Skočiť na obsah

Chrbát, chrbtica, platničky, bolesti ...


game

Odporúčané príspevky

:), opatrne.  Nie su potvrdene ziadne prospesne medicinske ucinky ale moze to mat rizika. vyhladaj pod seralysin.  Preto jeho predaj podlieha preskumaniu  skor ako bude ponukany ako neskodny doplnok stravy.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ciste gramaticka otazka? aky je zensky rod od truhlika?  Truhlikova neznie ako spravna odpoved, to je skor zena truhlika. 

Ale nie je to vystizne pre prostu osobu ktora sem postuje marketingove  texty vyrobcu zazracnych liekov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

truhlíčka :biggrin:

jaj ľudia, ako mňa bolí chrbtica... ani zasmiať sa poriadne neviem, dnes som už nadopovaná liekmi, ktoré som desať rokov nesmela, teraz už smiem, ale teraz už trt pomáhajú... :thumbdown:

tá truhlíčka je správne - je to ženský rod od truhlíka :innocent: :rolleyes:

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 12. 8. 2021 at 11:25, tyso napísal:

tak ciste gramaticka otazka? aky je zensky rod od truhlika?  Truhlikova neznie ako spravna odpoved, to je skor zena truhlika. 

Ale nie je to vystizne pre prostu osobu ktora sem postuje marketingove  texty vyrobcu zazracnych liekov. 

aj Bukovsky ma vyhrady

 

tak skus najst nejaku alternativu ty pre game . alebo naco si sem vliezol , ta zacala nekontrolovatelne svrbiet ruka lebo si zase videl moj nick?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, len ak kopirujes a siris hovadiny ktore mozu ublizit, tak to komemtujem. Ako sluzbu ostatnym, to ze ty budes pit napriklad savo je mi jedno, ale ak to budes doporucovat ako uzasny vec co ma “tisicere dekovnych dopisu “ tak sa tam moj komentar objavi. Z hlupostou sa neda vyhrat ale sem tam s nou bojujem. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, tyso napísal:

nie, len ak kopirujes a siris hovadiny ktore mozu ublizit, tak to komemtujem. Ako sluzbu ostatnym, to ze ty budes pit napriklad savo je mi jedno, ale ak to budes doporucovat ako uzasny vec co ma “tisicere dekovnych dopisu “ tak sa tam moj komentar objavi. Z hlupostou sa neda vyhrat ale sem tam s nou bojujem. 

cize je to pravda , klikol si na tuto temu lebo videl svietit moj nick . sorry ale to je uz patologicke . mimochodom preco je tento preparat v usa schvaleny a v predaji ? zeby sudruhovia niekde spravili chybu :biggrin:

 

mimochodom kde propagujem pitie sava. alebo pisem o piti sava . savo obsahuje nebezpecnu zieravinu , ty poloblb  . vygoogli si co je to akutna otrava savom .

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vyborne, takze aspon savo nepropagujes.  Napriek tomu za na internete su tisicky pribehov ludi co im to pomohlo od rakoviny az po neveru a desiatky lekarov co to podporia.

A na zaklade coho sa teda rozhodujes co budes sirit a co nie ?  A podotazka,  je to schvalene v USA ako liek ?  Alebo nevies a siris nezmysly dalej ?

A vies ako funguje v USA regulacia potravin a potravinovych doplnkov ?  Ci tiez nie ?  Tvoje znalosti " z hlavy" su mizive a google stale nevies pouzivat.   Ale si na to hrda.   Ale fajn ze aspon to savo nepropagujes. 

( BTW,   existuje nieco co sa vola podmienovaci sposob,   v mojom texte som savo pouzil ako priklad toho co robis ale dotiahnuty do extremu aby aj tebe bolo jasne co robis.  To sice zafungovalo ale textove nuansy ti usli.  Citanie s porozumenim  skutocne nie je tvoja silna stranka.  Tak teda jasnejsie:  Nepropagujes savo, ani si to nerobila,  propagujes ine "zazracne" liecivo.   Ktore nema lekarsky prinos a mozno je neskodne a mozno nie.  Ale jeho mozne skodlive ucinky zrejme nie su velke.  )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 do akeho extremu ty poloblb , ved Serrapeptazu predavali normalne aj v lekarnach . ale ked teda ides tvrdit  ze v tej tvojej uzasnej usa  povolia dat do predaja preparat u ktoreho nie  je klinickymi studiami overena neskodnost.  v tom prip. nechcem mat s tou serrapeptazou fakt nic spolocne :biggrin:

 

neuslo mi nic hlupak, len hrajem tvoju hru . ziadny podmienovaci sposob, u teba je standart ze sa uchylujes k logickym klamom. a roznym zakernym podrazom . pretoze nie si natolko cestny diskuter aby si argumentoval ferovo . LOL 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, tyso napísal:

:) vyraz klinickymi testami overena neskodnost je presne ukazka ako si mimo reality. cize prd o tom vies a nechces si to zistit ale radsej budes sirit kraviny.  no jo, 

este nejaky vykrik do tmy ? :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

a chrbát bolí už nielen vpravo dolu, ale aj vyššie. neviem, ako budem vysávať a dlážku umývať...K ortopédovi potrebujem papier od praktockej, ale tá mi na to dala lieky, ktoré zabrali dočasne, a týždeň po dobratí už je to tu zas a ešte horšie. Nechce sa mi dať 70 euráčov za komplexné vyšetrenie u súkromného ortopéda. A potom ďalších 55 za každú rehabku...to už človeka nič neteší, keď je takto omedzovaný v pohybových aktivitách. Asi si zaplatím nejaký pobyt v kúpeľoch alebo čo. Mám už toho plné zuby. Obdiv a kloobúk dolu pred @game a jej trpezlivosťou, ktorá mne chýba. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov