Skočiť na obsah

Hry FreeSpace


Sniper

Ktoré hry zo série FreeSpace máte?  

  1. 1. Označte ktoré hry zo série FreeSpace máte

    • Iba Conflict FreeSpace
      0
    • Iba Silent Threat
      0
    • Iba FreeSpace 2
      0
    • Conflict FreeSpace a Silent Threat
      0
    • Conflict FreeSpace a FreeSpace 2
      0
    • Silent Threat a FreeSpace 2
      0
    • Všetky
      0


Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 34
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    14

  • VERTi60

    4

  • kiaba2

    4

  • Ignatius

    3

Top prispievatelia v tejto téme

hups, ja som zle zahlasovala :)

 

aj ked ja to vlastne nehravam :lol: ale mozno by som to mohla niekedy dohrat, inak, celkom dobra hra to je, aj ked asi nepodlahnem nejakej manii okolo ;) ale bolo to celkom fajn ked som to skusala hrat, ale potom mozno trochu prilis na mna ;) preto na to pada prach :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hups, ja som zle zahlasovala :)

a čo si zahlasovala? :) A čo si chcela hlasovať? :lol: môžem to opraviť.

 

 

mam aj FS1 aj FS2 ale Silent Threat nepoznam co je to ?? o com to je?

ST je datadisk k CFS. Asi 10 misií do novej kampane, asi 30 single misií, nové lode (GTF Loki, GTB Zeus, SB Serafim a GTD Hades), nejaké tie zbrane (Leech Gun, S-Breaker, Cluster Bomb, EM Pulse).
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj to je odpoveď :lol:

 

Myslím že vyšli ešte dve re-edície FreeSpace 2. Jedna bola špeciálna príloha k nejakému joysticku ako hra zdarma a druhá bola vydaná k nejakému výročiu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam vsetky diely. Tak ak by dakto potreboval, tak to mam napalene na DVD ( paleny original ) Origos mam len Conflict Freespace. Aj by som si chcel zahrat Silent Threat, ale akosik sa mi kaslu texturky, na ktore mi nikto nevie poradit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam vsechny, akorat FS2ku trochu nelegalnim zpusobem, ale v tehle republice to jinak neslo, pac je tu minimalni distrubece a jezdit po republice abych to nekde nasel fakt nebudu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja mam vsetky diely. Tak ak by dakto potreboval, tak to mam napalene na DVD ( paleny original ) Origos mam len Conflict Freespace.

Dik za ponuku,

ja by som aj potreboval, kedze som kvoli mojej 2 rocnej FS absencii FS2 presvyhol - som tiez z blavy - mohli by sme sa dohodnut... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som viac menej hraval serie descent (od paralaxu), aj som k tomu robil mapy. demo fs2 ma ale nadchlo pre svoju podobnu dynamickost - viem si predstavit plnu verziu ze bude viac odladena - no mmusim ju rychlo ziskat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 10 mesiacmi...

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov