Skočiť na obsah

Život na splátky


game

Odporúčané príspevky

pred 9 minútami, Tomáš napísal:

Ale dá sa ísť na rôzne ubytovne, slobodárky, obecné nájomné byty atď

A bráni ti k tomu niečo? Však ukáž všetkým ako vieš samostatne žiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 minútami, Proteus napísal:

Vazne? Co vies o zivotnych nakladoch vo Svajciarsku, ked sa mozem opytat? Asi velke H, ked nieco take napises. Tebe by sa to stalo vsade. Nejde o krajinu, ide o teba. 

Preco si teda u brata a nie na ubytovni? 

Lebo sa tak hovori ze slovensko je chudoba a ze v nemecku, anglicku, svajciarsku sa maju lepsie ze tam treba ist a take.

Som u brata lebo sa to ponuklo. Keby nebola taka moznost, tak som na ubytovni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chces mi povedat, ze tebe, co si pracoval dva ci kolko rokov v amazone bolo zle? Co si si vyvazal rit zmenovym busom, kantina ospevovana na piedestali a penazi si mal viac nez dost

Ked k tomu zoberiem ubytovanie u brata... Ty si mal male svajciarsko priamo doma. Tak co trepes o nemecku, svajciarsku??? 

Ty si myslis, ze so svojim tempom a znalostami by si co zarabal v nemecku ci svajci? Tolko co tu, mozno trochu viac a za naklady by si dal tolko, ze by ti nezostalo ani na kebab kazdy treti den. Ty opat vidis len platy, ale naklady ziadne. Nic sa za tie roky nezmenilo. Zostan ty len tu, vonku by si skoncil do tyzdna pod mostom. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov