Jump to content
weirdo

Ako často meníte telefóny?

Recommended Posts

Sniper

@Tomáš to čo si napísal, je štandardné vybavenie každého smartfónu v roku 2020 :doofywave:

Až na ten 3,5 mm jack, ten ani neviem, či som vôbec niekedy na smartfóne potreboval, myslel som, že to je už zastaralá technológia. Takže zase sa zaoberáš somarinami bez ktorých sa dá žiť, ale nie, ty večne musíš byť v niečom extra.

Tomáš

Práveže to sú najrozšírenejšie koncovky sluchátok aj teraz a na takú komcovku je najväčší výber sluchátok. Ja rád počúvam hudbu, tak u mňa dôležitá vec. Niekto newalkmanuje vôbec, niekto nosí prehrávač zvlášť aj keď má mobil. Je to rôzne. Nevyplakávam veď tento telefón to všetko má.

Szaki

Môj prvý mobil Siemens E10, druhý Nokia 5110 a mal som ho velmi dlho, tretí 3310 a ten som mal skoro dodnes. Dlho som aj ja odolával smartfónom ale už iný ani operátor neponúkne. Ale už hlavne to fotenie a mať fotky so sebou je dobrá vec.

• Thanks 1

Tomáš

No tak ja som rokom 2020 si zadovazil rovnomenny model iphonu SE2020 takze bude mat okruhliny s dufam ze bude dlho sluzit. Dal som nalepit ochranne sklo displeja aj gumove puzdro okolo. Tak je akotak chraneny. Este musim zohnat redukciu na sluchatka kedze to nema dieru na to. Aach zase sa vraciame do doby redukcii... :-( Starsi si urcite pamataju ked sa k roznych Ericssonom a Nokiam dali zohnat redukcie z tej ich dierky na 3,5 jack (to klasicke sluchatkovske) potom niektory vyrobca skusil na mobil dat taky vystup a tak sa to osvedcilo, ze to zacali davat do vsetkych mobilov! A teraz netusim preco zase od toho upoustaju.

A sranda ze vdaka tomuto telefonu opat mam co povedat aj k teme nakupy cez eshop a aj k teme problemy s PC.

chlapeczjuhu

Redukciu kupis kedkolvek, teraz som sa pozeral a ma ju alza napriklad.

...

Tomáš

Ty vieš ktoré myslým že? Lighting 8pin čo majú iphony na 3,5 jack. To ale ešte mám druhý a väčší problém že neviem rozchodiť spojenie iTunesu a toho telefónu aby som tam dal hudbu. Trápim sa s PC hocijako už som tam naištaloval tretí OS a minimálne 4 verzie iTunesu a stále tá istá chyba. Pri spájaní vyhodí hlášku že nevie spojiť.

Sniper

Ja by som skôr riešil problém s výrobcom telefónu, namiesto toho, aby som skúšal preinštalovať OS. To fakt kvôli tomu, že sa ti nedá prekopírovať pár MP3 na mobil, preinštaluješ celý OS?? To je vůl, kaviárovy tousty...

• Upvote 1

Tomáš

Tak vyrobca ma jasne udane ze tento telefon spolupracuje iba s verziu iTunesu od... A ja mam vsetko softverovi zastarale ale nejaki fakiri sa na forach vzdy najdu co to skusaju nejako obist, nahradit, vyplatat...

K PC tolko ze clovek co ho ozaj vyuziva na doleite veci tak si nevie toto predstavit. Ale mne prakticky sluzi len na zabavu a vsetko mam zalohovane na externom disku. Na PC nic nedrzim lebo to uz je 10 rocna skusenost ze to spadne, zaviruje sa, hocico sa stane... Takze vacsinou tam mam len OS jedinu hru co hravam cez PC a to je tak vsetko.