Skočiť na obsah

Ako často meníte telefóny?


weirdo

Odporúčané príspevky

tento milovaný mobil má teraz dva roky

http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_kategorie=12&cislo_clanku=633

 

a mala by som meniť, bojím sa, že vypľuje dušu pomaly

ale žiadnu normálnu náhradu som v ponuke nenašla.

normálna pre mňa znamená véčko alebo minimálne vysúvacie, niečo, čo netreba vypínať, stačí otvoriť,

a zatiaľ mám averziu voči dotykovým ...

 

vôbec si neviem vybrať z ponuky orange :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vôbec si neviem vybrať z ponuky orange :o

 

nuz, z tej aktualnej tazko, ked preferujes vysuvacie alebo V-ecko

snad jedine Sony Ericsson Zylo

 

ja by som si aj vybral, ale je to nad moje moznosti :o

bud HTC Desire alebo SE Xperia/Vivaz

moj stary SE K600i uz ma aspon 6 rokov a v piatok ma vystrasil :o nastastie to bola len bezne vybita baterka a ja som si nevsimol, ked protestoval...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No mobil menim az mi prestava totalne fungovat a moji priatelia su uz na nerve, ze sa mi nemozu dovolat a tak :o...potom sa asi tak pol roka dokopavam k vybratiu, a nakoniec novy mobil dostanem od nejakej dobrej duse :o :o

Zatila mam treti rok Nokiu 5800 XpressMusic a zatial mi este nikto zo znamych pri osobnom kontakte nenadaval, ze som nedostupna :(...aj ked myslim, ze v lete mi konci pausal a mobil si budem brat :o to zase bude trauma!!!

Sa sem zase kuk, co mame nove v teme :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vzdy ked sa stary rozpadne, co sa vsak stava na nestastie (pre penazenku) dost casto. Ako napriklad teraz. A blbe je, ze cim je viaceh hi-tech mobilov na trhu, tym blbsie sa vybera, kua..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no zavisi ake mas kriteria...pokial mas dost specificke kriteria, tak sa vyber vzdy rychlo zuzi na cca 5 telefonov...a problem je potom vybrat az z nich. :o

 

ja som menil tak vzdy za 1,5 - 2 roky - ked skoncila viazanost, ale odkedy mam "the best hacker phone" (HTC HD2), na ktorom vie bezat 7 (Windows 95, Windows Embedded CE 7, Meego + 4 uvedene dalej) operacnych systemov (ja osobne mam odskusane 4 - WM6.5, Android, Ubuntu, WP7) tak to porusim a ostanem pri nom :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kriteria su hovadske ale splnitelne...na druhej strane som ale drzgros a nechce sa mi vyvalit 12 litrov za plastikovy prd (nie to sa este uvazovat na pausal, zo zasady)...a na striedacku nadavam, ze mobil bez plnohodnotnej QWERTY je mi uzitocny ako rybe bicykel, potom ma to prejde...len aby som zase nadaval, ze s dotykacom sa neda poslepu robit.

 

Cize za posledne 3 roky to bolo - Nokia N86, Blackberry Bold 9000, Ajfoun 3GS, Nokia N97mini, HTC Desire, Nokia N8, chvilku Ajfoun 4...a momentalne som z prinutenia na jednej archeologickej sunke a pri rozhodovani som asi horsi ako priemerna zenska. Kua. Normalne stvem sam seba :o

 

A ano, asi mi vazne niet pomoci. Brrr....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mojím jediným kritériom je aby mal veľký displej :D

 

tak ak chces stale telefon a nie tablet, tak Acer Iconia Smart s 4.8" displejom, ak sa uspokojis s trosku mensim, tak ako mam napr. ja 4.3" mas vacsi vyber...

 

pre jednoduchsie vyhladanie odporucam TOTO

alebo potom velka podrobna databaza je TU

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Menim telefon, len ked musim :) a raz za cas nastane ta chvila -

Kedze moj (ó, veľký) zamestnavatel sa rozhodol zmenit operatora, budeme mat aj nove telefony

Pretoze na nas setria, kupuju sa len akciove 1-eurovky. Nastastie si mozeme priplatit (dufam, ze to bude pravda aj o tyzden) a vybrat si telefon sami...

Takze mam otazku - ma tu niekto skusenost so Samsung Xcover 271 ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ako hovoria klasici L+S - v kazdom dobrom obchode s telefonmi (nemyslim operatorov alebo ich ofico predajcov); v zasade to spravi kazdy dobry servisak, zalezi od modelu telefonu - starsie a jednoduchsie modely skoro na pockanie (15-20 min) a v cene do 10 €

nejaky smartphone je narocnejsi, musia to robit cez servery, kde sa musi dodrzat presny postup zmeny software, ktory trva radovo hodiny, co je vsak horsie, tieto servery su pretazene a musi sa na ne "objednat strojovy cas"

 

pozn.: ja s tym skusenosti nemam, je to len info z jedneho mobilshopu, ktory nie je v BA, inak by som ta tam rovno doporucil :dalbysomsi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom to sem nepasuje, ale nemam to kam dat..

 

chlapci, dievcata, kde v ba mi odblokuju fon? mam ho z t-mobilu a blokuje karty inych operatorov... dakujem

 

pokial ti vyprsala viazanost, tak TMOBILE je zo zakona povinny ti to zadarmo odblokovat, tazke staci vyplnit tlacivo a je to (akurat budu nestastni a budu to natahovat bo sa neradi vzdavaju zakaznikov)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

mobily ... aj by som menila, pomaly už bude na čase, ale

 

... už som sa bála, že len ja si šetrím ten môj starý dobrý mobil, práve som mu dala novú baterku, a z nových zázrakov, ktoré sú dnes na trhu, mám zimomriavky.

nepotrebujem z toho, čo ponúkajú navyše, nič. ani jednu jedinú funkciu :(

 

vraťte mi blbé telefony : http://www.protivna-...e-telefony.html

 

mně taky ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len o to, čo je tam vyššie napísané, a o čom je ten blog ... mladá dáma tam píše o tom, že jej stačí telefón, sms, mms, fotka, uložiť číslo, tlačítka.

chápem to, lebo mne to stačí tiež. plus nainštalované čítanie kníh.

keď je to hlúpy telefón, tak jej / mi / nám stačí veľmi hlúpy telefón.

 

chápem, že s týmto priznaním celkom iste budem za hlupáka.

ale ani zo starého hlúpeho telefónu som mnohé jeho funkcie nikdy nepoužila. nehovorím o prístupe na net, TV, 3G, videohovor, to všetko som použila, občas. sem-tam.

mám jednoducho radšej jednoduché veci.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chápem, že s týmto priznaním celkom iste budem za hlupáka.

ale ani zo starého hlúpeho telefónu som mnohé jeho funkcie nikdy nepoužila. nehovorím o prístupe na net, TV, 3G, videohovor, to všetko som použila, občas. sem-tam.

mám jednoducho radšej jednoduché veci.

 

tak to už sme tu dvaja. ja som po x rokoch menil telefón minulý rok, stará 6610 už dosluhovala, a kúpil som si normálny klasický mobil.

nechcel som žiadne "véčko" ani "slajd" a už vôbec nie multifunkčnú kombináciu počítača, hriankovača, miešačky na betón, fénu a televízora, s prídavnou funkciou telefonovania.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No co ja viem? Primitivnych telefonov, ktore zvladnu akurat telefonovat a posielat sms, vyzeraju ako tehla, maju displej ako zapalkova krabicka, nemaju fotak (alebo maju len shitoidny) a baterka im vydrzi tyzden bez problemov - je dost. A stoja zopar supov. Akurat nie su vacsinou vylozene vo vyklade a nevidiet ich v reklamach, ale su :)

 

Osobne menim tak asi kazde 2 roky, co pri dvoch kusoch je este celkom zvladnutelna frekvencia. Ani to nemusi byt uplna spicka - vyvalit nejakych 500euro za mobil sa mi uz v zasade zda pekne nezmyselne :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doba pokrocila, vyvoj nezastavis. Je ale pravda ze trend je taky, ze smeruje k tomu aby kazdy pristroj (nie len telefony) zvladal miliardu veci. Bohuzial, ta kvantita je na ukor kvality. To by som videl ako problem najvacsi. Ma to taku a taku funkciu, vie toto a hento, ale nic z toho nezvlada poriadne. Smutnejsie je, ze ludom to nijako neprekaza, naopak drviva vacsina je spokojna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

V ponuke orange som naratal viac ako 10 klasickych low-end telefonov.

 

Ak si kupis smartfon s operacnym systemom, nemusis sa nechat obtazovat aplikaciami ktore nepouzivas. V telefone mozes mat iba to, co skutocne potrebujes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to by bolo fajn. do budúcna, prosím Sony Ericsson - keď sú stále dobrí, rada by som zostala verná svojej najobľúbenejšej značke, podľa možnosti vyklápací alebo vysúvací, to je jediná moja mobilová úchylka, jednoduché véčko, ktoré otvorím a idem - otvorím a prijímam hovor, otvorím a fotím .... a pritom také zrejme už nebude a z toho som smutná ... a pribaleného fundovaného poradcu, aspoň priateľa na telefóne ... :)

 

uvedomujem si, že vývoj sa nezastaví, ale medzitým som zistila, že nie len pisateľka toho blogu, ale hodne ľudí len z môjho okolia nie je nadšených s tisícom aplikácií, ktoré nepotrebujú, a celá kopa ľudí, ktorí potrebujú proste telefón, a tri základné prídavky sms mms foťák, za ktoré sú vďační, nevie a nemá veľmi záujem hrať sa aktualizáciami a pišťaním mobilu, ktorý stále niečo chce pridať či aktualizovať, možno sa zdá, že preháňam, ale ani veľmi nie ... vlastne je to presne ako u tej mladej ženy blogerky a napr. človeka2 :)

 

ešte mi tak napadlo k tomu, čo spomínal xeno: žiadna neforemná tehla, priateľu, : ) :

môj starý dobrý mobil je elegantné čierne lesklé véčko, tenučké, maličké, s dvomi displejmi, síce malými, to ano, ale prečítala som na nich dobrú stovku kníh, fotí, smskuje, mmskuje, zo začiatku som skúsila videohovor, Tv, pár krát net, fungovalo, krása :)

 

dead, už viem, kto bude poradca, keď to bude aktuálne ... :) a ďakujem vám všetkým, nestrácajte so mnou trpezlivosť, musela som si pozrieť, prečo je smartfón smartfón ... nuž, jednoduchší mobilovač som ... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov