Skočiť na obsah

Slovenská futbalová "repre"


tomassi

Odporúčané príspevky

Takže Belgickými čertmi sme remizovali 1:1

 

hráči a aj tréner vraveli, že čakali v TT viac ľudí (bolo ich tam cca 4100)

treba však povedať, že najlacnejšia vstupenka stála 200SKK

- nie je to s na priateľský zápas s takýmto nie moc atraktívnym súperom veľa???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak 200 SK stála najlacnejšia vstupenka, potom sa čudujem tým, čo čakali viac ľudí... Je síce pravda, že v Trnave ľudia chodia v hojnom počte, ale na Belgicko za aké ceny, keď ide len o priateľský zápas? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zaujímavé je, že lístky na pípravák 2 účastníkov Svetového Šampionátu CZE-TRT stoja

150(200SKK)-450CZK

Na tribúnu za bránou bude mít mládež do 15 rokov vstup zdarma!

 

a to nehovorím o tom, že sa hrá na kvalitnom trávniku, pekne upravenom štadióne(sedačky a pod.)

·

 

SFZ ďakujeme, že sa staráte o SVK futbal

vďaka patrí hlavne pánovi prezidentovi Laurincovi("skvelému odborníkovi na futbal")

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Výkonný výbor SFZ schválil dejiská zápasov reprezentácie SR v jesennej časti sezóny 2006/2007. Prípravný zápas Slovensko – Malta /15.8/ by sa mal v prípade splnenia všetkých organizačných kritérii odohrať v Košiciach. VV SFZ ďalej rozhodol, že kvalifikačné zápasy na EURO 2008 sa po vyhodnotení organizačných, ekonomických a materiálno-technických podmienok budú konať na bratislavskom Tehelnom poli. Zápasy proti Cypru /2.9./, Česku /6.9./ a Nemecku /11.10./ sa tak odohrajú na štadióne Slovana Bratislava, keďže s plánovanou výstavbou nového Národného futbalového štadióna na Tehelnom poli by sa malo začať až po skončení jesennej časti sezóny.

 

Ten štadión sa bude stavať asi podobným štýlom ako SND :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemci začínajú mať problémy so vstupenkami. Asi sa im neminú. Každý tam bude mať svoje meno kto ju kúpi, ale keď ju bude chcieť niekomu dať musí na to byť darovací papier s overeným podpisom od notára.

 

:lol: je to sila čo vymysleli. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Po veľkej nádeji SVK futbalu z Nitry - Martinovi Stochovi (FC Chelsea London)

sa rozpútal boj o ďašieho nášho futbalového talentu

Emila Le Gianga z Fiľakova

Po anglických kluboch (konkrétna a veľmi lukratívna ponuka z LIVPOOL-u) sa o Emila Le Gianga začínajú zaujímať aj v Holandsku(Ajax Amsterdam, ...), Nemecku(3 špičkové kluby) a údajne aj v ďalekom Rusku

 

"Emil je skromný a inteligentný chlapec. Určite sa rozhodne správne. Pokiaľ ja viem, tak nechce nič uponáhľať a nateraz je rozhodnutý ostať vo Fiľakove. No vo futbale človek nikdy nevie a možno už zajtra bude sedieť v lietadle smer Londýn. Uvidíme. Jedno je však isté, sme na neho hrdí a všetci mu držíme palce. Emil má veľký futbalový dar od Boha a určite z neho raz vyrastie veľmi dobrý futbalista," povedal pre Novohradské noviny tréner FTC Fiľakovo, legendárny Jenci Bari.

 

Ja osobne by som chlapcovi doporučil ten Ajax

Eredivise je úre nabratie skúseností asi najlepšia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďalší možný útočník do výberu trénera Galisa, je blízko k prestupu do Glasgow Rangers

podľa neoficiálnych info by to po dlhotrvajúcich "ťahaniciach" mala byť, už hotová vec

 

v stávkových kanceláriách na Ostrovoch je na neho vypísaný 5 najnižší kurz (najlepší strelec Škótskej PremierLEAGUE)

 

spraávy pre Filipa od škótskych FANS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ceny lístkov na kvalifikáčné zápasy SVK ReprE

 

tie na Cyprus ma fakt pobavili :lol:

viem, že NEM a CZE sú futbalový GiGanti, ale futbal by mal byť pre ľudí, nie???

prečítajte si aj diskusiu

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

na marza-txt (profík)

je napísané, že Šebo prestupuje na 4-roky k Jazdcom

 

edit

takže te filipov prestup potvrdila aj SITA

prestupuje na 4-roky za 1,8 mil libier(Peťo Holý to bude v športe na J@J-ke prepočítavať na SKK)

nech sa chlapčisku na ostrovoch darí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Širšia 31-členná nominácia A-tímu Slovenska na prípravný futbalový duel proti Malte (hrá sa 15. augusta o 20.15 h v Bratislave na Tehelnom poli):

 

Brankári: Kamil Čontofalský (Zenit Petrohrad/Rus.), Ľuboš Hajdúch (MFK Ružomberok), Štefan Senecký (FC Nitra)

 

Obrancovia: Radoslav Zabavník (Sparta Praha/ČR), Martin Škrtel (Zenit Petrohrad/Rus.), Ján Ďurica, Peter Petráš (obaja Saturn Moskovská oblasť/Rus.), Marián Had (Lokomotiv Moskva/Rus.), Maroš Klimpl (Baník Ostrava/ČR), Roman Kratochvíl (Denizlispor/Tur.), Stanislav Varga (Celtic Glasgow/Škót.), Marián Čišovský (Artmedia Bratislava)

 

Stredopoliari: Jozef Valachovič, Peter Hlinka (obaja Rapid Viedeň/Rak.), Miroslav Karhan (VfL Wolfsburg/Nem.), Marek Čech (FC Porto/Portug.), Ján Kozák (Artmedia Bratislava), Marek Sapara, Igor Žofčák (obaja MFK Ružomberok), Ivan Hodúr (Slovan Liberec/ČR), Matej Krajčík, Dušan Švento (obaja Slavia Praha/ČR), Vladimír Janočko (Red Bull Salzburg/Rak.), Marek Mintál (1. FC Norimberg/Nem.)

 

Útočníci: Milan Ivana (1. FC Slovácko/ČR), Filip Hološko (Manisaspor/Tur.), Róbert Vittek (1. FC Norimberg/Nem.), Róbert Rák (MFK Ružomberok), Filip Šebo (Austria Viedeň/Rak.), Tomáš Oravec, Ľubomír Reiter (obaja Artmedia Bratislava), Szilárd Németh (FC Middlesbrough/Angl.)

 

môže byť alebo by ste tam niekoho doplnili, vyhodili resp. vymenili ? ? ?

 

podľa mňa brankár NR - Štefan Senecký nie je zlý branáe, ale skôr by sa mi tam pozdával Matúč Kozáčik zo Slávie(btw prestupuje do Rennes)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Naši hrajú zajtra o 20.15 h na Tehelnom Poli prípravný záps proti Malte a konečne v nových dresoch

doteraz, pokým mali NIKE, tak to boli dresy, vzdy o jednu až dve kolekcie stašie ako mali mužstvá, ktoré hrali na svetovom šampionáte

keď zoženiem foto, tak ho sem buchnem

dresu su od adidas-u

vyzerajú ako tie čo mali na MS Trinida&Tobago

Obrázok

akurát, že namiesto červenej máme modrú

a druhé budú asi tiež bielo-modré

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko 3 - 0 Malta

31., 75., 90+ - Šebo (celkom pekná premiéra, no nie)

- hra taká akosa dalo čakať, opäť kopec nevyužitých šancí

- škoda toho Vitteka, dúfajme, že to nebude nič vážnejšie a chalanisko bude môcť toho 6-teho septembra proti Čecháčkom nastúpiť

- trávnik v hroznom stave a divákov bolo tiež neúrekom(2437)

- SFZ dávajte aj naďalej všetko do BA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Strielal asi z 10m na bránu

branár to vyrazil a Rbo išiels tále po lopte, ale aj Maltský obranca

podľa prvých info má niečo z vonkajším kolenným väzivom, no krvná zrazenina tam nie je

viac ukáže magnetická rezonancia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát som čítal, že operácia nie je nutná a liečba si vyžiada 3-5 dní + rekonvalescencia

 

edit

 

Pri optimálnom priebehu liečby môžeme s Vittekom rátať koncom septembra, respektíve začiatkom októbra," uvádza sa na www.fcn.de

To znamená nútené vynechanie začiatku kvalifikačného cyklu na ME 2008 (domáce stretnutia s Cyprom a Českom 2., resp. 6. septembra 2006).

:) :lol: :) ;) ;)

 

Sklamala ma naša "21", keď doma (NTC Senec) len remizoval s Albánskom 0:0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak to je smola a zrovna s čechmi ked vynechá tak to je dvojnásobná smola...ale aspon, že nemusí na tu operaciu to by bolo na týžden možno mesiace a takto aspon tých pár dní

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zápas

ČR 1 - 3 Srbsko

sa hral v Uherskom Hradišti 8 047 (vypredané)

tak prečo naši nemôžu hrať, proti futbalovo zasotalejším krajinám v mestách ako Žilina, Ružomberok, Košice, kde by sa na repre prišiel pozreť plný dom (5, 6 resp. 10 tisíc ) a bola by to iná atmosféra ako na tom rozťahanom Tehelnom Poli

 

som sa pred TV až trápne cítil, keď som počul ojedinelé tie výkriky divákov, trénerov, prípadne háčov

som zvedavý kedy si uvedomia, že takto sa nikdy nenabalia

SFZ + SportProgress :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja iba nechápem ako mohli dať vstupenku 500 sk na prípravný zápas a ešte k tomu s takým súperom...nepoviem, kebyže tu hrala brazília ... ale to by asi dali 5000 sk vstupenku aby tam nikto nebol...asi sa im to páči na SFZ

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najlacnejšia stála 100Sk(pozri tu), ale to bolo za bránu odkiaľ vidíš . . .

a duplom, že sa hralo proti Malte, kde máš celý jeden polčas v prdeli na druhej strane

Keby sa hralo v TT, kde máš za bránou ihrisko ako na dlani, ale takto ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov