Skočiť na obsah

Veríte v reinkarnáciu, znovuzrodenie ?


game

Odporúčané príspevky

Ja som si len tak zo srandy dal vypracovať nejakú analýzu a podľa nej ja by som už mal byť reinkarnovaný, v minulom živote som pravdepodobne bol nejaký známy dobyvateľ alebo imperátor silnej osobnosti, ale zrejme som niečo zvoral, resp. zneužil svoje postavenie tak som sa musel narodiť znovu aby som to odčinil (čo bude dosť ťažké ako sa tak poznám :)). Niečo z toho minulého života sa prenieslo aj do tohto :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 130
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    31

  • Sniper

    12

  • happysoul

    12

  • RoSo

    6

kdesi som to hmlisto zmienila, tuším v téme o veštení ...

 

niečo podobné, ale nie do hĺbky, len zo zvedavosti som si dala pozrieť aj ja ... nebol čas na hĺbku, bolo toho veľa

niečo sa pokazí, niečo v nasledujúcom živote treba napraviť, niečo sa prenesie, niekedy sa striedajú pohlavia, ale nie je to pravidlo

 

k niektorým obdobiam má človek bližšie, niekedy zažíva deja vu, alebo sa cíti byť doma v určitom prostredí, je to zvláštne ... nepremýšľam nad tým, či a nakoľko je to pravda, akosi som s tým vyrastala, že niečo také sa proste deje a je ... možno len práve pre ten pocit, že smrťou nič nekončí, že niečo človeku nedá v duši pokoj, hmýri sa tam, a nie je to práve červíček, ale nejaké poznanie, možno ... je to zložité

 

vykladala mi to dáma, ktorej sa zanedlho objaví kniha o tejto tematike, a pritom svoj dar vidieť veci považuje za svoj najväčší dar od Boha ... čo je tiež hodne zvláštne.

 

čo sme tak prešli narýchlo, bez toho, aby o mne čokoľvek vedela, doby, stavby, ktoré ma fascinujú, doby, príbehy, ktoré mi naháňajú hrôzu, sedeli ... vlastne ma to uspokojilo a upokojilo, bol to zvláštny zážitok, a priniesol akúsi istotu, pohodu, dobrý pocit, aj keď nie mier do duše, ale akýsi zmier ...

čo ma ale dokonale prekvapilo, a zčasti aj ju, videla niekoľko sto minulých životov, cez tisícročia veky a doby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Dolores Jay, Clarksburg, Západná Virgínia, USA, rok 1970, rodná reč: angličtina

 

Dolores Jay trpela bolesťami chrbta, a tak požiadala manžela, aby jej pomohol. Manžel Carroll Jay sa zaoberal hypnózou a podľa neho práve hypnózou sa dá človeka zbaviť niektorých bolestí.

Uviedol svoju manželku do hypnotického stavu a snažil s jej vsugerovať, že chrbát má v poriadku a žiadne bolesti nemá.

Na jeho otázku "bolí ťa chrbát?" však Dolores odpovedala "nein" ...

... to je však nemecky a Dolores sa nemčinu nikdy neučila.

 

O pár dní sa manžel rozhodne experiment zopakovať, uvedie manželku do stavu hypnózy a pýta sa jej kto je. Dolores opäť odpovedá po nemecky ... má sa volať Gretchen Gottlieb, mala žiť v nemeckom Eberswalde, hovorí o svojich rodičoch, otcovi Hermannovi a matke Erike. V čase, v ktorom žije má byť pápežom Leo XIII – ale ten zastával pápežský úrad v období 1878-1903.

Spomenula si zhypnotizovaná Dolores na svoj minulý život z konca 19. storočia?

 

23. apríla 1975 potvrdzuje Dolores a aj jej rodičia, že sa nemecky nikdy neučila, že nemá žiadne knihy v nemeckom jazyku, že sa nikdy ani ako dieťa nestýkala s nikým kto by rozprával nemecky.

Bádatelia sa domnievajú, že si v hypnóze spomenula na svoj minulý život ...

... alebo snáď existujú iné, zatiaľ nevysvetliteľné možnosti.

 

Zdroj: Enigma 1/2012

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Reinkarnácia

Veríte v prevteľovanie? Samozrejme že nie po duchovnej stránke, ale po materiálnej. Ľudské telo sa skladá z minerálov, ktoré pochádzajú zo Zeme a po smrti sa vrátia späť do Zeme, kde budú čakať, až sa stanú súčasťou iného živočícha, alebo rastliny.

Človek je preto, aby telu dodal minerály potrebné pre život. Minerály, ktoré si vaše telo vybralo zo stravy, sa stanú súčasťou vášho tela, ale pred prípravou jedla boli súčasťou iného živočícha, z ktorého bolo jedlo pripravené. Z toho vyplýva, že časť živočícha, ktorá obsahovala mineráli ktoré prijalo vaše telo, sa prevtelila do vás.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov