Skočiť na obsah

Bratislavčania a tí ostatní


game

Odporúčané príspevky

Bratislavčanov je plné fórum ... nedávno ste sa tu tým všetci hrdili, a súťažili ste, koľko vás tu je ...

kde ste všetci teraz? ja nie som z BA , som len kúsok od BA, ale rada by som vás v tejto téme videla...

 

tak ako beží život v Bratislave?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kam sa vytratil ten starcek co na Trnavskom predaval pukance?! :lol:

 

vzdy ked som isiel z prace, zastavil som sa u neho. teraz tade uz sice nechodim, ale dnes tade pojdem a dostal som zase chut na pukance (a stare casy)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

starsi to je jedno, na poste som cez tri roky a este som na ziadnom nebol...

a myslim ze tito tu sa uz poznaju aj osobne niektori :lol:

 

to len ja sa drzim mimo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

joe, ten prispevok by sa skor hodil asi do inej temy nie? :)

 

 

 

no ja poznam skor trencanov nez blavakov ;), aj ked som bola na par stretkach z postu, ale to tiez skor len na tych petrzalskych nez celoslovenskych :lol:

 

a ja si myslim ze urcite poznam Nokiu, minimalne z videnia kedze byva tam kde ja, ale on sa kotuha nechce odhalit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hodil nehodil...

Zaujima a fascinuje ma hudba. Ako Bratislavcan som si najviac cenil hudobne moznosti, ktore mesto dalo. Na otazku, ako bezi zivot v Bratislave, momentalne odpovedat neviem, ale muzika je urcite pre viacerych Bratislavcanov tema... Ze som sa vyjadril k minulosti Bratislavy? Vela Bratislavcanov o tom nevie. Nechcel som zodpovedat otazku autora, ako bezi zivot v Bratislave tym, ze poznam alebo nepoznam elfanta, zazzu, atd. Otazka inspirovala moje vyjadrenie o velmi hodnotnom a intenzivnom hudobnom zivote v Bratislave, tolko vyberu kazdy den nejake ine slovenske mesto nema...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre otázku ako beží život v Bratislave ? nie je prioritná odpoveď, či niekto pozná elfanta ... otázka je o Bratislave a Bratislavčanoch, a každý odpovedá podľa toho, čo mu je v Bratislave a jej okolí vzácne, rozkopané, nepekné, či akékoľvek ...

... otázka "autora" smerovala k tomu, aby to množstvo Bratislavčanov, ktorí sa tu hrdo hlásia k svojmu bydlisku, písalo do témy a o téme, ktorá je pre nich ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

znacka andulqa??? neviem o tom ze by som bola nejaka znacka :lol:

 

ja som reagovala na to co bolo predtym napisane, ze sa tu asi uz mnohi pozname, ze sme asi boli na par stretkach...

 

prepac, ale zdalo sa mi trosku divne zaradenie toho prispevku do tejto temy, nehovorim ze je tu nejaka blizsia, ale ked uz sa chces bavit o minulosti BA tak mozes o tom zalozit temu a tam mozeme pokecat o vyznamnych osobnostiach ktore tu kedy studovali a posobili...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andulqa

 

Pouzil som slovensky pojem znacka, nie nick, aby som sa vyhol genitivu "Andulqy", ktory mi neznel dost lubozvucne. :lol:

 

Ano, mohol som zalozit inu temu.

 

Inspiroval ma nazov Bratislavcan, aj ten, kto uz nie je, aj ten, kto tam uz nebyva, ktory Bratislavu ma rad. I ja som jeden z nich. I ked musim povedat, ze ani na Trencin, Zilinu, Levocu a Trnavu nedam dopustit.

Ak Ti to vadi, mozem prispevok kludne vymazat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

príspevok Joe -a o hudobných skladateľoch z histórie Bratislavy je presunutý do novej témy o histórii Bratislavy

 

poprosím, aby ste sa držali témy o Bratislave a okolí, väčšina príspevkov nemá s témou nič spoločné

 

 

g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov