Skočiť na obsah

Horoskopy, veštenie, znamenia


Andulqa

Odporúčané príspevky

horoskop na celý rok, jeden z mnohých ...

pre všetkých ľudí narodených v jednom znamení, nech je v akomkoľvek časopise, zvyčajne sa v tom svojom znamení nájdeme ... keby ich niekto prehádzal, aj tak sa v tom nájdeme :)

skúšala som to moje čítať ako pre aljaka / sme rovnaké znamenie, a obaja tvrdíme, že úplne úplne na nás sedia charakteristiky / - a zdá sa mi, že aj tak sedelo :)

 

/ mám nie priamu skúsenosť s jednou vešticou, ktorá predpovedá na tri, a niekedy na päť rokov dopredu z lenormand kariet, síce na osobu, nie celú obec narodenú pod istým znamením ... nemám predstavu, či to vychádza, ale skúsenosť je to zaujímavá /

 

veľký horoskop na rok 2013 podľa jedného časopisu - kúsok ma to usmialo, vždy tam kúsok z tých všeobecností sedí, všetci chceme takmer to isté : trochu optimizmu, trochu opatrnosti, trochu pozor na zdravie, všetko bude ... aj vplyv vplyvných ľudí ... :)

hľadajte sa :) :

 

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Rok 2012 byl pro vás příjemným a vaše dobrá nálada se odrazí v první polovině roku. Energie, která z vás bude vyzařovat, ohromí lidi kolem. Buďte opatrní, protože vaši pozitivní energie bude chtít využít okolí a vy musíte být ve střehu. V roce 2013 přijde příznivá zpráva, na kterou už dlouho čekáte. Ve vztazích nebudete mít problém komunikovat. Svou životní lásku hledejte v prvních jarních dnech, kdy budete plni vášně a touhy. V případě, že si přejete založit rodinu, vrhněte se do toho v první polovině roku. Sháníte-li dlouho práci, nebojte se, v létě se vše otočí ve váš prospěch.

 

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Znamení Býk má rok 2013 namalovaný na růžovo. Čekají vás pozitivní změny. Všeho dosáhnete pevnou vůlí. I když vám dosavadní samota nevadí, v příštím roce zatoužíte po pevném vztahu. Ti, co už svou rodinu mají, budou spokojení a překvapení, kde všude se ukrývají rodinní příslušníci. V práci vás čeká po Novém roce šílené tempo, ale brzy se vyplatí a vy získáte snové finanční ohodnocení.

 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dávejte si v příštím roce pozor na váš optimismus, ať neztratíte smysl pro realitu. Pokud neusnete na vavřínech a zaberete, získáte své vysněné cíle. Na Blížence čeká v roce 2013 velké množství romantiky. Milenci plánující svatbu by měli stanovit termín na letní měsíce. Zvláště červen slibuje pevný a dlouhý svazek. I rodiny s dětmi si užijí nejvíce v létě. Kvůli pracovní vytíženosti nejspíš nestihnete ani dovolenou v zahraničí, proto se chopte příležitosti vycestovat do zahraničí pracovně.

 

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, neděste se, ale v lednu vás čeká čas plný rozporuplných emocí a nálad. Nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí v zaměstnání či vztahu. Soustřeďte se na nápady, které vám budou přicházet sami od sebe. Nezadaní se mohou těšit na jaro, kdy přijde nezkrotná romantika. Zadaní a s rodinou, snažte se dětem ukázat, co je v životě důležité. Budou to hodně potřebovat. V práci nedojde k zlepšení finanční situace, ale od známých a rodiny si peníze nepůjčujte.

 

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi v lednu budou velmi neklidní a může se stát, že dojde k nedorozumění. Uklidnění přijde v druhé polovině roku, sami budete vědět, kde je třeba energie ubrat a kam ji dotlačit. Osamoceným lidem přinese rok 2013 nečekaná milostná překvapení a rodiny s dětmi zažijí pořádnou dávku chaosu. V práci zjistíte, že vaše trvalá a intenzivní práce není k ničemu. V polovině roku by vás mohlo čekat povýšení či finanční přilepšení.

 

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Rok 2013 pro vás bude příznivý ve všech oblastech. Saturn z vás sejme dosavadní dojem plachosti, když se díky němu naučíte otevřeněji komunikovat. Kvůli neharmonickému Neptunu se vám nebudou líbit některé názory ostatních lidí. Budou vám připadat nereálné. Raději se uvolněte a nehledejte v problémech zbytečné detaily. Tento rok se věnujte zábavě a společenským akcím, tam obnovíte své nadšení a zápal! Díky schopnosti dávat čistou lásku správným lidem vám tento rok přinese milostná překvapení. Zaměříte se především na vášnivé vztahy. Dávku chaosu může přinést zjištění, že se mění vaše intimní potřeby. Tento rok se budete hodně orientovat na zajištění rodiny. Především potomkům se budete muset věnovat více, může to totiž ovlivnit celý jejich budoucí život. V půlce roku dostanete příležitost k urovnání vztahů. Díky Saturnu také zjistíte, že vaše tvrdá a vytrvalá práce není k ničemu. Pokud půjde ruku v ruce s vaším perfekcionismem, můžete se v polovině roku radovat z povýšení nebo výrazného finančního přilepšení.

 

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

První půlka roku bude idyla, ale v druhé části roku narazíte na různé překážky. Budete chtít svůj život od základu změnit. Díky změnám, začnete novou životní éru. Ve vztazích nastanou komunikační problémy, které se v květnu vyřeší. V rodinném zázemí nastane problém, když odložíte své důležité rozhodnutí nevyřeší se. Vše řešte s ostatními členy rodiny. V práci nebudete lehce snášet příkazy, ale na druhou stranu budete velmi zodpovědní.

 

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop 2013 slibuje velké ambice. V druhé polovině se vyřeší spory ve váš prospěch. Rozšiřujte si vzdělání a informace, určitě se vám to bude v druhé části roku hodit. V roce 2013 jste nejoblíbenějším znamění hvězd, proto toho využijte. Nezadané čeká úspěšné hledání životní lásky. V rodině si dejte pozor, ať svou přehnanou láskou nezničíte všechny vztahy. V kariéře se dočkáte velkým změn a otevřou se vám nové možnosti. Získáte víc peněz, ale moc je nerozhazujte.

 

Střelec (23. 11. - 22. 12.)

Do nového roku vykročíte s novými plány. Zláká vás cestování a budete toužit být obklopení společností. Odložte přemrštěné nároky a buďte šťastní. Stanete se magnetem na lásku a potkáte někoho neodolatelného. Pozor u zadaných může dojít k nevěře. Nebudete chtít řešit domácí záležitosti a hodně toho nebude vyhovovat. V první polovině roku počítejte s větším množstvím investic.

 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi budou fantazírovat a snít, ale musíte se rychle vrátit do reality a naplnit vaše sny. Díky tomu se zlepší vaše finanční situace. Začátek roku bude rozhodující pro vztahy. Dejte najevo své opravdové city. Na rodinu nedáte tento rok dopustit, ale jakákoliv změna v rodinných záležitostech vás hodně rozhodí. V druhé polovině roku budete zahlcení prací. Dávejte si pozor na přetížení organismu.

 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V roce 2013 budete nejraději ve společnosti. Naučte se říkat také NE, jinak budete zahlcení požadavky. Právě teď se před vámi otevřou ty největší životní šance. Domov pro vás bude představovat oázu klidu a všechny starosti odhodíte stranou. Vodnáři si letos hodně užijí lásky a sexu. Dávejte si pozor na nevěru. V práci toužíte stoupat výš. Je třeba vytrvat a pak se dostaví výsledky.

 

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Planety vám přinesou podporu u vlivných lidí. Čekají vás radostná období. Dotáhnete načaté věci do zdárného konce a dosáhnete změn v životním stylu. Uvědomíte si, kam skutečně patříte. Ve vztazích vás čekají znovu oživené sexuální vášně a v rodině si užijete dokonalé harmonii. S potomky posílíte vztahy. V práci vás nečekají žádné velké změny, ale urovnají se vztahy mezi vámi a kolegy.

 

http://zena.centrum....medium=carousel
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neverím žiadnym amuletom ani žiadnym horoskopom, aj keď, pre zábavu si ich prečítam a najradšej ich čítam, keď už je obdobie "po" ... nech zistím, čo všetko SA "malo" stať a samozrejme, že sa nestalo. Dokonca, keď si prečítam horoskop na ktorékoľvek znamenie, z každého "po troške" sedí :)

 

Teraz mám pred sebou 12 mesiacov, aby som sa presvedčila, že ...

Stanete se magnetem na lásku a potkáte někoho neodolatelného.

... ach jaj. :smile2:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JankaR ... táto téma je o horoskopoch, veštení a znameniach a ja som síce napísala, že okrem horoskopov neverím žiadnym almuletom, ale mohla som vypísať na celý riadok toho, čo všetko "ide mimo mňa". Ale to by v tejto téme nemalo svoje opodstatnenie.

Mám dosť rokov, dosť skúseností, viem v čo verím, čo mi pomáha a myslím, že viem čo a prečo píšem.

V tejto téme sa však prosím "nezaťažujme" rôznymi "odbočkami", táto je téma o niečom inom.

Témy "duchovna" sú niekde inde a rôzne názory prosím písať tam.

Ďakujem.

 

 

Vráťme sa však k horoskopom ...

Keď si napríklad pozriem horoskop svojho znamenia a dispozície k povolaniu ...

... tak buď som sa narodila v inom znamení, alebo som "strelená" výnimka.

Nič, vôbec NIČ z tých dispozícií pre mňa "nesedí" ... tak ako potom veriť horoskopom :smile2:

 

Dispozície k povolaniu: pracovná činnosť súvisiaca so zahraničím – tlmočník, lingvista, importér – exportér, veľvyslanec, letec, moreplavec, vodič, turistický sprievodca, potom niektoré športové povolania – telocvikár, inštruktor jazdectva, cvičiteľka, džokej, chovateľ zvierat, v kultúrnejšej rovine – právnik, sudca, kňaz, pracovník v marketingu, hovorca, profesor /obzvlášť vo filozofii, náboženstve a jazykoch/ z umeleckej brandže je to najmä zábavný priemysel a publicistika.

Čítajte viac: http://www.zverokruh.../#ixzz2GLo4fA00

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na moment sa vrátim k tým talizmanom, o ktorých píše Janka, kdesi je tu téma o amuletoch a kdejakých poverách, / témy, nielen jedna téma /, ale nebyť vianoc, ani mi nenapadne spomenúť si na cesnak a oplatku - oplatky sú hotové a pečené na forme spravidla s krížom, a cesnak med je na stole - u mamy. väčšinou trávime vianoce tam, u babky boli, u druhej babky boli, u mamy sú ... zo zvyku, možno je to jediná tradícia, ktorá sa preniesla cez generácie, ale svoj význam v rodine stratila ...

 

ostatné amulety - kedysi sem- tam nosené s módou retiazky, a vlastný návrh prívesku, nesúvisel s ničím, čo nosili iní ako amulet, nie pre jeho vlastnosti,

krížik nie, nikdy, retiazky teda veľmi dávno nie, náramky vôbec nie, hm ... tučnoslist nie, ani nikoho v rodine nepoznám, kto by mal tučnoslist doma, bola to taká tradičná kancelárska rastlinka, zniesla všetko ... :)

 

mno, a pozrela som si na tom secretkinom linku ryby ... http://www.zverokruh.sk/znamenie-ryby/

akoby som to ... v globále sa tam dá nájsť čosi, v Povahe áno, z väčšej časti sedí Vzhľad a Ľudská postava ...

Povolanie vôbec ... a povolanie spojené s vodou nie, nie ... toto je tuším prvý horoskop, kde sa pri Rybách spomína povolanie spojené s vodou, nesedí mi to, a nesedí to ani trochu ... dispozície k umeniu sú tu tiež iné, než v iných horoskopoch ... všeobecne to sedí, povolania nie, vôbec nie ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JankaR ...

Témy "duchovna" sú niekde inde a rôzne názory prosím písať tam.

Ďakujem.

 

 

secretka, máš úplnú pravdu. uviedla som informácie,ktoré sú mimo tejto témy aj diskusie. si modka, tak ak môžeš prosím Ťa, vymaž môj predchádzajúci príspevok. ďakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secrétka, je nejaký problém s výmazom môjho príspevku? alebo je moja požiadavka proti pravidlám tohto fóra? poprosím teda opätovne moderátora, alebo moderátorku prípadne adminov o výmaz môjho príspevku č.78. veľmi pekne ďakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rok sa končí, dnes je jeho posledný deň, a tak môžete bilancovať.

Horoskop na rok 2012 ... čo z neho sa splnilo?! Čo sa malo stať a nestalo sa!

http://ehoroskop.sk/...oskop-2012.html

 

A ak sa chcete zabaviť a dozvedieť sa čo vás v nastávajúcom roku neminie, mrknite sa sem:

http://ehoroskop.sk/...oskop-2013.html

 

Odkedy sa Jupiter /vládnúca planéta znamenia Strelec/ presunul do Vášho domu lásky /bolo to v júni 2012/ zažívate krásne obdobie plné romantiky, vzrušujúcich stretnutí. Celkovo spoločenský život Strelcov nemôže byť lepší.

Pche, vraj od júna 2012 obdobie plné romantiky!!!

Práve od začiatku júna nám začali zatepľovať barák,

a to čo som "zažívala" by som len s veľkým sebazaprením nazvala obdobím romantiky.

A že by tie stretnutia so stavbármi boli zrovna vzrušujúce ... ťažko povedať.

Ak by som to aj pripustila, tak to vzrušenie by bolo v úplne inom význame,

ako sa to v horoskope snaží vyzerať! :)

Za seba môžem povedať, že ten spoločenský život si viem predstaviť aj podstatne lepší! :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa na to pozrime, čo podľa tohto http://ehoroskop.sk/...012-na-rok.html ročného horoskopu 2012 malo prísť a nemalo minúť :)

všetky ryby, samozrejme ... ale dobre, vyfarbím, čo sa splnilo mne :) :

Rok 2012 bude náročný pre ľudí znamenia Ryby. Horoskop na rok 2012 naznačuje komplikácie v láske, financiách i priateľských vzťahoch. Duševný život bol vždy dôležitý pre Ryby. Ročný horoskop ukazuje, že v budúcom roku to bude platiť dvojnásobne. Budete mať pocit, že strácate pevnú pôdu pod nohami. Vaše financie budú nestabilné. Priateľstvá prešli po minulé roky mnohými skúškami a tento stav bude naďalej pokračovať. Je veľká pravdepodobnosť, že stratíte dobrého priateľa. V láske čakajte taktiež búrlivé obdobie. Manželstvá a všeobecne vzťahy Rýb budú skúšané. Svojej rodine venujte zvýšené pozornosť od 11.júna až do konca roku. Kariére sa bude dariť do 31.augusta. Najlepší čas na cestovanie bude od 31.augusta. Zdravie budú mať Ryby v podstate dobré. Musia si však dávať pozor na rôzne nehody. Nebezpečné obdobie bude trvať od januára do júla. Dávajte si zvýšený pozor na cestách, pri práci s ohňom či ostrými predmetmi. Od apríla do júna V8s čaká šťastné a spokojné obdobie s Vašou rodinou. Hviezdy naznačujú možnosť prerábania domova, viac spoločenských akcií, stretnutí s rodinou.V roku 2012 Vás čaká rozšírenie rodiny. Ak rozmýšľate o predaji nehnuteľnosti, tento rok by ste mohli zarobiť veľa. Je tu možnosť založenia rodinného podniku. Financie prejdú mnohými zmenami. Stanete sa finančne nezávislý. Nebojte sa riskovať. Rok 2012 nebude prevratným rokom vo Vašej kariére. Budete sa viac sústrediť na svoju rodinu, priateľov a známych. Je to dôležité pre pokoj Vašej duše. Milostný život bude zložitý. Čakajú Vás ťažké časy. Slobodný budú mať viac odvahy prejaviť svoje sympatie a city. Planéta Merkúr (Vaša planéta lásky) sa bude tento rok posúvať rýchlejšie ako inokedy a to bude mať za následok krátke milostné dobrodružstvá. V láske by ste mali byť zdržanlivejší v čase od 12.marca do 5.apríla, od 15.júla do 7.augusta a od 6 - 25.novembra.

to je asi diel, ktorý sa z ročnej nádielky ušiel mne :)

prvé dve vety z toho platia na každé znamenie, ten zvyšok asi na polovicu ostatných :)

 

Jankin link na astrotouch je prepracovanejší ... sľuboval na december hory doly a čulý spoločenský život a splnené sny - kúpila som si vytúžený hrniec a po rokoch novú kabelku, a nový sporák, tak asi tie sny sa predsa len splnili :)

spoločenský život ešte má čas do polnoci ... :)

 

na rok 2013 sľubuje rybám predbežne :

Ryby: Pokiaľ ide o vzdelanie, alebo cestovanie, nečakajte, že pôjde všetko hladko. na druhej strane, rodinný život si vychutnáte naplno. Jupiter vám pomôže dopracovať sa k vysnenému bývaniu.

 

nikdy nič nejde hladko, a vysnené bývanie príde, keď nám konečne bytový podnik predá byty ... po dvadsiatich rokoch čakania - tak uvidíme :agree:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je veľká pravdepodobnosť, že stratíte dobrého priateľa.

Stratiť priateľa, či ak keď sa z nášho života "vytratí" niekto koho sme za priateľa považovali,

kto sa ako priateľ k nám choval, to musí byť veľmi bolestné.

Tá bolesť sa rozchodiť dá, ale šrám na duši ostáva ...

 

Ale ako a či vôbec sa tá strata nejako napraviť dá, to horoskopy určite neriešia!

To asi nerieši ani postavenie hviezd, to bude len na každom človeku samotnom. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to game- horoskopy môžu sedieť a vyplniť sa minimálne na 33 %. 66% závisí na našej vôli a ochote pripustiť vesmírne vplyvy. Sme schopní klásť veľmi silný odpor. No aj ten raz povolí - našťastie:)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keďže toto je téma aj o znameniach, mám jedno stabilné znamenie- vtáky okolo auta. Nedávno som išla v hmle po diaľnici a uvidela som z ničoho nič na zvodidlách sedieť krásne vyfarbeného bažanta. si vravím, že sa mi to marí alebo čo, tak som sa spýtala dcér, či ho videli. samozrejme - ani jedna nie. Ale- pre mňa to bolo znamenie, že mám ubrať. No a čo ma čakalo o pár kilákov ´dalej na trojprúdovke? takmer som nabrala chlapíka s trojuholnikom, ktorý rozporcoval obrovského psa v pravom pruhu, a šiel označiť miesto nehody. v tej hmle sa vynoril takmer úplne pred mojimi kolesami.strhla som volant doľava priamo na mŕtvolu toho psa- bol fakt obrovsky, dcéry pišťali keď sa kosti nôh obtierali o spodok auta ..príšerné...našťastie vedľa vľavo auto nešlo a to za mnou ubrzdilo. No sila. Vtáky sú pre mňa jedno z najsilnejších znamení...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a celé toto sa odohralo vtedy, keď bol Mesiac v znamení ehm..Raka :shifty: sorry, asi som si poplietla témy - takže ak je možné, poprosím presunúť môj príspevok, alebo tak niečo- vďaka :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myšlienka že 7 miliárd ľudí čo sa motá po zemi sa dá rozporcovať na 12 znamení a každú dvanástinu čaká podľa horoskopu pre jej znamenie rovnaký osud mi príde dosť mimo :zubiska:

keby som to mal aplikovať na seba podľa toho horor-skopu uvedeného vyššie, tak už len táto veta

Nezadaní se mohou těšit na jaro, kdy přijde nezkrotná romantika.

mi príde ako kolosálna kravina :hufi:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to menej, cloveku :)

... odpočítaj miliardu číňanov, miliardu indov, takmer miliardu moslimov, minimum oni nebudú ... ... a hneď je to číslo krajšie :)

hm. či budú ?

 

 

hm. a teraz jeden prípad s inými horoskopmi a znameniami :

 

nečítavam novinové horoskopy, je to veľmi zriedkavé, aj vždy bolo, len keď mi náhodou padol zrak ... pred rokmi, cca 20 rokov dozadu, mi takto padol zrak na odoberané noviny, keď som robila vodičák a čakala na svoju prvú jazdu

verte neverte: bolo tam napísané, že si mám dávať pozor na cestách :)

tak takéto niečo človeka zaujme, nie ? začala som to cielene sledovať, kým som robila vodičák, týždenne niekoľkokrát som mala dávať pozor cestou, na ceste, s cestovaním ... po vodičáku ani stopy po cestovaní ... aj som horoskopy po nejakom čase prestala sledovať, skončila novinová zábava ... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to menej, cloveku :)

... odpočítaj miliardu číňanov, miliardu indov, takmer miliardu moslimov, minimum oni nebudú ... ... a hneď je to číslo krajšie :)

hm. či budú ?

 

a ci oni ziju pod inou oblohou ??? ;)

 

& trochu odbocenie od horoskopov k vesteniu:

Veštenie bez bločkov a záruk

 

 

 

Testovali sme ľudí, ktorí zarábajú na veštení. Prinajmenšom náš konšpiračný úmysel si z kariet nevyčítali.

Internet je plný ponúk na služby spojené s veštením z karát, kyvadla či z čísel. Jednotlivci inkasujú slušné sumy za pár minút sedenia bez toho, aby o tom vydali doklad, iní používajú neplatné pečiatky. Ďalší sa v snahe pôsobiť dôveryhodne skrývajú za živnostenské oprávnenia na iné činnosti.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6362938/vestenie-bez-blockov-a-zaruk.html#ixzz2H1cXUpfX
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ci oni ziju pod inou oblohou ??? ;)

 

nie nie, obloha je podobná ... hoci to neplatí pre južnú pologuľu, že :)

veľmi dávno som kdesi čítala, neviem už zdroj, je kdesi mojimi knihami, že hviezdne obrazce dostávali svoje meno pred mnohými tisícročiami v okruhu dnešného Araratu, nižšie, vyššie, približne tam ... je to zaujímavé, hm, dávno som to nečítala ...

a keď pozeráme na dnešný zverokruh, pozeráme na prastarý babylonský systém, ktorý mal svoj pôvod v Babylone, základy kdesi pri neskutočne úžasných Sumeroch, a cestou cez Egypt sa dostal zverokruh k nám ... vraj, podľa bádaní múdrejších ľudí :)

pred pár dňami ( tuším to bolo práve na Silvestra ) o tom vysielali jeden dokument, nie konkrétne o mágii, ale v kontexte to spomenuli v danom kultúrnom okruhu

 

čiže nakoniec žijú pod inou oblohou ... čínsky horoskop je iný, mayský je iný, keltský, a pochybujem, že Indovia hromadne skúmajú babylonské zverokruhy, sami tvorili svoju mágiu ... o moslimoch ani nehovoriac :agree:

 

 

hm.

keď som si to pripomenula, vtedy pri tých jazdách mi nebolo všetko jedno, spomenula som si, že sme tie horoskopy predebatili aj s inštruktorom, a nesmial sa ... len ma ukľudnil, že kým je tam, horoskopy strácajú moc ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a just si to neprecitam ;)

ani nikdy som nevenoval v novinach pozornost horoskopom, takym tym dennym (ako som napisal kdesi vyssie, aby platilo 33%, musi mat horoskop aspon tri položky, napr - "Dnes budes mat stastie v laske." 33% je "dnes", 33% "stastie", 33% "v laske" :D

citat JankaR

horoskopy môžu sedieť a vyplniť sa minimálne na 33 %. 66% závisí na našej vôli a ochote pripustiť vesmírne vplyvy.

ak, tak ma zaujimali skor tie globalne charakteristiky znameni, ci uz nasho zverokruhu, alebo cinske
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi som sa vyjadrila nezrozumiteľne či čo...dobre urobený horoskop sedí na 99% vtedy, keď vesmírnym vplyvom nekladieme odpor. No človek je obdarený vôľou a svojím odporom, odmietaním,nevedomím dokáže znegovať 66% horoskopu. S vekom sa to percento znižuje, pretože múdrieme a nepotrebujeme klásť odpor ale využívať informáciu - teda horoskop vo svoj prospech.

Suma sumárum: horoskopy nempotrebujú byť delené na nejaké položky, pretože postavenie planét môže určiť človeku úplne iné témy, než je láska,peniaze...ak sa niekto chce začítať, môže tu- sú to autentické články Ľubky- astrologičky zo starej školy, ktorú som na FS forum chcela pozvať.

 

Denné alebo mesačné horoskopy v novinách, časopisoch...no ako píšem- čítanie ke kávě..no a čo, niekedy vyladia blbú náladu, alebo zaostria zmysly...alebo pobavia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurat, ze aj keby "profi" urobene horoskopy mali fungovat.... proste ono to uplne nesedi. Resp. oni fungovat mozu, ale chyba nejake skutocne vysvetlenie mechanizmu ako a preco.

 

1. Ak horoskop ukaze nieco z buducnosti, tak potom tato buducnost je dana a nemenna. Teda alebo je ludska sloboda rozhodovania a konania obmedzena, alebo niekto/nieco bude buduce deje manipulovat tak, aby doslo k predpovedanej skutocnosti.

 

2. Hviezdy / suhvezdia su dnes rozlozene inac nez boli pred 10,000 rokmi, alebo este skor (ked trebars uz boli prvi ludia, ale davno pred Babyloniou). Horoskopy, vratane znameni a pod su z velkej casti postavene na tom, co astrologovia vymysleli pred nejakymi 4000 rokmi, ci kedy.

 

3. Tam kde zmeny beru do uvahy je pridavanie novoobjavenych planet. Taka planeta Neptun po objaveni sa zacala pouzivat v astrologii. Nasledne planeta Pluto. Cize prevzali vedecky objav - ale ked astronomicky zase Pluto prestalo byt oznacovane za planetu, tak uz to do uvahy nebrali. Ak vsak telesa v slnecnej sustave maju mat nejaky vplyv, tak preco nie mesiace Jupitera napriklad? Su vacsie a blizsie ako Pluto. A preco nie aj vsetky ostatne telesa? Ved ked su mensie, tak budu mat vplyv mensi, no nie nulovy.

 

4. Clovek narodeny na inom mieste - aj vramci slnecnej sustavy, by sa narodil pod inou oblohou s inymi suhvezdiami.

 

Suhvezdia na oblohe su len iluzia. Je to svetlo z hviezd, ktore su pripadne desiatky alebo stovky milionov svetelnych rokov vzdialene, takze ide o obraz minulosti. Je to len svetlo, nic viacej. Poloha slnka na oblohe je len relativna a subjektivna vramci tychto obrazcov. Planety su planety a ich poloha je taktiez len subjektivna... Ako to teda funguje?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

xenocide, možno by Ti napovedala Kniha Henochova, ktorá celkom ...sugestívne popisuje stvorenie nebeských telies, ich účel a tiež s tiež súvsťažnosti napríklad s telom človeka. Lenže táto kniha je považovaná za apokryf a navonok odmietaná aj židovskými učencami. Na zostavenie dobrého horoskopu je potrebné veľa študovať, byť filozofom a duchovnou osobnosťou. Na to má v dnešnej dobe málokto, preto je astrológia- kráľovská disciplína teraz zábavou širokej pospolitosti. Našťastie, je pár ľudí, ktorí jej rozumejú, no tí nepíšu profánne horoskopy...

 

ad 1/ ako píšem vyššie- postavenie planét ukáže tendencie, poskytne informáciu. Ľudská vôľa môže tento vplyv" prebiť" na cca 66%.

 

ad 2/ kvadratúra bude vždy kvadratúrou, konjukcia planét konjukciou...

 

ad 3/ ja som videla artefakt z čias Sumerov kde bolo 10 planét.Sila nie? Astrológia nepodlieha dohadom čo je planéta a čo nie. No môže sa vyvíjať samozrejme...

 

ad 4/ , astrológia je veda. z nej vyšla astronómia, oklieštená o duchovný rozmer.

mmchdm :neviem či vieš xenocide, farby v podstate nejestvujú, je to pomôcka pre človeka, aby mohol na základe rozlišovania vyhodnocovať a robiť rozhodnutia. a spoznávať a rozvíjať sa.

astrológiou sa zaoberám iba okrajovo, no postavenie planét sledujem pravidelne a využívam. Mám tiež úctu pred ľuďmi, ktorí astrológii zasvätili život.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov