Jump to content
tomassi

Plocha a tapeta

Recommended Posts

iskra

:) Lekná

post-2385-0-72273400-1560954748_thumb.jpg

game

a od dnes sa zasa skracujú dni.... letný slnovrat, teplo, leto.... a letná cica :)

post-3-0-30215000-1561111327.jpg

• Upvote 1

game

síce niečo ako babie leto, ale už je to jeseň... ešte pár dní do rovnodennosti... a zasa je tu ďalšia jesenná cica :)

post-3-0-77422600-1568803866.jpg

• Upvote 2

game

a Hellé mi pripomenula, že za chvíľu slnovrat.... áno, slnko a jar za oknom nám to dávajú najavo...

ide nám kalendárna zima, tak si dáme sneh aspoň s cicuchou :)

zimná cica 2019
post-3-0-56258900-1576673269.jpg

Hellé

u mna zas sexy muz s knihou :zubiska:

post-13-0-16870400-1576673927_thumb.jpg

• Upvote 2

sahara

asi som sa zamiloval....

post-2335-0-48420800-1580505763_thumb.jpg

• Upvote 3

game

vlky patria k tým stvoreniam, ktoré sú mi jednoducho sympatické. ako oslíky. a dokonale organizované rodiny vlkov.
neviem, či by som ich mala tak rada aj sama v lese pri hladnej svorke, ale zamilovanosť chápem.

nuž a za tri dni tu máme coronavírusovú jar 2020...

post-3-0-25570600-1584441552.jpg

• Upvote 1

sahara

mne sa pár rokov dozadu pošťastilo vidieť jedného naživo. asi z 50 metrov a len na krátku chvíľu, kým on nezbadal mňa a nezdrhol. ale bol to veľmi silný zážitok. tie zvieratá majú zvláštnu energiu.

• Upvote 1

game

pozerá im to z očí. a inteligentné.
a ide mi nervy, ako z nich nevedomí ľudia robia zrůdy.

Hellé

Jeden zozral Karkulku...

• Upvote 1

game

ale aj ho za to rozkuchali, chudáka hladného :(

sahara

trochu som zmenil:

post-2335-0-88563700-1584968286_thumb.jpg

• Upvote 2

game

toto je to, o čom hovorím. rodina.

sahara

zase raz trochu architektúry:

post-2335-0-73586100-1589407001_thumb.jpg

sahara

tá fotka mi pripadá dokonalá. (autor nejaký japonec. ten link už nemám, aj tak som ho horko-ťažko našiel)

w1.jpg

• Upvote 1

game

teraz som na to prišla, že som sem zabudla dať letnú micu... nevadí, už je čas na jesennú... či jesenné cice :smile:

jesenné cice.jpg

• Upvote 2

sahara
Dňa 31. 8. 2020 at 23:12, sahara napísal:

tá fotka mi pripadá dokonalá. (autor nejaký japonec. ten link už nemám, aj tak som ho horko-ťažko našiel)

edit: znova som ho našiel.

sakamichi -66

takmer všetky mi pripadajú dokonalé.

• Thanks 1

game

má rád tieň. svetlo je tu pomocník, aby mu vytvoril tieň.
mal by fotiť len čb... :klobuk:

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• game
      By game
      všimli ste si ?
      najnovšia móda vo svete žien, ktoré sa rady vystavujú na obdiv, celebritky najrôznejšieho druhu, je móda prehnaných pozadí ...

nejakú chvíľu už trvá, ale naberá stále väčšie rozmery a stále u viac celebritiek je in ukazovanie veľkých ritiek  : )

tak mi to napadlo, keď som uvidela túto zbierku - že bežne sa udeľujú rady, ako zakryť odevom fikane nedostatky postavy, taká sukňa, hentaká sukňa, takto to opticky zmenšiť, hentak to opticky oklamať ... aj to tak viacmenej vždy bolo,

a zrazu je to ale u týchto dám viditeľne naopak - čím viac ukazovať čím bujnejšie pozadie ... : )

tu je celá galéria :

čím väčšie, tým lepšie, alebo najnovšie celebritné zadočky

nebudem dávať ukážku, čo keď sem zablúdia deti, zopár kvalitných ukážok je v odkaze ... ako sa vám dámy a páni najnovšia móda pozadí páči ? :)
    • game
      By game
      takže sem sa zmestia :

starí hlásatelia, noví moderátori, čitatelia správ, tv osobnosti, zabudnuté, nové, nezabudnuteľné, reportéri a rosničky a minicelebritky a dobrí a nedobrí a vyumelkovaní a nevyumelkovaní a nadaní a beznádejne netalentovaní
      brepty, nespisovnosť v moderovaní, nekompetencia, správanie, osobné poznámky - celkovo inštitúcia kdekoho profesionálneho z tv obrazovky

o hlásateľoch ...chcela som to pôvodne napísať do čo vás irituje ...

tv joj sa vrátila z recesie k inštitúcii hlásateliek, a sem tam v poslednom čase na tom programe pozerám nejaké staré detektívky, a vrátila som sa aj k starým pocitom ...

videli ste na oscara nominovaný film Vesničko má středisková, tú scénu, kde v tv hlásateľka práve nastavuje zrcadlo pred filmom ...

to nastavování zrcadla mi aj vtedy aj dnes neskutočne išlo na nervy, neznášala som a neznášam, keď mi povyprávajú, o čom bude nasledujúci film a čomu nastavuje zrcadlo ...
      natoľko, že by sa to možno hodilo aj do fóbií ... od detstva na to reagujem zapchaním uší, a ešte potriasním hlavou či zvuko, len aby som nepočula, ako nastavujú zrcadlo ...
      vadí to ešte takto niekomu ?! alebo kto si spomína na to, keď ešte aj rozprávku na dobrú noc ohlasovali hlásateľky ... či fešní superdokonalí hlásatelia
      neznášam to !
    • Janka R
      By Janka R
      Stretla som sa s tým predovšetkým u mladých do tridsať, ktorí si u iných ľudí všímajú ako prvý zadok. Bavím sa na tom, pretože je to také osobité- no stále sa nosia nohavice s "pudlom" alebo turecké, ktoré zadok dávajú do pozornosti... Ako je to u Vás? :flowers:
    • Sniper
      By Sniper
      Ak ste niečo odfotili a vo Photoshope upravili tak, že by sa to mohlo hodiť na plochu vo Windows, tak do dajte sem. Chvíľu som rozmýšľal kam toto zaradiť, uvažoval som nad témou Digital Art, ale to je trochu o inom, do témy Plocha a tapeta som to tiež nechcel dať, tak som sa rozhodol pre novú tému.

Ako prvý obrázok čo som vytvoril, som použil jednu fotografiu, ktorú som v nedeľu spravil na čachtickom hrade, pomenoval som ju Blood of The Bathory, trochu som ju vylepšil a pridal názov. Originál sa nachádza v téme Čachtice 2009, tam je iba colorizovaná do červenej farby.

S týmto obrázkom som sa príliš dlho nehral, bola to práca asi len na 2-3 minúty a viac menej to bol len pokus. Ale myslím, že sa celkom vydaril.

To by sa skôr hodilo na nejaké metalové fórum, že witch? :lol:

Free to download.

Pôvodná neorezaná verzia tu.
    • Sniper
      By Sniper
      Film je film, ale sú k filmom aj wallpapery.

Sú nejaké čo sa vám páčia?

Mne sa páči tento s filmu Awakenings :lol:

Ten napravo je lekár a ten naľavo je pacient, ktorý sa po rokoch prebral z kómy.
  • Create New...