Skočiť na obsah

Víťaz Eurovízie 2006


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 10
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • RoSo

    4

  • game

    2

  • Einstein

    1

  • Darkman

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Eurovision Song Contest je medzinárodná spevácka súťaž organizovaná verejnoprávnymi televíziami.

plus že to bolo vždy vysielané mnohými štátmi, porota medzinárodná, ale hlasovalo sa " z domu", to znamená, že za veľkého výskotu súťažiacich sa vždy čakalo, až nastanie to správne spojenie ... no asi tak ... no ja som to videla naposledy pred nejakými desiatimi rokmi tuším z ORF ... stačilo, netúžim z toho vidieť viac ... :lol:

sem - tam sa tam niekto zaskvel, ale zvyčajne to bola obrovská nuda s veľkým leskom...

taký pekný nevzrušivý viac-menej stredný prúd, nejaký pop, a občas nejaké vybočenie z rady... by som povedala ... :)

 

a tu k divákom v smokingoch vtrhli nejakí hororoví fínski Lordi .... :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veru, bol to šok :lol: veď druhým bol nejaký rus, akoby vystrihnutý z chlapčenskej skupiny a tretím slovinec? s pesničkou, na ktorú by si snáď zatancovali len naše staré matere. Ako z repete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepáči sa mi slovo Cool, no mne osobne sa páčia, mám rada ľudí, ktorý si vedia spraviť dobrý kostým a primerane ho prezentovať. majú svoj štýl, nie ako tí ostatní

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovo cool bolo prvé, ktoré mi napadlo ako variant možnosti "v pohode". Ten ich vizuálny prejav je v pohode, ale príde mi dosť divné, že Eurovíziu, ktorá bola vždy skôr popovou súťažou vyhrajú metalisti. Tento druh muziky osobne počúvať nemusím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov