Skočiť na obsah

Ako často meníte telefóny?


weirdo

Odporúčané príspevky

kolko ste ich uz prestriedali a kolko je priblizne vydrz jedneho mobilu u vas? ak menite fon, je na vine hlavne zastaralost ci nefunkcnost? co zac mate v sucasnosti?

 

ja sa priznam, ze fon vlastnim od r. 2000 a ten co mam, je treti v poradi. fachci uz 2.5 roka a kym ho nerozmlatim, tak ho neplanujem menit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentalne mam svoj len treti telefon, dva predchadzajuce mi vydrzali kazdy nieco vyse dvoch rokov :lol: menim az ked je zastarali a najdem si nastupcu

 

prvy som mal ericsson r320s, druhu nokiu 6310i a teraz nokiu 6230i.. ta mi este rok vydrzi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za 3,5 roka som vlastnila dva mobily.prvý som častými nehodami znefunkčnila, tento druhý mám rok a zatiaľ naň dávam pozor.neplánujem ho vymeniť, pokým bude fungovať, ja som nenáročná, mne telefón stačí na telefonovanie a budík

momentálne vlastním LG C3320

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ako vás čítam, ja mobily asi priveľmi šetrím... za osem rokov mám druhý ..asi si k nim vytvorím nejaký vzťah :lol:

 

teraz mám tretí rok tento : samsung SGH - x450

Obrázok

 

je malý šikovný netreba nič odblokovávať, dá sa zaklapnúť, teda sa nemôže nič náhodne stlačiť a maximálne mi vyhovuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za päť rokov som mal 3 telefóny - kvôli tomu, že ten druhý som stratil. Zobral som si v akcii ešte jeden, ale ten má teraz moja manželka, takže teraz mám SONY ERICSSON T230. Telefónom neprikladám veľkú dôležitosť, takže som úplne spokojný aj s týmto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prvý (Philips Savvy) som si kúpil v auguste/septmembri 1999, o 2 roky na to Philips Az@lis 288, ktorý mám doteraz. Máme ešte aj Sony Eriksson (aký to neviem, nechce sa mi poň načiahnúť, takže zajtra doeditujem). Mobilu tiež neprikladám veľký význam, dosť na nich šetrím, stačilo že som na faktúrach preplatil nemálo peňazí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mobil, co mam teraz, je moj treti.... prve dva boli tzv. z druhej ruky - mala som ich vlastne iba z nutnosti. Nikdy som mobil nechcela a doslova mi vadili ludia, ktori nedokazali bez mobilu hadam ani spat. :lol:

Dlho, velmi dlho trvalo, kym som "vzala na milost" tento "čertov" vynalez.

 

Nie, ze by som teraz bez mobilu nevedela zit - ale je pre mna velmi dobrym "spojencom" s detmi - kedykolvek - a hlavne, ked su na cestach. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sim kartu mam od roku 2000 a stale tu istu, este som ju nikdy nemenil, je uz dost vysuchana

 

a mobily:

 

Ericsson GA628

Siemens C25

Ericsson T10

Siemens C35

Ericsson R320

Siemens A50

Ericsson T65

Sony Ericsson K508i

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh za 4 roky 4 mobily z toho 2 za vlastne a simiek som mal asi 6.

 

1.) N5110 - stratil aj s kartou

2.) Siemens A50 - smejd ale bol jedinny ktory som si mohol dovolit kedze po strate mi rodicia odmietly kupit

3.) N3200 - aj s novou kartou som dostal k dostaniu sa na gympel

4.) N6230 - mam ju pol roka a zatial ju setrym. druhy mobil kupeny za vlastne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak ja mam zatiaľ druhý mobil prvý bol Sendo S200(mal som ho tak dva roky) a teraz mam Sagem myx-7(idem na ňom tiež pomali dva roky) zatiaľ neplánujem výmenu. mobil zatiaľ šlape bez problémov tak nieje sa kam ponáhlať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

u mna po pravde a v poslednom case kazde dva roky. prvy som mal "nastroj" :lol: Sagem RC712 , neskor Nokiu -vysuvaci banan 8110, dalej Nokiu -popularnu 3310, potom Sony CMJD70, teraz som vymenil Siemens CX 65 za pekny Sony Ericsson W810i

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi 2,5 roka 2 telefóny

 

Siemens A55 - bol som s ním veľmi spokojný

SonyEricsson T230 - na telefonovanie, sms, budík, etc. v pohode stačí, len je trochu zaspatý

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som si zavolal operátorke v Orange a zistil som, že dvojročná viazanosť mi skončila v apríli. Takže si môžem vziať nový akciový telefón. Ktorý prístroj z aktuálnej ponuky by ste mi odporučili?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mobil menim každé dva roky..vzdy ked mi konci zmluva u operátora..zatial som mala..no hehe ericsson628 tušim, Nokiu 3310. sony ericsson T610 a odvčera som vlastníčkou Sony Ericssoon K600i...zatial to vyzerá dobre..má to kde čo..ked dostudujem manuál mozno ho budem moct odporucat....a má svetielko..takze sa v tme nestrepem na schodoch :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak vysvetlite mi jednu vec:

 

K čomu potrebujete každé 2 roky nový telefón? :lol:

 

Ja potrebujem telefón na to aby som sa niekam dovolal, resp. poslal nejakú sms, tie prkotiny ako zabudovaný fotoaparát, wap, mms a pod. nepotrebujem, a načo? Všetko mi nahrádza PC a net.

 

Zbytočne sa zaväzujete operátorovi na dva roky, paušál platiť musíte či sa vám páči alebo nie (ja som na Orange za dva mesiace minul priemerne 3 koruny denne, koľko vás stojí paušál + ostatné poplatky?).

Ale nejde o peniaze, hovorím o tom že mobily majú kopu zbytočností, ktoré nájdete aj inde a kvalitnejšej forme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..defacto k nicomu...ale prečo nie?? :lol:

fotakom fotim najviac ordinačné hodiny u lekára, na uradoch a pod.....vlacit tam PC mi pripada kontraproduktivne :) prip. je to skvela hracka pre potomka..takisto aj hry, radio a pod...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A načo fotíš hodiny u lekára? Samozrejme že som nemyslel vláčiť všade PC, svojím foťakom si nafotím čo potrebujem a doma si to už cez kábel skopírujem.

Rádio mám aj na mp3 playeri a počúvam ho možno 10 sekúnd mesačne. Hry mám v PC a hrávam ich možno hodinu mesačne. Tak načo vlastne toto má mať mobil? Chápem že niektorým to tak vyhovuje ale osobne to považujem za zbytočnosť (za ktorú sa platí).

Pre mňa je podstatné aby som sa s mojím mobilom dovolal kam potrebujem (schopnosť prijímať aj ten najslabší signál) a aby baterka vydržala dovtedy pokým potrebujem. To od mobilu vyžadujem. Keby každý mobil mal toto, bez tých zbytočností by ceny mobilov boli niekoľkokrát menšie.

Ešte chápem že niekto sa pripája cez mobil na net, ale u mňa je to tiež zbytočnosť, to by som už furt visel na nete :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A načo fotíš hodiny u lekára?

 

no aby som si to nemusela zapisovat...ked chodim k 10-tim lekárom..tak nie som schopná si pamatat ich ordinačné hodiny... :lol:

 

ved aj mne staci celkom jednoduchý mobil..no ale za darčeky sa predsa patri podakovat a vyjadrit radost... ;) ..a tá K600i je fajn..uz so prečitala polku manuálu.... :)

 

keby ti niekto daroval napr. P900 tak ho pošles kade lahšie??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K čomu potrebujete každé 2 roky nový telefón?

Npríklad k tomu, že po dvoch rokoch stáleho nosenia už nevyzerá dobre... Doškriabaný displej a kryty, sem-tam mi spadne, tak kryty nedržia, baterka je po dvoch rokoch podstatne slabšia a vydrží tak polovicu... Mám jednoduchšie zobrať akciový model za korunu, než vyvaliť cez osem stovák za baterku. Paušál by som platil tak či tak, aj tak mi málokedy stačí...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ono je to tým že ja mobily používam skutočne veľmi málo, takže také detaily či mám doškriabaný alebo puknutý kryt si v podstate ani nevšimnem. Akurát s tou baterkou môžem súhlasiť, ale nemám problém si ju hocikedy dobiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov