Skočiť na obsah

Trnavčania


Ignatius

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 128
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    24

  • nutrinka

    20

  • phersu

    20

  • tomba

    15

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Zanzibar je taky zastrceny bar - da sa tam prist dvoma sposobmi:

ak ides zo stanice niekde pri tatra banke zides do takej malej ulicky taky priechod za domy potom vpravo zides schodmi a po tom par metrov su dalsie schody a vchod od Uniqy poistovne zozadu a hned co vojdes do ich zadneho vchodu zabocis zas doprava doleschodmi do akoby pivnice a tam je zanzibar

druhy sposob ist okolo jednoty poza kulturak a uvidis ten zadny vchod uniqa poistovne...

-nie je tonáhodou hneď vedľa ČAJKY ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

kurňa tomassi, ty s phersuom by ste sa už láskavo mohli prestať míňať, akože toto ani nie je možné, aby sa mi každý z vás ozýval päť minút po tom druhom :)

no čo lásky, kedy dáme rande? :) mohli by sme dnes, alebo potom niekedy budúci týždeň, aby o tom vedelo čo najviac prechodných trnavákov ;) /tomba, linkman, tomassi, phersu, hedge, ja... kto ešte??? inak, možno vám privediem aj aljaka :lol: /

 

každý by mohol hodiť deň, kedy vám to vyhovuje, mne okrem štvrtka v podstate kedykoľvek, a aj štvrtok by sa dalo, len bych dobehla neskôr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne to je tiez v podstate jedno len pondelok a utorok je trochu jrutejsi a ajlak musi priost tie jeho hlasky nemaju chybu

 

A mna si nepobozkal :lol: :) ;) :) ;) ;)

Nutria vie o com vravim ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by si mal. A kde spať neni problem u nas na private v pohode mozes, nebudes prvy kto tam nocoval

 

Inak teraz by sme si mohli dat v pondelok stretko to ma Tomba narodeniny aspon by pozyval :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A mna si nepobozkal :lol: :) ;) :) ;) ;)

až po svadbe ;)

 

hej, o tej čajke viem, mali sme tam mať katedrovicu, napokon sme skončili v irishi, to je tiež celkom v pohode... alebo klasika zas skončím v Krušoviciach ;)

 

weirdo, pohoda, spať máš kde, o to sa neboj, ako povedal phersu. len treba dohodnúť nejaký víkend a my tu zostaneme ;) len ťa musím varovať, že phersu sa rád túli k druhým ľuďom, naposledy oblapoval aljaka, keď u nás prespával ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, o tej čajke viem, mali sme tam mať katedrovicu, napokon sme skončili v irishi, to je tiež celkom v pohode

JJ Irish je dobry sice som mal chut nutria najskor zadavit, ale potom v pohode. Dobru ceresnu tam maju, aj fernet je ucinný kedze si tam potom nut zdriemla :lol:

 

len ťa musím varovať, že phersu sa rád túli k druhým ľuďom, naposledy oblapoval aljaka, keď u nás prespával :)

Nezávid.no a čo. jemu to zjavne nevadilo. a ty si sa na nas vykaslala na stanici tak sme sa za tu hodinu lepsie spoznali :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tento pondelok urcite nie,to mi brutalne nevyhovuje,z mojej povahy by vyplyvalo,ze by som musel vsetkych pozyvat a vsetko platit,takze volny som pre vas az od utorka :lol: Inac mi v podstate vyhovuje kazdy den,v utorok sice nemam skolu a dochadzam,ale dojst by som dosiel kuknut,letkom som sa tu docital nieco o oblapovani a bozkavani,to by sa mi mohlo lubit :) A Ajrish je podla mna najsamlepsie riesenie,uz len mi dajte datum

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby si tie poschodia aj pamatala ze. A este som zabudol ze slecinka ma blbe napady sa zobrat o polnoci z nicoho nic na prechadzku a my s aljakom aby sme hladali.

 

Axel kde na prednádrazi je ta arena?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no však aj ajriš je pri štadióne, síce môže tam byť aj tá pivnica, veď môžeme časom aj iné vyskúšať

a na prednádraží bývame, axel, to kde tam je tá aréna, bo ja som tam ešte žiadnu krčmu nikde nevidela :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov