Skočiť na obsah

Bratislavčania a tí ostatní


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 6 mesiacmi...

Par krát sa mi na žel. stanici stalo, že nejaký cigoš s ukradnutým NotaBene sa tváril, že je predajca, ale akurát si peniaze vypytoval. Tak som ho natrel vydavateľovi NotaBene a odvtedy som ho na stanici nevidel. :P

 

Ináč bolo by fakt treba spraviť celú stanicu aj peróny. To sa na perónoch sutočne nachádza iba jeden podchod? To keď celý národ vystúpi z vlaku, tak tam vzniká zaujímavý lievik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sú dva, ale keď vystúpim, vždy všetko ide len do toho jedného, lebo ten druhý má východ otočený na opačnú stranu. Ale skúsim niekedy nastúpiť do posledného vagóna, kam ma to potom dostane :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

 

Od nedele 1. novembra v Bratislavskom kraji spúšťajú tretiu etapu systému integrovanej dopravy.

V praxi to znamená, že na jeden lístok sa bude dať cestovať po celom kraji, prestúpiť z vlaku na električku alebo na autobus. Okrem toho prichádzajú aj nové lístky. Pozrite sa, čo vás po novom čaká. Pre mnohých to môže byť hotová hádanka

http://www.cas.sk/clanok/334735/bratislavsku-mhd-cakaju-od-novembra-zmeny-pri-kupe-listka-si-pripravte-kalkulacku.html#

 

moze to mne, vidiecanovi, niekto vysvetlit polopatisticky ? lebo z toho clanku sa ani diva svina nevyzna (diletanti novinari)

 

 

Bratislava je na mape bez okrajových častí zaznačená ako jedna zóna, pri kúpe lístka ju ale treba zarátať dvakrát.

 

Cestovný lístok 15-minútový

cena: 0,70 eura

platí: v zóne 100 a 101, čo znamená celé územie Bratislavy

Cestovný lístok 30-minútový

cena: 0,90 eura

platí: v zóne 100 a 101, čo znamená celé územie Bratislavy

 

V centre mesta vám stačia 15-, 30- alebo 60-minútové lístky, všetky sú prestupné. Ak cestujete mimo centra, potrebujete na zastávke nájsť mapu zón.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov