Skočiť na obsah

Slovenská Futbalová Liga (po sezónu 2007/2008)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 149
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    82

  • Sniper

    16

  • wysky

    14

  • chorche

    12

Top prispievatelia v tejto téme

Bochnovic... bol dalsi z Nitry. Jemny technik, zial sa tusim pre zranenia velmi nepresadil.

 

Inak, v Presove zacinal s velkym futbalom aj Jambor. Strelec golu proti Barcelone... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žilina 0-1 Petržalka

som myslel, že sa Šošoni vschopia a vyhrajú dokonca vyšším rozdieľom skóre

 

Košice 0-0 Spartak

"Početná skupina našich fanúšikov práve zahájila historicky prvý slovenský letecký výjazd! Na pohárové stretnutie do Košíc letia spolu s celebritami typu košických hokejistov a Miklósom zo Športprogressu, takže o zábavnú cestu je postarané," píše sa na stránke www.ultrasspartak.sk. "K tomu všetkému sa zistilo, že pán Merčiak je Spartakovec! Výjazd ešte len začal a čo všetko sa už stihlo udiať..."

najlepšie bolo, že Košickým hokejistom popriali všetko dobré a nech dajú Slovanu ...

no proste nech nad ním vyhrajú :lol:

potom zaspievali chorál a mohlo sa leitieť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som vcera zabsolvoval semifinale Kosice-Trnava... V prvom polcase typicky poharovy zapas, po obratke uz boli aj sance. Viac sanci mali Kosice, ale jedna-dve boli aj na strane hosti.

Trnavcania-fanusikovia maju skveleho bubenika... boli zavreti do priestoru pre fanusikov hosti a po prestavke tam isli nejaki optimisti provokovat, bola nejaka olievacka pivom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ban. Bystrica - Senec 2 : 0

 

Nitra - Trnava 0 : 0

- súboj o 3.miesto bez gólov a

keďže sa akcia zakopania zábavnej pyrotechniky na NR štadióne,

ešte počas týždňa skončila fiaskom,

tak aj bez ohňostroja

 

Košice - Dubnica 6 : 2

Novák 2 zápas za sebou 4 góly

pekne, veru pekne

 

Ružomberok - Zl. Moravce 2 : 2

pán Jurkemik už asi taký spokojný už nebude

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak, dnesne kolo 1.futbalovej ligy opat zvacsilo odstup medzi prvym a druhym na 16 bodov. Davam tomu este dve kola a budeme poznat noveho postupujuceho.

 

Inak, Podbrezovu trenuje Anton Janos. Pred startom jari som cital vyhlasenie Janosa na profutbale, ze buduci rok chce ist Podbrezova na postup.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si Jánoša cením ako jedného z naj trénerov na SVK

ten keď chytil mužstvo do parády, tak to bolo vidieť,

samozrejme aj hráčom sa muselo chcieť pod ním makať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked Janos trenoval Tatran, ten viedol jeden cas tabulku najvyssej sutaze. Stoperov vtedy hrali Stano Varga (teraz som ho videl v hladisku) a Marek Spilar. Spilar hrava teraz kdesi v Japonsku, alebo v Korei. Asi pred dvoma rokmi som kdesi nadabil na fotografiu na ktorej bol odfoteny Janos a Gombar (vtedy mu robil asistenta) spolu s Marekom Spilarom, ktory ich pozval na navstevu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poznáme už finalistov SP, kt. sa bude konať v Žiline

Petržalka - Spartak

 

Spartak, bol jasne lepší a zvíťazil zaslúžene

obe penalty boli(aspom z môjho výhľadu na ihrisko(NorthSide)) aj keď o prvej by sa dalo diskutovať,

ale aj tak gól z nej nepadol

na profutbale atmošku vystihli

Po záverečnom hvizde slušná divácka návšteva (5780 divákov) na trnavskom štadióne pripravila víťazom "standing ovations". Hráči ďakovali svojim fanúšikom podávaním rúk obiehajúc ihrisko popri tribúnach.

dúfam, že Miro si zaspomína na Žilinské časy a opäť bude dvíhať trofej nad hlavu

inak bol jednoznačne o triedu lepší ako ostatní

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predstavitelia Slovenského futbalového zväzu (SFZ) využijú finále 39. ročníka Slovenského pohára medzi Artmediou Petržalka a Spartakom Trnava (hrá sa vo štvrtok 1. mája o 17.00 h v Žiline) na podporu boja proti rasizmu.

 

Obaja úspešní semifinalisti nastúpia po vzájomnej dohode na duel pod Dubňom v dresoch s nápisom "Vykopnite rasizmus zo štadiónov". "Pri nástupe mužstiev na hraciu plochu bude zároveň prečítané vyhlásenie Slovenského futbalového zväzu týkajúce sa zamedzenia prejavov rasizmu na tribúnach," informoval na utorňajšej tlačovej konferencii pri príležitosti rozhodujúceho súboja o Slovenský pohár hovorca a mediálny manažér SFZ Ivan Čeredejev.

 

pekná myšlienka

som zvedavý na reakciu TTfans, hlavne toho krídľa, čo okupuje Južnú tribúnu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trochu som nasrdeny na Kosicanov. Sa mi zda, ako keby to flakali. Myslim, ze maju na vyssie postavenie ako teraz su. No podla Kozaka, nemaju poharove ambicie. Zato aj ten pristup v Slovenskom pohari.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak včera som len tak preklikával, lebo hrali GUNNERS,

no prísť o 2:0 doma je fakt škoda

a tá penalta, úplne zbytočná strata lopty v strede poľa a takýto zákrok v 16-tke

musia sa naučiť zodpovednosti ak chcú dokázať viac

inak Janči asi začal navštevovať kurz sebaovládania

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kozaka vedia vytocit reci, hlavne provokacie. Ale zacal sa aj trochu ovladat. :lol:

 

Ale tam nemal co stratit. Svojim sposobom moze by rad aj za ten bod. Hrat musela predovsetkym Zilina.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FC Artmedia Petržalka - FC Spartak Trnava 1:0 (0:0)

Gól: 90.+ Zb. Pospěch,

ŽK: 23. Czinege, 82. Cleber Nascimento, 86. Dosoudil, 90. Čišovský - 9. Kopúnek, 61. Martin Hruška, 65. Barčík,

rozhodovali: Micheľ - Slyško, Balko, 5000 divákov

 

trošku kruté pre Spartak, ale viacmenej spravodlivé

 

Diváci povzbudzovali celý zápas,

no pokriky typu : Celá Blava JUDE JUDE JUDE, by sa mali nekompromisne trestať

lenže u nás sa pomaly netrestá ani pohukovanie na hráčov tmavej pleti

 

inak začiatok zápasu nebol zvládnutý

STV absolútne neodvisielala prehlásenie a ani záber na dresy z nápisom

"Vykopnite rasizmus zo štadiónov"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyzretost hracov Artmedie sa potvrdila. To bolo dokonale KO. Ti fanuskovia Trnavy, to je kapitola sama o sebe. Na jednej strane robia atmosferu, na druhej ta pyrotechnika bola hlupa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

vedenie predstavenstva FC Spartak Trnava a. s,

sa rozhodlo bojovať proti vandalizmu a chuligánstvu na SVK štadiónoch

Jedným z opatrení je aj návrh na neuskutočnenie plánovaného televízneho prenosu z ligového stretnutia FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava v sobotu 31. mája 2008. Hlavným dôvodom tohto rozhodnutia je poukázanie na negatívny dopad ich doterajšieho počínania.

celý článok

 

STV ich podporila a zápas

FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava nahradila prenosom zo zápasu FC Nitra - AS Trenčín

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tento článok mi absolútne vyrazil dych

CLiCK

 

1. Artmedia 33 27 3 3 77:30 84

2. Žilina 33 22 7 4 75:30 73

3. Nitra 33 17 6 10 40:26 57

4. Trnava 33 15 7 11 52:40 52

5. Slovan 33 15 6 12 46:37 51

6. Košice 33 13 6 14 45:44 45

7. Ružomberok 33 10 14 9 46:43 44

8. Ban. Bystrica 33 10 9 14 41:37 39

9. Dubnica 33 7 12 14 34:53 33

10. Senec 33 6 10 17 30:51 28

11. Zl. Moravce 33 6 7 20 22:66 25

12. Trenčín 33 3 7 23 26:77 16

 

LM

UEFA

postupujúci Prešov

 

najlepší strelec:

1. Ján Novák (Košice) - 17 gólov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Znie to ako recesia... :lol: Ale verme, ze je to pravda. :) Zase sa az tak nezhadzujme.... Najdu sa v nasej lige aj dobre, ba aj velmi dobre zapasy. Samozrejme, nedaju sa porovnavat s napriklad bundesligou, ale su.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov