Skočiť na obsah

Lost


havarka

Odporúčané príspevky

ok tak teda info pre tych co nevideli nic viac a nechcu to vidiet

kratke zhrnutie....po dlhych "bojoch" s druhymi, s Benom sa nakoniec podarilo 6tim odist z ostrova, ostrov bol posunuty do casovej slucky z ktorej ju dostal az John Lock..teraz to je o tom ze sa na ostrov ti 6ti vratili, ale do minulosti....

velmi sa tam prelina minulost s pritomnostou...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 88
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    17

  • tomassi

    12

  • Andulqa

    9

  • tomba

    8

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 4 týždňami...

no dnes skoncila piata seria ktora vela objasnila ale velmi vela aj zamotala

tak to vyzera ze existuju ludia, ktori su nesmrtelni, ziju v jednotlivych obdobiach a ovplyvnovali zivoty ostatnych ludi na ostrove...konecne predstavili Jacoba a trosku ukazali jeho zivot :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

tak po piatej sérii som si povedal,

že asi už by aj stačilo

no dnes som zhliadol na AXN opäť niektorú z častí

tak som na to nejak dostal chuť

a ajhľa ťahám 6. sériu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte stále sa nenašli ?! :lol:

mala som kedysi snahu to pozerať, hlavne po tej super reklame, ocenený seriál, najlepší, a neviemaký ešte, ale ... prestalo ma to baviť, akosi tam nebolo nič, čo by ma chytilo, potom som to zabudla pozerať, a už mi to celé uniklo a nebola ani len snaha to nejako dobehnúť a nechala som to tak ... čo vás na tom chytilo ? ale vážne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj keď to naťahujú scenáristi ako traky ? :lol:

práve tá mysterióznosť ... taká skutočná mi tam zo začiatku chýbala, už ani neviem kedy začali ten seriál dávať, bolo to dávno, odvtedy som zazrela občas z toho náhodou sem tam kúsok, a už tam teda bolo kdečo, ale takú mystickú phantómovú mystickosť som tam akosi nevedela nájsť, nejaký strach ano, človek má snahu premýšľať, či by jednal rovnako ... a pritom mystické a kvázitajomné veci aj čítam, aj pozerávam, ale radšej čítam ... spolieham sa na svoju fantáziu. ale taký starý dobrý minimalistický čiernobiely Belphegor, ktorý sa pomaly v noci prešiel kdesi v sále po prázdnom parížskom múzeu ... to bola mystika : ) asi som toho medzitým už videla priveľa : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj keď to naťahujú scenáristi ako traky ?

každý seriál sa naťahuje ... daktoré aj ako guma na trenkách :lol:

 

a áno zo začiatku tam tá mysterióznosť chýbala ale o bolo aj preto lebo nás zoznamovali zo všetkými tými postavami a tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale to je jasné ... kým je seriál sledovaný a a zarába a vynáša a neprepadne u divákov, naťahuje sa až kým ten poľutovaniahodný stav zunovania či nezáujmu u divákov nenastane,

je obdivuhodné, ako rýchlo potom vie seriál skončiť. nejeden aj nedokončený.

to je biznis.

 

ja sa pýtam konkrétne na Lost ... dokedy možno mystérie stajomňovať, aby to bolo stále mysterické :lol:

 

 

a to bola u mňa chyba, postavy ma nechytili, poriadne tajomno hneď v prých minútach by ma bolo zrejme chytilo ... možno :)

ináč nepozerám takéto seriály, tak asi nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no podľa všetkého čo o Lost viem tak by mali skončiť 6 sériou čiže už moc dlho to naťahovať nebudú a som velice zvedavý ako to skončí :lol: prakticky už som aj ja jednu dobu na to zanevrel lebo 1 a 2 a 3 sériu som si pozrel pekne v Tv ... potom dlho nič nedávali až som si 4 pozrel na nete a teraz pozerám 5 zase v Tv :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pád lietadla v ďžungli, na ostrove, . . .

tu už bol niekoľkokrát

Amazonka absolútne nevyužila svoj potenciál, škoda

mohla byť tým, čo je LOST

čím však tento seriál nechcem stavať na žiaden piedestál

 

najväčšia chyba týchto seriálov,

kde jedne epizóda prechádza v nasledujúcu,

je, že nemajú vymyslené ako to ukončiť

 

preto DEXTER tak vyniká

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dej, pekné herečky, to že neviem ako to bude pokračovať, pekné ostrovné prostredie ... a že je to mysteriózne :lol:

 

tak z uvedeneho akurat pekne herecky. inak na taketo serialy velmi nie som. verim vcelku tomu, ze pre niekoho dobrodruzne veci mozu byt napinave, ale mne osobne to absolutne nic nerobi a strasne som sa na tom nudil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov