Skočiť na obsah

Lost


havarka

Odporúčané príspevky

Ahojte,

určite poznáte tento seriál, chodí teraz aj na TV JOJ, polovica prvej série tam bude teraz vysielaná ale väčšina ľudí si ho sťahuje cez Internet lebo tam sa dá už zohnať koniec druhej série.

 

Info pre tých ktorí nevedia o čom je reč, alebo by sa chceli dozvedieť viac:

http://www.imdb.com/title/tt0411008/

http://www.csfd.cz/film.php?187968

 

 

Tak a pusťme sa do diskutovania

 

Ja som to začal pozerať, a na začiatku prvých 15 častí ma to až tak veľmi nechytilo, ale potom to začalo priberať na obrátkach, a som na začiatku druhej série asi ju dokukám cez Víkend, lebo toto patrí medzi tie seriály, u ktorých na seba nadväzuje dej, a je to veľmi pútave a atraktívne, čiže musíte vidieť daľší dieľ.

 

Koho ste si najviac obľúbili?

Koho nemáte radi?

 

Kukáte na JOJ -ke? či sosáte z Netu? prípadne AXN :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    17

  • tomassi

    12

  • Andulqa

    9

  • tomba

    8

Top prispievatelia v tejto téme

tak my sme sa na to chystali uz dlhsie ale potom sme objavili Prison Break a to dostalo prednost :)

 

no a dnes sme kukli jeden diel a vyzera to celkom zaujimavo, skoda ze sme nemali cas na viac :) fakt ma zaujima co to je zac ten ostrov a preco tam bol ladovy ci aky medved, uff :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak uz sme sa prehupli do druhej serie ;)

 

je to fakt dobry serial, taky zaujimavy, som velmi zvedava co to je zac ten ostrov..preco su tam tie bunkre, kto su "ti druhi" a preco chcu Walta :lol: ktovie co je tam zamurovane za tym betonom a tiez som zvedava, ako to tam cele vlastne vzniklo a co sa stane keby nezmacli tlacitko, hehe, mozno sa znici ten bunker :)

 

 

nevie niekto kde sa da zohnat na AXn verzi s ceskym dabingom? my to mame tusim az po druhu seriu nejaky 13-14 diel v cestine a chceli by sme aj tie dalsie, lebo tie mame v anglictine (nie je to sice problem, ale ta cestina je tam fajn :))

 

Koho ste si najviac obľúbili?

Koho nemáte radi?

nie je tam v podstate nikto koho nemam rada, akurat ten John Lock je divny, nerozumiem ako moze chodit, ked je ochrnuty a celkovo sa tak divne chova, tie vidiny a vsetko ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vyborne nieco ;)

dlho som to pozerat nechcel, ale raz som si doniesol domov celu prvu seriu a pozrel som ju celu za dva dni...

vcera som akurat dopozeral posledny dvojdiel druhej serie kde je vela veci vysvetlenych, lubi sa mi ze je tam vela zvratov (niekedy az moc)... paci sa mi ako tam v tych flashbackoch vysvetluju kazdeho minulost, a dost veci sa tam spaja v jednu.. a teraz bolo konecne vysvetlene preco vobec spadli a kto to ma na svedomi

 

uz sa tesim na tretiu seriu :lol:

 

oblubil som si tam Johna Locka a Mr.Eka (ten je az v druhej serii)..

a na nervy my strasne lezie ten cernoch Michael (asi to ale bude len tym charakterom co hra :) )

 

a este je fajn Sawyer.. jeho hlasky niekedy nemaju chybu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odsledovala som asi tak prve 4 casti mam pocit

keby to nechodi raz tyzdenne, tak to aj sledujem

planujem si stiahnut prvu aj druhu "season" z netu a pozriet vsetko naraz

 

a koho som si oblubila??...hmm, par wallpaperov JACKA STEPHARDA /Matthew Fox/ o niecom vypoveda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Lost ma dostal. Postahoval som z netu a pozeral denne aj 6-7 casti naraz. Teraz cakat niekolko mesiacov na tretiu seriu je velmi ubijajuce :lol:

Najlepsi je asi Desmond uz len koli tomu co tam prezil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 mesiacmi...

som to začal teraz pozerať a je to fakt na jednicu seriál

akurát teraz idem pozerať 10 z I. série

 

- čo sa týka hereckého výkonu a aj mojich sympatií, tak zatiaľ na plnej čiare vyhráva Mr. Locke- to je iný Ťýpek

toho herca si odniekial pamätám, ale neviem odkial

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

oblubil som si tam Johna Locka a Mr.Eka (ten je az v druhej serii)..

a na nervy my strasne lezie ten cernoch Michael (asi to ale bude len tym charakterom co hra )

 

a este je fajn Sawyer.. jeho hlasky niekedy nemaju chybu

- môžem len a len súhlasiť

 

 

- akurát mi doťaháva 7. diel 3-ej série 99,1%

 

na AXN už beží 3. séria

- každú nedeľu o 21:00, teraz bude druhý diel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz som dodival 8. cast 3.serie a poviem vam - pecka, jedna z najlepsich casti doteraz a chvilu mi trvalo,kym som to pochopil - ak som to vlastne pochopil...Ustrednou postavickou je Desmond a to hovori za vela...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prosim vsetkych,co to nevideli,aby toto necitali,toto je len pre nokiu a vsetkych,co videli osmy diel...Ja som to pochopil tak,ze on po otoceni klucom sa vratil dozadu,myslel si,ze ma moznost si vybrat z dvoch moznosti,no osud mu vybrat nedal a nedovolil - tak ako nemal moznost zmenit to,ze moze zabranit utoku na barmana,tak nemal moznost zmenit moznost plavby okolo sveta a nema moznost zachranit Charlieho...Vsetko je dane a len sa vytvara iluzia,ze clovek,v tomto pripade Desmond,ma moznost nieco zmenit...Nema...Cize v podstate tento diel bol o nicom,ale to napatie a vyvrcholenie bolo uzasne a necakane..V podstate bol tento diel len o tom,ze sa vysvetlili Desmondove videniia vo forme zableskov...A tym padlo moje presvedcenie,ze Desmond je Boh..Nokia,ako si to videl ty?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to sa mi nezdalo nejak... ze nemohol ovplyvnit ten jeho rozchod s penny, nemohol ovplyvnit ten utok na barmana, ale mohol ovplyvnit charlieho smrt... ale tu ako mohol vidiet? to ako uz raz prezil vsetkych na ostrove az do konca a teraz to zije odznova?

to sa mi nejak domotalo... ale treba uznat ze urobene to bolo dobre :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidis,aj to je mozne,ze su to pre Desmonda zablesky nie z buducnosti ci pritomnosti,ale z jeho minulosti,hmm...Ale skor nie,myslim si,ze vsetko prezil odznova a mal prezit do otocenia klucom,aby tym spasil svet,potom uz ma len zablesky,co by vysvetlovalo jeho nahe prebudenie v lese a tie zablesky su mu v podstate nanic,lebo to,co v nich vidi nemoze ovplyvnit do takej miery,aby zvratil osud...A Desmond Charlieho smrt sice ovplyvnuje,ale len oddaluje - smrt si ho vsak najde...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tenhlecten díl byla opravdová šlupka pánové, na to můžete vzít jed

 

- neviem prečo, ale mám takho ciťáka, že Charlie nezomrie

podľa mňa sa Dessy-mu(hm Dessy to je skoro ako Buddy) alebo niekomu podarí zmeniť dané tak,aby to malo iné následky

 

podľa mňa si to celé prežil opätovne a nielen 2-krát

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

skúste si testnúť na ktorú osobu z LOST sa podobáte

C L i C K

 

- mne vyšla

Kate

Obrázok

Nejvíce se podobáte Kate. Máte za sebou nepříjemné a tvrdé zkušenosti, které vás ale nezničily, ale přesvědčily, že v životě to jinak nejde. Dokážete proto být vůči sobě až přehnaně nesmlouvaví, životem se potloukáte tak, abyste vždy za každých okolností měli příležitost k úniku před případným nebezpečím. V citových stránkách dokáže být pro ostatní silným magnetem, vaše nespoutaná a tajemná povaha je pro druhé velkým pokušením. Své pravé já si ovšem schováváte jen pro někoh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jack

Obrázok

 

Jsou lidi, kteří se vezou a jsou lidi, kteří vedou. Do druhé kategorie patří Jack a patříš tam i ty. Ať už ve škole, v práci nebo někde jinde, vždy si to ty, kdo dokáže rozhodnout. Ostatní na tebe spoléhají ve všech směrech, ty sám se ovšem někdy cítíš až příliš osamělý a zranitelný, o svých problémech si nemáš (a možná ani nechceš) s nikým promluvit. Dokážeš vždy zachovat chladnou hlavu a málokdy se na tobě projevují opravdové emoce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

 

Sawyer je tvrdohlavý frajer a ty si s ním můžeš podat ruku. Máš přesně stejný cit být rebelem, kterého všechny ženy obdivují (a moc dobře si to uvědomuješ) a muži k tobě většinou obdivně vzhlížejí. Dokážeš být neodolatelně vtipný a přitažlivý, často ovšem vybuchuješ v návalech vzteků, často býváš až nepřátelský. Tvoje minulé zkušenosti tě naučily, že jediný, na koho se můžeš opravdu spolehnout jsi ty sám a tak tvoje úloha ve společnosti je značně vyhraněná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov