Skočiť na obsah

Ako často meníte telefóny?


weirdo

Odporúčané príspevky

Axel sam si si odpovedal, ze mobil pouzivas velmi malo, ale ked je mobil tvoj pracovny nastroj tak to je o inom

ja menim mobil v priemere kazde dva roky ale ziadnu akciu som nikdy nebral

 

ja napr novy telefon vyuzijem na telefonovanie, sms, potrebujem EDGE, mam napr java ssh klienta, icq na komunikaciu, organizer v poriadnom kalendari, zaheslovanu penazenku s heslami atd atd...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

No vam je fajn. Ja kazde tri roky priblizne. Akoze nejakymy super mobilmi sa nepysim :lol: Vacsinou si ho menim ked si niekto z rodiny kupi novy a daruje mi ten stary ( co obvykle nieje nijaka vyhra ) Ale aspon nieco mam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

No, keďže som druhý stratil, teraz mám tretí N3310

je síce trošku väčší a ťažší ako som bol zvyknutý, ale som s ním spokojný

- je to taká neplánovaná zastávka v boxoch

kúpil by som si aj nový, ale radšej si počkám na TELEFONICA-u a potom sa rozhodnem, čo ďalej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No ja som prestriedal uz 7 mobilov.... :lol:

 

Ale ironiou osudu je to, ze bud sa pokazil, alebo mi ho niekto ukradol!

Terajsi telefonik mi uz drzi treti rok....je to SAMSUNG X100...moj milacik :)

 

Chronologice poradie mobilov podla typu:

 

1. Nokia GA628 -> Strasny fon! a hlavne tazky a velky a vsetko

2. Nokia 3210 -> Skorodovala mi,ked som bol na freeparty v Stupave. Premokol mi vak a spolu s nim aj fon

3. Alcatel (neviem uz aky typ) -> Nelubil sa mi dizajn

4. Nokia 3310 -> Najkratsie mi trval....ukradnuty v podniku Eden na Obchodnej ulici

5. Nokia (neviem typ, ale podobal sa na GA628) Nahrada za ukradnutu 3310

6. Mitsubishi (neviem aky typ) -> Perfektny mob.....ale uz starucicky

7. Samsung SGH X100 -> Doteraz pouzivany a najlepsi co zatial mam :) Velka spokojnost...na Vianoce 3.rok

 

Zatial je to so mnou takto....nesnazim sa vymenit mob...lebo mi bohate staci....;)

Momentalne setrim na MP3 Player s podporou BlueTooth a prehratie formatu OGG ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja ich mením vtedy, ked mi skončí viazanosť. Takže každé dva roky. Prvý mobil som mal Nokiu 3510. Ten som používal ešte rok po skončení viazanosti, ako mobil na primu. Popri tom som zobral Nokiu 6610i na paušál. No a v sobotu som vybral môj posledný phone Nokiu 6151. Takže dokopy 3. S tým posledným som maximálne spokojný. A vlastne s každým som bol spokojný v danom období. Ale ked má človek možnosť vybrať si niečo nové tak prečo nie? No a teraz som to skrátil na 18 mesiacov. Vďaka Orange world. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

za posledneho pol roka som mala tri mobily...

kedze moja prva motorola uz dosluzila v pravom slova zmysle, dostala som siemens, s ktorym som bola strasne spokojna, teraz mam par dni motorolu L6, paci sa mi vsak iba kvoli dizajnu /tieto mobily mam uplne zadarmo, ak nepocitam odblokovanie :lol: /

nie som ako moj bracho, ktory si zaraba, ma uz neviem kolkaty mobil, a teraz je v jeho zbierke new mobile Nokia N90 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

momentalne rodinny zalozny telefon Ericsson T65, kedze moj SE K508 som v hodil o zem ked som bol nervozny a roztiekol sa mi displej. A kedze oprava by ma vysla 2 litre tak to nema vyznam...

 

Seru ma ale cisla, ktore som mal v zozname dpc

 

no ale taky je zivot

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

moja malinkatá pudrenka zo samsungu po troch rokoch pomalinky odchádza ... tak chcem teraz zrejme

tento

 

pretože mám jednu podmienku, aby bol vyklápací, a trochu silnejší, s väčšou kapacitou, s batériou, ktorá niečo vydrží, tak to vyzerá na Sony Ericsson W710i ... :

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám rok (nebo dva?) a půl A57 a ještě sem neměnil, dělá to všechno co potřebuju a ikdyž bych nějaký ty vymoženosti asi užil,

nechce se mě do toho investovat, dokud tenhle chroustá a sem celkem spokojenej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov