Skočiť na obsah

Aký je to song alebo hľadám pesničku


tomassi

Odporúčané príspevky

Nazdárek. Hádam mi tu helfnete. Hľadám dosť dlho jednu pesničku - klip. Viem že tam spieva speváčka a v klipe hraju vo vnútry lode je to model tuším Titanicu. Tento model má v rukách chlapec a hrá sa sním na vode. Viac neviem už to hĺadám asi rok a neviem si rady.

Vďaka za každú pomoc.

TOTO hľadáš ROK???

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ahoj. Už dlhšie neviem nájsť názov 1 pesničky:

 

Hrajú ju aj v rádiách, ale nikdy nepovedia názov.

Spieva tam chlap niečo v zmysle everywhere i'm gone, . . to say im sorry. Je to také gitarové, pomalé. Z tých novších pesničiek. Staré to určite nie je.

 

Dúfam, že niekto poradí, ďakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Napada mi Lost frequencies - Reality, len to je trosku rezkejsie. V texte ale podobne frazy padnu. A sladacke gitarovky maju Passengers a Ed Sheeran. Skus si na youtube pustit par skladieb.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

len tak som sa pokúsila nájsť zopár pesničiek, ktoré sme mali radi ešte dakedy na základnej s kamarátkou, ktorá už je nebohá, niektoré som našla, ale jednu neviem nájsť ani keby som si dala nohu za krk. Pamätám si len, že sa tam okrem iného spievalo a opakovalo Santo, Santo Domingo - to bolo v refréne - a boli tam okrem bežného doprovodu zvony a štebot vtákov. A pekné vokály. Vtedy tá skladba na mňa náramne pôsobila, ale len zriedka ju hrávali, takže sa mi len toto uložilo do pamäti. Podľa kľúčových slov som síce kadečo ponachádzala, ale to, čo som hľadala, ani náhodou. začínam pochybovať, či sa mi to len nesnívalo... :wacko:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Maryčko Magdonova, ježkovy voči...game, ja sa nestačím čudovať, ako si to vyhrabala? Ja som ponachádzala kopu všeličoho, len nie toto, a ty šups a máš to! No kto umí, ten umí.

Dnes sme u otca prezerali nejaké staré fotky a našla som aj jednu takú, kde sme boli práve s touto kamarátkou z príspevku vyššie, obe vysmiate. Ona túto pesničku mala hrozne rada. Tak dík. :flowers:

Kurník, vidím, že je tam aj Monia, aj tú sme mali radi - obom sa nám páčili tie vokály. Vôbec nám nevadilo, že sa tam opakuje to isté až na tie recitály. Tie vokály boli fajne, a v Santo Domingo ešte aj tí vtáci a zvony do toho, pekné. Dnes by to už asi nikoho z mladých nechytilo, ale to je vlastne fuk. pre mňa sú tie skladby spomienka na ranú mladosť a na zosnulú moju vtedy najlepšiu kamarátku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...
pred 5 hodinami, sahara napísal:
chcel by som poprosiť znalcov vážnej hudby o radu. odkiaľ je úvodných 23 sekúnd v tomto videu? ďakujem.    

Sry pomylil som sa.

Leo Delibes: Lakme. Duo des fleurs.

 

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov