Skočiť na obsah

Trnavčania


Ignatius

Odporúčané príspevky

Hedge, máme to tu pre seba... aspoň som neregistroval, že by sa k nám dakto ďalší hlásil... :) Takže nám to tu zakladám a uvidíme, snáď konečne aj MK sa pridá dakedy... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 128
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    24

  • nutrinka

    20

  • phersu

    20

  • tomba

    15

Top prispievatelia v tejto téme

Zanzibar je taky zastrceny bar - da sa tam prist dvoma sposobmi:

ak ides zo stanice niekde pri tatra banke zides do takej malej ulicky taky priechod za domy potom vpravo zides schodmi a po tom par metrov su dalsie schody a vchod od Uniqy poistovne zozadu a hned co vojdes do ich zadneho vchodu zabocis zas doprava doleschodmi do akoby pivnice a tam je zanzibar

druhy sposob ist okolo jednoty poza kulturak a uvidis ten zadny vchod uniqa poistovne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Z toho druhého spôsobu to človek pochopí akosi rýchlejšie... :lol:

 

Mali sme stretávku v Pivnici u mešťana a celkom sa mi tam páčilo... A ak chcete niekoho pozvať na kávu, najlepšiu varia podľa mňa v Holland Caffe... Aj prostredie je veľmi príjemné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Kecá, doma som zostal, ale na nete som prakticky nebol... :lol: (dokonca keď si tak uvedomujem len keď sa ozval či by som nezašiel na jedno, potom raz meditým som nazrel a až teraz...) A hlavne nezabúdaj, kto ťa odkázal na Hedgeho, aby si aspoň s dakým popil :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No si, čo si budeme hovoriť :) Ale super, že je tu niekto ďalší :lol:

 

Sme boli minulý piatok v Tescu a veru, pokročili od začiatku prázdnin. To nie ako s opravou toho mosta ako sa ide z Hospodárskej na Zelený kríčok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov