Skočiť na obsah

Ako často meníte telefóny?


weirdo

Odporúčané príspevky

ja mám momentálne tretí telefón ale doma mi leží ešte aj ten predošlí.

 

1. bola NOKIA 3310 - nezničiteľný (prežil aj pád z 13 poschodáku na trávu)

 

2. NOKIA 3220 - o ničom mobil

 

3. Sony Ericsson k610i - s ním som dostatočne spokojný

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Služobné mobily nám menia cca každé 3-4 roky.Teraz používame NOKIA 6070.

S týmto mobilom pokryjem aj kopec súkromných hovorov,takže súkromný mobil mi je len doplnkový.Doteraz,čo som mal súkromné mobily,tak všetko z druhej ruky - z rodiny.Aj mi dosť rýchlo odišli,lebo boli už hodne doráchané.Teraz mám po prvý krát telefón,čo som kúpil originál asi pred dvoma rokmi.Je to NOKIA základného rádu.Tuším 1600,alebo tak niejak :).A predpokadám,že ho budem mať dokedy bude slúžiť,neprídem oň,alebo ho nebudú chcieť kúpiť v starožitníctve za XY rokov... he-he :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem čo ma to napadlo

 

ale dnes som si vzala NOKIU 6220

nokie nemám rada, sú mi strašne nesympatické

nikdy som nijakú nemala

 

fakt neviem, čo ma to posadlo v tom tmobile :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokie nemám rada, sú mi strašne nesympatické

To sme viaceri, su to tehly, všetky na jedno kopyto.

 

Inak, aj ja mam novy fon, tentokrat som sa rozhodol trošku experimentovať a vzal som si Samsung U600. Uvidime, čo sa z toho vykľuje, zatiaľ (po tyždni) som až na male pripomienky spokojny.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten si vzala mama minulý týždeň

celkom fajn, ale na tie dotykové tlačítka by som si asi dlho zvykala :lol:

Prve dni som mal aj ja problem, hlavne keď som nechtiac zavadil o to tlačidlo a vyhodilo ma to na uvodnu tapetu. Ale teraz už v pohode, je to o zvyku.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tema, ktora sa ma prave v tychto dnoch bytostne tyka, kedze som nechtiac telefon vymenil. Novy za stary...Bohynu 6233 mi nejaky hajzel slohol zo satne (moja chyba) a tak som presedlal na Siemens CX75, svojho casu slusna masinka, ale jednoducho mi strasne vela veci vadi, 6233 bol najlepsi mid-end, tak to cloveka nepotesi. Nastastie, v marci mi konci akcia, takze nejako uz vydrzim (hoci mam nutkanie splasit ojazdenu Nkovu seriu, na eBay som teraz videl typka z Martina, ktory ju striela za 3000Sk, co je na mobil, ktory za nova stal 25k slusna sumicka, ale asi si predsa len pockam...) a vyberiem si tak nieco nove, hoci v sucasnej ponuke to na moj pausal (Orange - 70min) nevyzera bohvieako, skor take sunty, ktore nedosahuju ani kvalit 6233. Na 99% by to mala byt Nokia a ta E51 je veruze prave to, co by som chcel, teda ako napisal/a Nokia - smartphone s WiFi a podla moznosti, nech bude rychly :lol:. Lenze dat za nu 3litre a este ju ani nevlasnit, je pre mna ako studenta asi trochu dost, nuz ale dovtedy, do marca, hadam bude lepsia ponuka a ceny o cosi nizsie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

tak som po dlhej dobe zmenil, tento tyzden mi dosla z uk vysnivana V9, odomknuta, branding vodafone ale to neva, kabel mam prichystany, modding SW aktualizovany a budem modovat o dusu-flex, flash, seams....hura hura

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Orange len take... :lol:

 

Ked som naposledy menil telefon, daval novu akciu, tak ma mala jedna kocka. Prijemny hlas, skvele vystupovanie. Pripadal som si ako na kvize, pekne mo ozrejmila vsetky moznosti. Bol som spokojny... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov