Skočiť na obsah

Trnavčania


Ignatius

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 128
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    24

  • nutrinka

    20

  • phersu

    20

  • tomba

    15

Top prispievatelia v tejto téme

Otázka znela: "Rešpektuješ Krista?"

tak neprekrúcaj, ano

a kapucu musíš mať do polovice hlavy

 

fakt trnavské stretko položilo latku pekne vysoko

podľa mňa ho je schopné prekonať iba ďalšie trnafské stretko, s väčšou účasťou, ale bez zakladateľov TT stretka(rozumej: nut,tomba,martin a ja) to je nemožné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nie som ziadny martin. Ten pravy sa ozyva ktory sa hraje na Rytmusa.

 

Ale nabuduce sa nejde do ziadnej Planety lebo potom len pripomienky pocuvam a boli sme tam kratoko a je to daleko v tom K-acku to bolo lepsie a Rytmusovi sa tam strasne paci a maju tam lacne pivo.

"Objednaj si lacne pivo :lol:"

 

Este som chcel dodat ze Tombov prichod a ako ocaril nut to bolo fakt klasa. Uz som myslel ze s Rytmusom ostaneme odstaveny a ideme si sadnut k druhemu stolu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ake pripomienky k Planete???Aspon som sa mohol vypotrebit ako clovek,nie ako v K-cku...Ale je pravda,ze pobyt v K-cku mi pripomenul bliziacu sa vianocnu atmosku pod stromcekom - kto v tom momente nevidel tomassi-ho,nepochopi :)

 

Ale paci sa mi to self-masirovanie ega,vysoka latka a bez nas sa uz neda,to sa mi velice lubi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja tu nemôžem ;)

 

fasa stretko, ale tomassi bodoval na plnej čiare :) "vidíte to. tu majú lacné pivo, vypýtaj si lacné pivo" lol a tí feťáci "počul si" ;) a to jeho špeciálne wc... podarený chlapec ;)

 

a náhodou tombov príchod bol super... a to zvítanie :lol: ;)

 

a ozaj, tie vaše zdravoťáčky tu nespomenul nikto... heh, to ste sa tu nepochválili, že ste mali hlavy ako na tenisovom zápase ;)

 

inak tomba, tá liečba má super účinok, normálne som vyzdravela /inak doteraz nechápem, že som vyzerala tak normálne na takú kombináciu/

 

chlapci, kedy dávame repete? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fasa stretko, ale tomassi bodoval na plnej čiare :lol: "vidíte to. tu majú lacné pivo, vypýtaj si lacné pivo" lol a tí feťáci "počul si" :) a to jeho špeciálne wc... podarený chlapec :)

samozrejme, že som bodoval

šak som bol jediným zástupcom vedenia FSP, tak som sa musel postarať, aby mal priebeh stretka aj nejakú tú úroveň a nedopadlo to blamážou, kt. by vrhala špatná meno a fóru robila zlé meno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

No co Trnavaci?

v stredu bude sportovy den a nemalo by sa teda ucit

tusim bude volno aj v uterek, takze by sme sa mohli pozbierat a dohodnut na nejakom case mieste a tak

asi Irish(mozno budu mat zdravotacky dalsiu katedtrovicu)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ ako som pozeral na utorok konstalaciu hviezd tak by to bolo asi najlepsie.

irish je dobra volba hlavne ked tam budu zdravotack.

Cas si dohodnite vy presnejsie bo ja mam prednasku az do 8 a uz tam konecne po dlhom case planujem ist takze pridem neskorsie dufam ze sa dovtedy neozerete hlavne tomassi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ludia,nieee,toto mi nerobte,v utorok je domaci zapas Dukly,cez ktory mam kopec povinnosti a stretnuti a nie je mozne,aby som na tom hokeji chybal...A ja chcem na tu stretavku ist a na nej byt :lol:

 

Ja chcu stredajsi termin :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne je jedno ja som k dispozícii aj v stredu

môžme mať aj dve stretká

utorňajšie a stredajšie :lol:

šak nejak to dohodneme, ale organizátori stretiek-nutrinkovci budú na nete asi až v pondelok, tak na konečný verdikt si budeš musieť ešte počkať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm... no ani u mna to neni v utorok az tak moc realne, lebo ma prist kamaratka z piestan... takze neviem este co a ako! A nemam ani istotu ze dojde, cize sa to bude asi riesit rovno behom tyzdna nejako - no ved uvidime!

 

aloha :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noo, tomassi, po zrelej úvahe sme s aljakom dospeli k času 19:00, a phersu má tiež školu do pol siedmej, takže ak môže byť, tak teda o tej 19:00

 

jáj inak tomassi, tých nutrinkovcov ti ešte vrátim, spočítam, no proste ešte budeš ľutovať, že si to zo svojej klávesnice vypustil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov