Skočiť na obsah

Trenčania


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 256
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    56

  • doll

    34

  • chorche

    31

  • arwiel

    28

Top prispievatelia v tejto téme

LINK...idem do anglicka....teda v to pevne dufam :lol:

vyhovuje mi napr tento vikend a potom od 27. - konca maja....este dam presne vediet,pretoze je dost mozne ze sa tu zdrzim este v juni....uvidiiiime :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do konca mája by sme mohli niečo vymyslieť, opäť v Mexiku nie?

Tam som už skoro ako doma, prídem, nemusím nič ani povedať a už mám načapované :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na postfore padol rozumny napad na koniec juna. Teraz cez vikend urcite nemozem, mam vela roboty, hlavne do skoly, ale aj okolo domu a tak. Moj napad znie posledny julovy vikend, to do TN prakticky na beton idem. Vravim, konce mesiacov su v kurze. Vy sa dohodnie, moja malickost uvidi. Potrebujem sa dohodnut este s viacerymi kamosmi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak nepíšte "dúfam", "možno", "asi", "pravdepodobne" ale napíšte všetcia kedy sa vám to hodí (aj viacero termínov). Ako som písal, mne je to jedno kedy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No vidím že sme sa 'dohodli', včera som ti volal a ty telefon kaput, tak sa už dohodnime na nejakej akcii, mne je to jedno kedy aj cez týždeň môže to byť, ale dlho sme už nepili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dufam! A ja viem, co bude zajtra? Ale od 9. 6. to vyzera nahnute, su majstrovstva, netusim, ako to bude s casom. Nejde ani tak o mna, ako o dalsich ludi. A treba sa dohodnut viaceri, nieze tam budu 2 ludia, to by vyzeralo dost trapne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ahojček Trenčančania :)

 

Hlásim sa hrdo k TN, hoci som NMnV, však je to čo by kameňom dohodil...viac krát.

Rada sa sem prikmotrím, ale zatiaľ len takto, lebo mi to takmer nikdy nevýjde, prísť sa pozrieť na vás, hoci viem, že Mexico a country club na Juhu to istí, všakáno?

Takže momentálne len :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov