestoja zase až tak za veľa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak a teraz si vrazila klinec po hlavicke :lol:

A mas pravdu, uz mi za nic nestoja!

 

Je to skoda.....no aj napriek tomu by som s nimi chcel aj nadalej vychadzat a trebars sem tam dostat spravu o tom, ze ci sa jej dari a podobne veci.....jednoducho byt aspon minimalne v kontakte, pretoze s tym clovekom som predsalen prezil par chvil.....takto to akurat spravila tak, akokeby ma deportovali na stanicu Zatratenost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja viem. :)

 

ja som vlastne takto prišla o najkamku.... síce mi na jednej strane dala na javo, že je so mnou, ale vidím, že mi nevie odpustiť, že som sa na toho chalana vykašľala a nedala mu šancu.

Tiež jej je ťažko vysvetliť, že on tých šancí dostal toľko, že sa v nich aj utopiť mohol.... ale nie.

On je ten zradený, tak jeho treba ľutovať.

Ja to beriem.

Sú to takisto jeho kamaráti ako moji, takže toto rozhodovanie je len a len na nich.

Možno sa priľahko vzdávam... ale proste sa mi nechce bojovať za niečo o čo tí druhí nestoja. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako sa vyrovnávate s bývalými vzťahmi?

nemám s tým problém, moji bvalí sú mojimi priateľmi....

 

keď sa po nejakej dobe stretnete s bývalým frajerom/frajerkou čo to s vami spraví? Spomeniete si na minulosť, alebo ten človek je pre vás vzduch?

 

aby som mohla stretnúť svojho bývalého, sama ho musím ísť navštíviť... a áno, pri pohľade na neho sa mi vyjaví všetko to, čo sme spolu prežili... a len to pekné... povzdychnem si, spomeniem si na dôvod prečo sme sa rozišli, možnože sa pred tým hrám ešte s nekalými myšlienkami, ale potom to nechám tak a o prípadných "činoch" s ním len srandujem... minule som mu povedala, že mu nabudúce spravím o dve fajky viac... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Napr. keď sa po nejakej dobe stretnete s bývalým frajerom/frajerkou čo to s vami spraví?

ked som sa pred nedavnom stretla s mojim byvalym, s ktorym som osobne stravila iba tri tyzdne a rozisli sme sa po dvoch mesiacoch kvoli dialke, bola som in seven heaven...

vsak som to tu aj niekde rozoberala

 

ach jaj, neviem ci je to tym, ze stale nieco k nemu citim, alebo tym, ze sme sa nerozisli v zlom....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto mi niečo velmi dobré pripomenulo...

Žena sa stažuje :

 

S Jeremym sme sa dohodli, že pojdeme večer do reštaurácie. On šiel hrať s kamarátmi futbal a ja som zatial chodila po obchodoch s kamarátkami. Čas mi ubehol rýchlo a zrazu som si uvedomila, že je už meškám na tú večeru. Ked som tam prišla, Jeremy tam už sedel a pozeral sa z okna. Začala som mu rozprávať, aký krásny deň som prežila a ukázala som mu kravatu, ktorú som mu kúpila. Zamrmlal len : Hmm.Dik. Mal celý čas zvláštnu náladu. Hovorila som si, že sa asi hnevá, kedže som prišla trošku neskoro.

V aute sme mlčali a mne bolo jasné, že nám to už neklape. Ked sme prišli domov, Jeremy si hned zapol televízor a zízal doň. Jeho pohlad ako keby hovoril : My dvaja sme skončili. Pomyslela som si, že má určite nejakú inú, len mi to nechce povedať. Nevydržala som to a šla som si lahnúť. Po 10-tich minútach prišiel za mnou a objal ma, čo ma dosť prekvapilo. Milovali sme sa, potom sa však obrátil a zaspal. Celú noc som plakala a mala som pocit, že sa s ním už určite rozídem....

 

 

Čo si skutočne myslel Jeremy:

 

Anglicko prehralo. Ale hrali dobre....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozprávala som sa dnes s budúcou snúbenicou môjho bývalého a veru neviem, či ľutovať ju, alebo jeho... ona ho ľúbi, chce si ho zobrať ale neverí mu, pretože ju raz podviedol... a on ju asi podvádza stále alebo by prinajmenšom chcel, ale tiež si ju chce zobrať a verí jej aj keď ho podviedla.. čo to preboha, bude za manželstvo?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja som to vedel cely rok a pol...a postupne to samo prislo...

Ja som clovek, co dava kazdemu sancu a bojujem az do konca co sa tyka vztahu. Ale dopadlo to ako to dopadlo. No a teraz som urcite stastnejsi ako predtym >:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov